Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 78

Altar +9 upgrade

Sistematik bir şekilde
    IIP4SHAII ve yan karakteri NECRO nickli karakterler her gün bir adet yada daha fazla +9 item upgrade yapıyor.Ssleri alamadım illaki serverda ss atıp kayıt açan arkadaşlar da vardır.Önünü almaz iseniz serverda +9 itemler taşacak.

Edit: Arkadaşlar ben karakteri alsınlar banlasınlar demiyorum.Ben bir bug olduğundan şüpheleniyorum ve kulağıma bazı şeyler çalındığı için yetkilileri uyarıyorum.İster önlem alırlar,ister gerekeni yaparlar o beni ilgilendirmez.
    Başkasının bastığı itemde gözüm yok.Ama iş illegale vurulup, 10 bin lira günlük kazanç elde edilirse iş sıkıntıya girer.
    Bunu yapanlar bugün Altar,sonra Vega ve en son Surius’da yapabilirler.
    Last edited by parabizde353535; 02-12-2019 at 11:42 PM.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ne yapsın adam şanslı diye banlasınlar mı?

Bu şans işi değil bir sisteme göre upgrade yapılıyor.Ksc çekebilen bir arkadaş buraya atarsa nasıl olduğunu anlayacaksınız.Bunu dikkat eden ve gören oyuncular anlar.
    Anvil şans üzerine kurulmuştur.Ama tek seferde +8’den +9 a kimse atmaz.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Niye atamasın ki? Hem belki sadece posion bastı? Olamaz mı?

Ben buraya konuyu açar,yetkililerin ve oyuncuların haberdar olmasını sağlarım.Gerisi onlara kalmış.Böyle bir bug var.İster inceleme yaparlar,ister hiçbirşey yapmazlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by parabizde353535 View Post
    Bu şans işi değil bir sisteme göre upgrade yapılıyor.Ksc çekebilen bir arkadaş buraya atarsa nasıl olduğunu anlayacaksınız.Bunu dikkat eden ve gören oyuncular anlar.
    Sende bas bug değil parası olan atar sen daha önce +8 olunca +9 atamadıysan yapabilene bug diyemezsin.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    money talks demişler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by parabizde353535 View Post

DN: Ettiğim küfürlerden dolayı nicki sildim, çünkü öyle bir yürek yok arkadaşın dediği gibi kusura bakmasınlar bu manesde +10 raptorada da yapıldı, poison bas yersen basıldı evet xd

Member
    Infractions
    0/1 (5)
    her halükarda bi *** var bu işte, +8 raptor bile ***** arası fiyattayken necro bi sürü yakmalık yakıp +8 raptor bastı, arada ii falan yakıp tekrardan 2. bi +8 raptor bastı arada high class yanan item falan yok direk 9 yaptı bence mantıksız, kesinlikle araştırılmalı, tek seferde 200 tane krowaz basma bug undan sonra oyunda hala açıklar oldugunu görebiliyoruz
    Last edited by ScORp_LiON; 02-14-2019 at 03:53 PM.

Kendinizi nasil buadar rezil ediyosunuz anlamiyorum adam istedigi upgradeyi yapar yakan adamlarda senin gibi sikayet edip bug var diye buraya konu acsalar bu isin altindan kim kalkar bos bos milletin yaptigi seylere takilmayin