Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Maradonda Genie Farmından Dolayı Görev Yapamama Resimli İçerik.

Dc pre çektik maradonda lwl kasmak istiyorum ve bir an önce şu anlamsız maptan gitmek istiyorum ama resimdeki kişiler yüzünden bir türlü gidemiyorum biri 67 d,geri 75 bu adamlar buraya genie kurmus biz nasıl görev yapacaz hangi servere girsem durum aynı vega 1 -2 -3- 4- 5-vsvsvs ....

Bu işin çözümünüdemi ben söylyim sizlere sadece 1 serverde genieyi tamamen kaldırırsınız herkes rahat rahat görev yapar bıktım yemin ederim bıktım adamlara yalvar yakar 10 kişiden 1i anca tamam buyur kes diyor tapulu mal ya tapulu arazi ya oralar gerçekten komik bir hal aldı oyun parayla rezil olmak deyimi burda işliyor gerçekten yazık....
    Last edited by GamesDepot; 02-13-2019 at 06:09 AM.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Aralara okçuların AFK kalamayacağı çalıçırpı, ağaç taş eklenmesi gerekiyor. Genie kapatılsın macroyla devam ederler.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    yemin ederim bıktım illallah ettim bunedir ya arkadaş kanser olacam 40 lwl olana kadar şurdan çıkmak istiyorum artık.. bir nttgame canlı yayınında gördüm lwl kasıyordu gmlerle oyuncular folktaki genieleri oyundan dc ettirdi gmler dayanamadı onlar bile dayanamıyor dc ettiriyor biz oyuncuların neler çektiğini niye görmüyorlar artık yeter gerçekten bıktım

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Gördüğünüz gib iheryeredeler server farketmiyor heryerdeler işkence sürmekte
    Last edited by GamesDepot; 02-13-2019 at 06:09 AM.

Junior Member
    1 levelde 60 tane elma toplayıp elma görevleriyle sadece 38 oluyorsun 20 dk da onları daha sonrada yapabilirsin
    Genieli adamlara yapılabilecek birşey yok kardeşim onlar hile kullanmıyor sonuç itibariyle.

Senior Member
    Maradon oyuna başlangıç şeklinde kullanılacak bir yer halinde. Bu sebepten maradonda genie kullanılması kaldırılabilir. Karakteri genelde 35-40 level arasına kadar kastığımız bir yerde ne genie gerekli olsun? Oyuna ilk başlayan 1 saatte elle kasıversin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Gördüğünüz gib iheryeredeler server farketmiyor heryerdeler işkence sürmekte

Bu adam makro 4 5 charı var
    Last edited by GamesDepot; 02-13-2019 at 06:39 AM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Moradon haritasinda genie çalışmasın zor bişey değildir herhalde oyun yönetimi noah peri gibi şeyleri kaldırdı bence güzel ama bunada el atması lazım insanlar bir görevi 30 dakika yapmaya çalışıyor sonra sinirlenip küfür ediyor.

Member ZodBehelitss's Avatar
    Nickname
    Guts
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    illegal bir durum yok ortada her şeyden şikayet etmeyin

Junior Member
    +8 low class itemler kaldırılsın lütfen hiçbir işe yaramıyorlar. ezik bosslar zaten isimsiz unique atıyor. yeni başlayacak user görev yapamıyor.
    düşünün oyunu ilk defa oynuyorsunuz ne kadar kötü bişey.