Results 1 to 8 of 8

ticketime 5 gündür cevap yok

#DYS-974-22325
    nolu bir ticket atmıştım mail değişikliği için fakat 5 gündür dönüş yok ve bu süreçte ticketimi güncellemedim, ilgilenirseniz sevinirim.

ticketime cevap geldi fakat bu seferde hesabınızı aktif ettik deyip etmediler bu konu hakkında forum yetkililerinden istediğim destek ekibine iletilmesi zaten 1 haftadır hesabıma giriş yapamıyorum bir 72 saat daha bekleme tahammülüm kalmadı ilgilenmenizi rica ediyorum....

Merhaba,

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.

Eposta adresiniz istediğiniz şekilde değiştirilmiştir. Ayrıca eposta adresinize şifre sıfırlama epostası gönderdikten sonra hesabı erişime açtık. En kısa zamanda kendi şifrenizi oluşturunuz.

oyun açılalı zaten 3 hafta oldu benim 1 haftam bu saçmalıkla gitti ve biir 3 gün daha gideceğini düşününce bile saçmalık geliyor acilen bir moderotörün bu ticketi yada mesajı destek ekibine iletmesini rica ediyorum.......

kardeş sen yine fake make cevap almıssın benim 1 hafta oldu daha yüzüne bakan yok . Anlaşılan eskisi gibi değil bu ticket işleri çözüm bulmak çok zor hatta bana sorarsan bu 2. deneyımım imkansız yanı burdan zamanında cozum almak . aksilik oldumu vazgeccen hesabından yenı hesap acsam kasmıstım smdi 80 e

üstelik burda şöyle bir durum var şuan tamamen destek ekibinin ihmail ettiği bir şey bu aktif ettik deyip etmemişler unutulmuş resmen hesabın aktif edilmesi ve sırf onların ihmali yüzünden 72 saat daha mı bekleyeceğim yani ben ? tamamen saçmalık artık bi moderatörün bu konuya bakmasını ve destek ekibine iletmesini rica ediyorumm.....

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Forumda hesap desteği verilmemektedir. Gelen cevaba yanıt vererek sorun yaşadığınızı belirtiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Verilmediğini biliyorum fakat durumu siz bilgilendirmenizi rica ediyorum desteğin ihmali sonucu olan bir şey hızlandırılmasını istiyorum bu sebeple

konu halledildi teşekkürler...