Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Return Knight Cupon Hakkında Önemli

Tamam bir bug var ve mesaj bölümünden bu kupon alınmıyor peki 1 ayın sonunda otomatik silinir yazıyor fix düzeldiginde mesaj bölümünden silinirmi?.Bu bugun üzerinde çalışma yapıyormusunuz.Geri dönerseniz sevinirim.Saygılar

Junior Member
    Yeni Res'te düzeltirler diye duymuştum doğru mu yanlış mı bilmiyorum forumda da pek vakit geçirmiyorum. Res'ler neye göre ve kaç günde bir geliyor acaba

Junior Member
    çarşamba sabahı 5.00 dan 6.00 a kadar rest geliyor geçen haftada aynısını demişlerdi önemli olan 1 aydan fazla zamanın gçmesi mesaj bölümünden silinmez umarım

Junior Member
    Server Basında alanlar değiştirdi. 2. günü bug oldu alamadık be ayrıca skill sıfırlayamıyoruz 1ay olacak nerdeyse mailden silinecek exp pre aldım bilse switch alırdım. Bu sorun ne zaman giderilir. Sw basında alanlar aldı onlardan silin haksızlık oluyor bizlere!

Junior Member
    ++++++++++++++++++++

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    L'de olanda problem varsa herkese 1 tane hediye olarak yollasalardı keşke. Sonuçta oyuna doğrudan etki eden bir item değil oyuncuların yararına bir eşyaydı.

80 olduk ya sağolsunlar gerek kalmadı artık. şimdi gelir konuyu kilitler düzelir derler, ne zaman benim mahsulüm öldükten sonra mı???