Results 1 to 9 of 9

Thread: Cr hk.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Cr hk.

cr ye 5 gun once actigim hile bildirmi Hallen durmakkda konuya ne bakan olmus ne bı goren hayır 1 ay sonra bakcaksanız geregı yok ugrasmanın anlamı yok aynı adamlar hallen macro ile koxp ile takılıyor bizdemi kulanalım 5 gun oldu be işinizi dogru yapğın kardesım oyunun oynanacagı kalmamıs bide dıyolarki cr ye koyun işlem gorur ne zaman gorecek 5 gun be hayret bisey

sonunda cr dekı konu silindi sahsın ceza alıp almadıni bilmedim icin ne dıyecemı bılmıyorum oyun işleyisi cok sacma bi yere geldi konunun silinmesi yerıne ufak bi bilgi verılmelıydı ceza alıp almdıgına dair cok sacma gelmeye basladı oyun
    Last edited by HedefBizmiyiz; 02-13-2019 at 09:28 AM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    CR'de konulara sırayla bakıldığı için konunuzun sırası geldiğinde gerekli incelemeler yapılacaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    tamam da 5 gun olmus kardesim 7 8 tane video cektım bu 8 kişi macro ile 5 gundur ortalıgın anasını aglatı su dakkadan sonra sen banlsanda bı anlam ıfade etmeycek yani buda su anlama gelıo sizde kulanın dıyosunuz hayır ben kulansam ilk 3 saate ban yerım emınım buna oyunun ısleyısıne aklım ermedı 10 yıldır oynuyorum bu oyunu artık cok sacma gelıyor
    Last edited by HedefBizmiyiz; 02-12-2019 at 06:09 PM.

Quote Originally Posted by HedefBizmiyiz View Post
    tamam da 5 gun olmus kardesim 7 8 tane video cektım bu 8 kişi macro ile 5 gundur ortalıgın anasını aglatı su dakkadan sonra sen banlsanda bı anlam ıfade etmeycek yani buda su anlama gelıo sizde kulanın dıyosunuz hayır ben kulansam ilk 3 saate ban yerım emınım buna oyunun ısleyısıne aklım ermedı 10 yıldır oynuyorum bu oyunu artık cok sacma gelıyor
    CR Ekibi farklı olduğu için o bölüme bir yetkimiz bulunmuyor.Son zamanlarda çok fazla yoğunluk vardır

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    b,de katdesım sana bı sorum olcak Video aldım hem macro olanları bunların ban alma olasılıgı varmı yanı okadar emek bosamı gıdecek videoda ab acık macro kulanıyorlar

Quote Originally Posted by HedefBizmiyiz View Post
    b,de katdesım sana bı sorum olcak Video aldım hem macro olanları bunların ban alma olasılıgı varmı yanı okadar emek bosamı gıdecek videoda ab acık macro kulanıyorlar
    Macro olduğunu video ile kanıtlayabiliyorsanız hapis cezası verilmektedir.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

5 günlük CR rapor linkinizi konuya ekler misiniz?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    5 gunluk olan silinmis diyer konularım duruyo bize bilgi verılmesı gerekmıyormu konuyu silmisniz

https://forum.nttgame.com/forum/show...-Kulan%C4%B1mi

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Cheat Reports diye forumun genel bölüme açtığınız KANITSIZ bir adet konunuz silinmiş bunun haricinde CR açtığınız en geç konu tarihiniz ise 10.02.2019 03:10 tarihi ve saatidir. Forumun genel bölümlerine açılan hile şikayet bildirimleri işleme alınmayıp direkt olarak silinmektedir.
    Açtığınız bölümlere dikkat etmeden genel bölümlere bu şekilde konu açmanız forum hesabınızın ceza almasına neden olacaktır. Çünkü CR bölümünde 5 günlük sonuçlandırılmamış hiç bir kullanıcının raporu bulunmamaktadır. Lütfen aynı içerikte tekrar konu açmayınız. Aksi taktirde forumdan uzaklaştırılacaksınız.