Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Monster Stone Disconnect.....

02/09/2019 tarihinde oyunda hiçbir sıknıtı yaşamama rağmen her ms girişimde dc oldum ve 6 adet monster stonum çöpe gitti ilk 2 tanesini kaybettikten sonra oyunu sildim ve geri yükledim ama sonra 1 tane daha kaybettim, lag ve benzeri bişeyden olabileceğini düşündüm, bunları kayberken sirius 3 teydim. sonra sirius 5 e geçtim ping test ve lag testlerimi yaptıktan sonra bir sıknıtı görmedim 1 saate yakın oyunu oynadım ve hiçbir sıknıtı lag vb. bişey yoktu fakat tekrar monster stone'a girdiğimde ilk kestiğim yaratık dc olmama sebep oldu, birdaha denedim ve sonuç yine aynıydı... 6 adet monster stonum resmen çöpe gitti. internetle veya laptopla ilgili bir sıknıtı yok oyunu sildim geri yükledim kardeşim de aynı evden oynuyor ve onda böyle bir sorun söz konusu değil. 4. denememi kardeşimin laptopbundan yaptım ve aynı sorunla karşılaştım. gold premium olmasına rağmen bu dcler 6 tane msye mal oldu. gereğinin yapılmasını istiyorum. HA! yeri gelmişken buraya yazayim neredeyse 2002 den beri açık olan bir oyunun üzerinden bu kadar gelir sağlanırken bu kadar paralar kazanılırken hiçbir teknik desteğinin gelişmemesi hiçbir sorunun düzelmemesi en basitinden databasedeki yaratık isimleriyle görevde yazan yaratıkların isimlerinin uyuşmaması gibi sorunlar ne kadar kalitesiz ve sadece insanların parasını almaya yönelik iş yapıldığının en büyük göstergesidir. ahlaksızlık ve terbiyesizliktir.

Junior Member
    az önce aynı sebepten dolayı 7.monster stonumu da kaybetmiş bulunmaktayım ziyadesiyle...

Junior Member
    ziyadesiyle 8 oldu maşşallah maşallah aradan 3 saat geçmesine ramen belki düzelmiştir diye denedimgene aynı sonuç... yardım desen 0 ilgilenen desen 0 ...

Junior Member
    ömrümde bu kadar ilgisiz bir destek ekibi daha göremedim size harcanan paralar haram zikkim olsun.!!!!!!