Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member IMrForFo's Avatar
    Nickname
    F2F
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    RedLotus
    Race
    Karus

Exclamation Chaos hakkında genel bilgilendirme yazısı.

İyi günler,

Değerli NTT GAME çalışanları ve oyuncular arasındaki bir probleme kendi görüşlerimi belirterek katılmak istiyorum. Bu problemin adı CHAOS geçtiğimiz son bir kaç gün itibariyle neredeyse tüm sunucularda ki arkadaşlarım ( öz. yeni sunucular ) chaos da çok fazla hileci gelmesinden dolayı oyundan keyif alamaz duruma geldi. Gerek oyun içi gerek oyun dışı artık chaos'a özel 3. parti yazılımları satışı dahi çok açık bir şekilde görülüyor. Oyuncular bu konudan şikayetçi oldukça, forum yetkilileri muhatap mercinin hile bildirimi bölümü olduğunu söylüyor ancak şöyle bir sıkıntı var ki 20 dakikalık bir chaosun videosu çekilip yüklenemez, yüklense dahi video içerisinden anlaşılmaz.

Benim bu konuyu açma sebebim saygı çerçevesinde tartışıp, paylaşıp bir çözüm yoluna gitmek. Gerek yetkililer ile gerek oyuncular ile. Çünkü gerçekten artık bütün chaos 3. parti yazılım kullanan oyuncular arasında dönüyor ve legal bir şekilde oyun oynamaya çalışan kişilerde bu düşünceye kapılıyor. Nede olsa ceza almam düşüncesi ile parasını verip illegal yazılım kullanmaya başlıyor. Bunun bir sonu olmalı.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Chaos Lv sınırının 70+ veya 75+ olması gerekiyor tamamen kaldırmak mantıklı değil çünkü oyun içi piyasayı kötü yönde etkileyecek bir etkinlik ve hak edenler maalesef kazanamıyor mavi kutu yeni sunucularda oldukça değerli ve gereğinden fazla item girişine sebep oluyor en önemlisi de oyuna emek vermeden illegal yollardan kazanıldığını düşününce

eğer kaldırmayı düşünüyorlarsa yerine benzer bir etkinlik gelmeli bu arada anonim bir etkinlik olduğu için report etseniz dahi bir işe yaramıyor çünkü yeni bir üyelik alıp hemen gelebiliyorlar

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Hadi yeni serverlerde kutu para ediyor, hile açanları anlarım da eski sunucularda 1,5 m eden mavi kutu için hile açılmasını anlamam aga. Ben ARES'te exp için giriyorum ve son 1 aydır neredeyse koxpersiz chaos olmadı. Bi vakitten sonra şikayet etmeyi de bıraktım. 70+ olmasa da en azından 60+ yapsalar da biraz rahat etsek. Ya da 60'a kadar sadece exp versin, ödüller 60'dan sonra gelsin.
    Hadi oyna da zevk al dflşkfdsşkl
    Last edited by GengaR_AreS; 02-11-2019 at 11:27 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Hadi yeni serverlerde kutu para ediyor, hile açanları anlarım da eski sunucularda 1,5 m eden mavi kutu için hile açılmasını anlamam aga. Ben ARES'te exp için giriyorum ve son 1 aydır neredeyse koxpersiz chaos olmadı. Bi vakitten sonra şikayet etmeyi de bıraktım. 70+ olmasa da en azından 60+ yapsalar da biraz rahat etsek. Ya da 60'a kadar sadece exp versin, ödüller 60'dan sonra gelsin.
    Hadi oyna da zevk al dflşkfdsşkl
    Niye şikayet edesin ki? DC de anlık raporlama için yardım istiyorsun, biri çıkıyor ve diyor ki "Hili bildirimlirinizi cit ripirt izirindin yipin". Ben sürekli video yüklemekten sıkıldım, izlenmiyor onu kaydederken bilgisayarım kasıyor ve oynayamıyorum. Afedersiniz de hileciler bana vız gelir tırıst gider, ben ilk 4 e her türlü girer ödülümü alırım, bana dokunmayan yılan bin yaşasın açıkcası raporlamaktanda sıkıldım. CR atıyorsun, 5 dakika video çekmişim, 5 dakikamı ben buna harcamışım, render alıp upload edip sana link vermişim, diyor ki kontrol edicez xd Peki et de konuyu neden kapatıyorsun? Ben belki konumu takip etmek istiyorum, belki raporladığım kişi/kişiler hakkında güncel olarak bakıp durumunu sorgulayacağım, olamaz mı? Yook, bakçaaaaaaaaaaz de kapat geç yaz deftere alırsın haftayaaa xd O yüzden kendinizi yormayın oyununuza bakın, çünkü kendi emeğinize yazık ediyorsunuz video çek, yükle, konu aç, metin yaz kibar olmaya çalış vs vs vs.

Junior Member IMrForFo's Avatar
    Nickname
    F2F
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    RedLotus
    Race
    Karus
    Yapılan tüm yorumlar çok haklı, yönetimin bu konuyla ilgili bir planı yada yaptırımı olmalı artık. Oyuncular kendi üstlerine düşeni elinden geldiği kadar yapmaya çalışıyor.

Senior Member
    Chaos komple kapatılmalı.

Banned
    Her gün yeni konu açıyorsunuz. Uzun ve nazik cevaplardan sıkıldım. Chaos'un durumu iyi, siz oynayamıyorsunuz.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    aynen 90-17 oynayan adamı kıskanıyolar. Koxp diye iftira atıyolar

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IamBone View Post
    Her gün yeni konu açıyorsunuz. Uzun ve nazik cevaplardan sıkıldım. Chaos'un durumu iyi, siz oynayamıyorsunuz.
    Sana kısa ve oldukça nazik bir şey yazayım. Lütfen azalarak yok olun.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    chaosda nasıl 30 fark atılır videosu çektim, uygun bir zamanda formatlayıp yüklerim inşallah.