Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Question Yeni Serverlarda Ring Basılmış Karakter Takası Hk.

Öncelikle Merhabalar,

Knight Online dünyasından uzun süredir uzaktaydım. Knight Online hesaplarının satışı konusunda NTTGAME'in tutumunu biliyorum, yasak. Ancak Cypher Ring basılmış karakteri takas edersem, bu desteklenen bir şey mi? Kendi hesabıma takas yolu ile bir karakter almayı düşünüyorum. Daha sonradan başım yanmasın diye soruyorum, buradan bir onay istiyorum.

Teşekkürler.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Cypher ring bunun için oyuna getirilmişti. Sonradan slot boşaltmak için kullanılmaya başlanmış. Şuan bildiğim kadarı ile ringlenmiş karakter alım-satımı tamamen yasaldır.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by drizitau View Post
    Öncelikle Merhabalar,

Knight Online dünyasından uzun süredir uzaktaydım. Knight Online hesaplarının satışı konusunda NTTGAME'in tutumunu biliyorum, yasak. Ancak Cypher Ring basılmış karakteri takas edersem, bu desteklenen bir şey mi? Kendi hesabıma takas yolu ile bir karakter almayı düşünüyorum. Daha sonradan başım yanmasın diye soruyorum, buradan bir onay istiyorum.

Teşekkürler.
    Account alım satımı yasaktır. CSS alım satımı serbesttir.

Junior Member
    ikinize de teşekkür ederim arkadaşlar.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Cypher ring bunun için oyuna getirilmişti. Sonradan slot boşaltmak için kullanılmaya başlanmış. Şuan bildiğim kadarı ile ringlenmiş karakter alım-satımı tamamen yasaldır.
    Şimdi arkadaşında söylediği gibi Character Seal Scroll slot boşaltmak için tavsiye ediliyor. Çünkü ringlenmiş bir karakterin sicil geçmişi hakkında bilgi sahibi olamıyorsun. İleride hesap kapatılma vs. gibi durumlarda sorumluluk satın alan kişiye ait oluyor. O yüzden güvenilir kişilerle bu alış verişi yapmak bir bakıma önemli.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ITaladroI View Post
    Şimdi arkadaşında söylediği gibi Character Seal Scroll slot boşaltmak için tavsiye ediliyor. Çünkü ringlenmiş bir karakterin sicil geçmişi hakkında bilgi sahibi olamıyorsun. İleride hesap kapatılma vs. gibi durumlarda sorumluluk satın alan kişiye ait oluyor. O yüzden güvenilir kişilerle bu alış verişi yapmak bir bakıma önemli.
    Takas yolu ile aldığım karakter illegal bir geçmişe sahip olursa, doğal olarak bütün hesabım banlanıyor o zaman doğru mudur? (diğer karakterler ve PUS kredilerim de gidiyor)

Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by drizitau View Post
    Takas yolu ile aldığım karakter illegal bir geçmişe sahip olursa, doğal olarak bütün hesabım banlanıyor o zaman doğru mudur? (diğer karakterler ve PUS kredilerim de gidiyor)
    Aynen öyle o yüzden tanıdığın kişilerle bu alışverişi yapman senin iyiliğine olur. Oyuncu mantığıyla değil ticaret mantığıyla hareket edildiği için bu oyunda güven olayı biraz zor.

Senior Member
    Ring ile karakter satın almak tamamen yasak . Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda veya aldığınız karakterin geçmişi temiz değil sonuçlanmamış cr konusu var ise Ban yeme ihtimali de vardır . Yöneticiler sanırım en son bunu söylüyorlardı . Slot boşaltmak için 250 TL verin diyorlar CSS başka işe yaramaz diyorlar yanlış anlamadıysam ben öyle biliyorum

Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Ring ile karakter satın almak tamamen yasak . Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda veya aldığınız karakterin geçmişi temiz değil sonuçlanmamış cr konusu var ise Ban yeme ihtimali de vardır . Yöneticiler sanırım en son bunu söylüyorlardı . Slot boşaltmak için 250 TL verin diyorlar CSS başka işe yaramaz diyorlar yanlış anlamadıysam ben öyle biliyorum
    [Duyuru] Hesap Alım/Satım İşlemleri Hakkında

Şimdi senin dediğin olay TL bazında bir alışveriş yasak. Oyun parasıyla alışverişte bir sıkıntı yok. Sadece alıcının mağdur olmaması için ring olayı tavsiye edilmiyor. Evet bu yüzden şuan ki tek amacı slot boşaltmak.

Junior Member
    yetkili ağızdan da bir açıklama gelse iyi olurdu..