Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

2015 Hesabıma Giriş Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Dün akşam bir arkadaşım beni tekrar Knight'a başlatmak için bir ton dil dökünce bugün eski hesabıma girmeye çalıştım. 1 Mayıs 2015 tarihinde açmış olduğum bir hesabım vardı. Mail adresimden hesabımın açılışında gelen hoşgeldiniz mailini buldum. Giriş yapmak istediğimde hesabıma uzun süredir giriş yapmadığım için geçici olarak engellendiği yazıyor ancak ticket atmak için desteğe bile giriş yapamadım. Nasıl bir yol izlemeliyim ? Yeni hesap açtım buraya yazabilmek adına, çünkü yeni hesapla da ticket atamıyorum. Yetkili biri ile görüşmem için yapmam lazım acaba ?

Teşekkürler şimdiden.

Merhaba,

Destek sistemine bilet göndermen için yeni açmış olduğun hesabında en az 5 NPoint olması gerekmektedir.

Yeni hesabına NPoint yükleyerek bilet gönderirsen 72 saat içerisinde tarafına dönüş yapılır. Hafta içi ve mesai saatleri içerisinde dikkate alınmakta.

Kolay gelsin.

Junior Member
    İyi de ben bu hesabı kullanmayacağım ki, iletişim için açtığım bir hesaba para yatırmamın bir mantığı mı var ? Eski hesabıma girebilecek olsam o hesabımla nt points alışverişi yaptım zaten daha önce.

Junior Member
    Ben eski hesabıma neden giremediğimi nasıl öğrenicem ? Giriş yapmak istediğimde müşteri hizmetleriyle iletişime geçmem isteniyor ama hesaba giremediğim için iletişime geçemiyorum.

Junior Member
    ++++++++++++

72 saat i falan geç milleti kandırmayın kardeşim ben ticket attım güncellemeden beklediğim 10 gün oldu daha döönen yok bosuna npoint yukleme sıfır bı hesaba npoınt ı olan bı arkadasından at tıcketı kardesm 10 15 gun sonra cevap alırsın

Ya boş beleş yazıyolar iş yaptı oluyo adı sövmemek içn zor tutuyorum kendimi adam diyorkı oylesıne actıgın hesaba npoınt yukle lan sen olsan yuklermısın sırf bı tıcket ıcın adam akıllı konusun az ya beyinsiz ordusu ya kendi yapcayacagın seyı adama nıye onerıyorsun

Junior Member
    Ben de aynısını söylüyorum işte, hesabı zaten ulaşabilmek için açtım. 2012 öncesi charlar silinmiş hadi eski charlarımı geçtim, 2015 te açtığım charıma ne oldu da engelli şu anda bunu öğrenmek istiyorum adam bana npoint yükle diyor. E zamanında yüklediğim hesabım zaten engellenmiş niye yükleyeyim boşa boş hesaba

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mik_x1qwdvTL View Post
    72 saat i falan geç milleti kandırmayın kardeşim ben ticket attım güncellemeden beklediğim 10 gün oldu daha döönen yok bosuna npoint yukleme sıfır bı hesaba npoınt ı olan bı arkadasından at tıcketı kardesm 10 15 gun sonra cevap alırsın
    Ya sen her konuya gelip yalan yanlış sıkacak mısın böyle? Sana gerekli cevabı kendi konunda verdiler zaten. Sürekli güncelleme yaptığın için geç cevap alıyorsun diye. Bunu da kabul ettin. Hala her konuya gelip destek yavaş çalışıyor diyorsun.

@Croute564
    Reis seni oyuna başlatan arkadaşının hesabında mutlaka vardır 1 npoint. Ondan rica Edip onun hesabıyla bilet atabilirsin. Npoint gitmiyor bilet atınca. Sadece spam olmasın diye aktif bı hesap olduğundan emin olmak için 1npoint olsun hesapta diyorlar. Eğer konuyu cevap gelmeden güncellemezsen 1 hafta içinde kavuşursun hesabına. Cevap gelmeden güncellersen sırada sona atıyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Sorun yaşadığınız hesabınıza şifre unuttum ile yeni şifre alarak deneyebilir misiniz ?