Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: gem gelmedi

gem gelmedi

jr kazandık dışarı atmadı, herkes oyundan çıkıp tekrar girdi hiç birimize kazandığımız gemler gelmedi.
    sunucu altar - isim FlyingSteps

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Elinde görüntü varsa desteğe ticket at telafi ediliyor

Resimsiz attım sonuçta çantaya bakıcak ne olduğu meydanda 1 hafta sonra cevap gelir

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu gibi durumlarda bir KSC alsanız daha iyi olur bence. Ama destek bölümünden, hesap incelemesi yapabilirler diye tahmin ediyorum. Hemen olumsuz düşünmeyin, bence 1 haftayı bulmaz. Genelde 2-3 iş günü içinde cevap geliyor. Yoğunluğa göre değişiyor tabii. Bazen 1 günde de cevap alındığı oluyor.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Sen forumda yazanlara bakma yok 15 gündür bekliyorum 20 gün oldu cevap yok falan. Onlar destek sistemini kullanmayı bilmiyorlar.

Açtığın konuyu her güncellediğinde en sona atıyor o yüzden güncelleme yapma. Ben 5 günde otp telefon numarasını değiştirdim.

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Sen forumda yazanlara bakma yok 15 gündür bekliyorum 20 gün oldu cevap yok falan. Onlar destek sistemini kullanmayı bilmiyorlar.

Açtığın konuyu her güncellediğinde en sona atıyor o yüzden güncelleme yapma. Ben 5 günde otp telefon numarasını değiştirdim.
    boş yapma bilader hesap işlemlerinde 1 haftadan önce cevap gelmiyor yoğunluktan çok biliyosunuz her şeyi ya

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ekobey3 View Post
    boş yapma bilader hesap işlemlerinde 1 haftadan önce cevap gelmiyor yoğunluktan çok biliyosunuz her şeyi ya
    Sen şimdi hiç güncelleme yapmadığın bir konuya 3 günden fazla yanıt beklediğini mi iddaa ediyorsun? Ayrıca bu üslupla hiç bir yere varamazsın

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Benimde başıma vega da geldi. devayı kestik 2 kişi hariç herkesi attı. 1 hafta oldu gemler hala gelmedi.

Banned
    İspatlı ksc video ile ticket atarsan gemleri veriyorlar ama dc yiyorsun karakterin üstüne geliyor. Town anger atarken dc olabilir exp yatabilirsin veya mss attın lesath çıktı kesiyorsun dc oldun girdiğinde başkası kesiyor ve içinden chitin shield düşebilir Bu tür şeylerin yaşanmaması için ya resette bu işler yapılmalı ya da karaktere dc yemeden bilgi verilmeli.

Her jr de videomu açmamız lazım devadan gelen drop var 1 silver gem diğerleri yok