Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Sizlerin İnisiyatifine Kaldım.Lütfen

İhmalkarlığımızdan ötürü Sunucu ALTAR'da olan kwAhjS(Job:Warrior) adlı karakterim tpt x ban yedi.
    Korsan sunucularda kullandığımız minör makro programı XGINCODE takılıyor buraya kadar tamam.
    Benim ricam karakterimin incelenmesi.Bu karakter ne yapmış.Skill cooldown mı yapmış, manamı çiftlemiş (gerçi bunlarda tbl ile oluyor herhalde) herneyse usulsüz bir durumum olmadı oyun içinde.Premium çekmişim kc cekmişim el emeğiyle biyere kadar geldik, warriorda minör mü yapmışım.Elinizi vicdanınıza koyun lütfen. Bilet numaram DMF-995-17181 . İnisiyatifinize bırakıyorum.Bi incelense anlaşılıcak durum LÜTFEN.Dediklerimin Aksi çıkarsa ne kadar ban varsa yağdırın üstüme ya.

08/02 saat 8 den butarafa aldığım tek cevap
    "Merhaba,

"Om***-Bu***" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstündeki "Yeni Klasör" içerisinde yer alan illegal programın kullanımı nedeniyle ceza aldınız. "
    3.parti yazılım ceza yedikte bi savunmamız yokmu ilgilenen yokmu tamam böyle bi halt geldi başımıza ama ALLAH aşkı için oyun içinde illegal bir durumumuz olmadı olamaz.
    Aklımız başımıza geldi formatladık bilgisayarı. 3 gündür giriş yapamıyoruz.
    LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

Nickname : kwAhjS
    ID:
    SERVER: ALTAR
    Last edited by GamesDepot; 02-11-2019 at 09:47 AM.

Senior Member Fauwk's Avatar
    Nafile uğraşıyorsun.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Foruma konu açmanız durumunuzu değiştirmeyeceği gibi Eryudes de Gm inisiyatifini kullanarak zorunlu olmamasına rağmen dizin isteğini paylaşmış.

Sisteminizi fortmatlayıp oyuna devam etmenizi öneririm.

Lütfen forum kurallarına uyun ve spam konular açmayın.

İyi forumlar.

Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sagalossos View Post
    İhmalkarlığımızdan ötürü Sunucu ALTAR'da olan kwAhjS(Job:Warrior) adlı karakterim tpt x ban yedi.
    Pvp'de kullandığımız minör makro programı XGINCODE takılıyor buraya kadar tamam.
    Benim ricam karakterimin incelenmesi.Bu karakter ne yapmış.Skill cooldown mı yapmış, manamı çiftlemiş (gerçi bunlarda tbl ile oluyor herhalde) herneyse usulsüz bir durumum olmadı oyun içinde.Premium çekmişim kc cekmişim el emeğiyle biyere kadar geldik, warriorda minör mü yapmışım.Elinizi vicdanınıza koyun lütfen. Bilet numaram DMF-995-17181 . İnisiyatifinize bırakıyorum.Bi incelense anlaşılıcak durum LÜTFEN.Dediklerimin Aksi çıkarsa ne kadar ban varsa yağdırın üstüme ya.

08/02 saat 8 den butarafa aldığım tek cevap
    "Merhaba,

"Om***-Bu***" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstündeki "Yeni Klasör" içerisinde yer alan illegal programın kullanımı nedeniyle ceza aldınız. "
    3.parti yazılım ceza yedikte bi savunmamız yokmu ilgilenen yokmu tamam böyle bi halt geldi başımıza ama ALLAH aşkı için oyun içinde illegal bir durumumuz olmadı olamaz.
    Aklımız başımıza geldi formatladık bilgisayarı. 3 gündür giriş yapamıyoruz.
    LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

Nickname : kwAhjS
    ID:FickEuch19
    SERVER: ALTAR
    Haklı isen;
    Allah yardımcın olsun.

Haksız isen;
    Daha beter ol, o char açılsa da çöp olsun elinde.

Saygılarımla,
    "Külli nefsin zâikatü'l-mevt" / "Her nefis ölümü tadacaktır."

Banned
    kullanmana gerek yok, XGINCODE illegal yazılımı bilgisayarında bulursa iş bitmiş demektir. kusura bakma bu işler böyle yürüyor.

Junior Member
    ne vicdan kalmış ne merhamet onu anladım.bana torpil geçilsin demiyorum. cımbızlayıp istediğiniz gibi istediğiniz yere çekiyosunuz. başımıza böyle bi iş geldi.sizdeki zihniyet şu sanırım. userler değersizdir. ben bunu anlıyorum. benim cezam hakkında bilgi verir misiniz peki süresiz ban mı makroya 3 gün mü ceza vvardı ne oldu ne bitti anlamadık hala

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Foruma konu açmanız durumunuzu değiştirmeyeceği gibi Eryudes de Gm inisiyatifini kullanarak zorunlu olmamasına rağmen dizin isteğini paylaşmış.

Sisteminizi fortmatlayıp oyuna devam etmenizi öneririm.

Lütfen forum kurallarına uyun ve spam konular açmayın.

İyi forumlar.
    Beyefendi bi bilgi verir misiniz ozaman charım açılacakmı süresiz ban mı hapismi ne yani

Junior Member
    Quote Originally Posted by Ferhatcirak View Post
    Haklı isen;
    Allah yardımcın olsun.

Haksız isen;
    Daha beter ol, o char açılsa da çöp olsun elinde.

Saygılarımla,
    Kardeş dediklerinde haklılar bişey dediğim yok. 3 parti yazılım diyor. Bende diyomki öyle değil böyle bi yol gösterin.kimseye ulaşamıyoz.Ayrıca adamlar hala chaos bdw de yerde yatarak kill kasıyolar nasıl oluyosa bitmiyolar. ama biz incelenme istediği diyoruz. karşımızda duvar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    xingcode kapalı olan hiçbir şeyi taramıyor. sen korsan sunucuyu silmemişsin. ve açık şekilde anti def programına yakalanmıs. senın acmadıgını biliyoorum ama o korsan sunuculardalarde ne kadar virüs oldugunu bir düşün. sen şimdi ban yemesen item yapınca zaten soyulacaktın. adamlar virusu sokuyor içine. siz de hala kullanıyorsunuz. yazık
    Last edited by GamesDepot; 02-11-2019 at 10:23 AM.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sagalossos View Post
    Kardeş dediklerinde haklılar bişey dediğim yok. 3 parti yazılım diyor. Bende diyomki öyle değil böyle bi yol gösterin.kimseye ulaşamıyoz.Ayrıca adamlar hala chaos bdw de yerde yatarak kill kasıyolar nasıl oluyosa bitmiyolar. ama biz incelenme istediği diyoruz. karşımızda duvar.
    İncelenmiş zaten. Dizin bile paylaşılmış seninle. Neyin incelemesini istiyorsun ki daha?