Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Sirius HK

Sirius HK

MRB
    sabah derdimi detaylı sekilde anlatmıstım su anda saat 21 44 adamlar hayla slotta aktif hile yuh kardeşim yuuuuh

sirius 2 m1 cardinal slotları gelin bakın sunlara artık
    cr ye sıgmaz bu video arşivleri bir insan 17 saat boyunca nasıl aktif hile kullana biliyor ???
    Last edited by SkCLucky; 02-12-2019 at 09:57 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun içi kontroller düzenli olarak yapılmaktadır şikayet etmek istediğiniz oyuncuları kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Oyun içi kontroller düzenli olarak yapılmaktadır şikayet etmek istediğiniz oyuncuları kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

merhaba ben artık chat report tan ümidi kesmiş biriyim neden nerden önce ki actıgım konu arşivi duruyor ise bakın bakım kaç adet report edildi ve kaç gün sonra düzenli dediginiz cevap geldi
    tam 3 gün sonra

bir adam benim slotum da 17 saat boyunca aktif hile ile kasıyorsa yemiş im chat report u
    Last edited by SkCLucky; 02-12-2019 at 09:58 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by CiZeR1453 View Post
    merhaba ben artık chat report tan ümidi kesmiş biriyim neden nerden önce ki actıgım konu arşivi duruyor ise bakın bakım kaç adet report edildi ve kaç gün sonra düzenli dediginiz cevap geldi
    tam 3 gün sonra

bir adam benim slotum da 17 saat boyunca aktif koxp ile kasıyorsa yemiş im chat report u

musteri hizmetleri operatörleri gibi hazır cevapları kopyala yapıştır yapmayın içraat yapın ben genie ye para verip sizin maaaşınızı ödüyorum oyun oynamak için sizde işinizi yapın
    Bizlerde sizler gibi oyuncuyuz ve gönüllü olarak forum üzerinden oyunculara yardımcı olmaya çalışmaktayız. Anlık TPT Tarzı hile bildirimlerinizi USKO Discord kanalımız üzerinden yapabilirsiniz.

Hile bildirimi için discord üzerinden sohbet ederek 15. seviye ulaşmanız gerekmektedir.

Knight Online Discord Kanalı

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bizlerde sizler gibi oyuncuyuz ve gönüllü olarak forum üzerinden oyunculara yardımcı olmaya çalışmaktayız. Anlık TPT Tarzı hile bildirimlerinizi USKO Discord kanalımız üzerinden yapabilirsiniz.

Hile bildirimi için discord üzerinden sohbet ederek 15. seviye ulaşmanız gerekmektedir.

Knight Online Discord Kanalı
    ben bilgisayarıma kendi vesikalıt foto mu bile indirmiyorum oyundan başka

bu resimdeki adam 17 saat boyunca koxp kullanıyorsa ben bursa bir torpil ararım hemde yeni server da
    Last edited by SkCLucky; 02-12-2019 at 09:47 PM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CiZeR1453 View Post
    ben bilgisayarıma kendi vesikalıt foto mu bile indirmiyorum oyundan başka

bu resimdeki adam 17 saat boyunca koxp kullanıyorsa ben bursa bir torpil ararım hemde yeni server da

https://i.hizliresim.com/V9BlJZ.png
    Ne torpili dostum ? Torpil falan yok o char direk olarak GM Eryudes'in charı (!) Eryudes ek iş olarak hile ile cardinalde farm yapıyor ks atanları falan banlıyor o yüzden forum hep durduk yere ban yedim diyenlerle dolu Tövbe ya he GMler gitti cardinalde farm yapan aç adama ayrıcalık veriyor
    Last edited by SkCLucky; 02-12-2019 at 09:58 PM.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Ne torpili dostum ? Torpil falan yok o char direk olarak GM Eryudes'in charı (!) Eryudes ek iş olarak koxpla cardinalde farm yapıyor ks atanları falan banlıyor o yüzden forum hep durduk yere ban yedim diyenlerle dolu Tövbe ya he GMler gitti cardinalde farm yapan aç adama ayrıcalık veriyor
    dostum elinde bir md 200 metre den atak yapan yeni acılan bir server de 17 saat aralıksız koxp ile senin de slotuna dadanan olursa 2 paket genie ni hiç ederse benim gibi düşün gel bu yazıyı yine yaz

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Videoyu paylaşabilir misin benimle. Merak ettim

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Videoyu paylaşabilir misin benimle. Merak ettim
    ustadım bandicam frapsgibi movie indirmedim cünkü günde 5 kere cr attıgım konular 3 4 gün sürdüğü için sildim hepsini ama lakin s2 m1 e girme sansın varsa göre bilirsin

akıl mantık alacak gibi degil 17 saat yahu 17 saat aktif koxp

şikayet ettim Cr ekibi son 10 gündür pek ilgilenmiyor 2 şubatta bir adamı daha böyle atmıştım daha bu sabah banladılar siz düşünün