Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Charım soyuldu Commondesktop hatası veriyor oyun yüklenmiyor

oyundayken dc yedim wifi sinyalinin üzerinde ikaz çıktı 15-20 dk pcden internete giremedim geldiğinde oyuna girdim charım soyulmuştu hareket ettiğimde oyunda attı 3 5 defa oyundan atınca oyunu sildim geri yükledim fakat oyun yüklemesinin sonunda ''ınternal error: failed to expand shell folder constant ''commondesktop'' hatası veriyor ve yüklemiyor yardım edebilecek var mı ?

Junior Member
    ++++++++++

Junior Member
    Kane benimde pcye geçtiğimde o xign kod hatası vardı ekranda bu olayda var bi bokluk ben çözemedim özelden numaranı atsana bi konusalım

Junior Member
    Gm arkadaşlar siber suçlarla görüştüm abd destekli oyun olduğu için eşyaları çalan arkadaşın ipsi olmadan yapamayız bir şey dediler ben hiç birşey istemiyorum sadece benim charımı boşaltan adamı bulun banlayın ipsini atın davacı olayım yardım edin

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bilişim suçları üzerinden mahkemeye vermeniz gerekiyor. Dava açmadan ip adresi paylaşılmamaktadır.

Junior Member
    Savcılığa suç duyurusunda bulundum ifade verdim bilgisayarı siber suçlar inceledi yapan kişinin bulunması için bende hesabımın bütün bilgileri alındı sizlerle iletişime geçiceği söylendi

Tags for this Thread