Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

Magic Bagin Çıkarılamaması Hk.

Magic Bag bir kaç ay önce silinebilir hale getirildi fakat bu başka bir soruna yol açtı farkındadır herkes muhtemelen. Takınca geri çıkarmak imkansız oluyor. Sağ tıklasak da sol tıklasak da "siliyorum ona göre" uyarısı veriyor. Önceden çıkarılıp depoya koyulabiliyordu bu şekilde de yan karaktere aktarılabiliyordu. Diğer tüm cospre premium itemler gibi. Bu sorun düzeltilecek mi? Yan karakterde oynamak istediğimiz vakit ona ekstra magic bag mi çekmek zorundayız?
    Last edited by Odenia4545; 02-11-2019 at 12:05 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    magic bag hiçbir zaman cıkarılamadı. ne sallıyon sen? zaten çıkarılamadığı için silme getirildi.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Odenia4545 View Post
    Magic Bag bir kaç ay önce silinebilir hale getirildi fakat bu başka bir soruna yol açtı farkındadır herkes muhtemelen. Takınca geri çıkarmak imkansız oluyor. Sağ tıklasak da sol tıklasak da "siliyorum ona göre" uyarısı veriyor. Önceden çıkarılıp depoya koyulabiliyordu bu şekilde de yan karaktere aktarılabiliyordu. Diğer tüm cospre premium itemler gibi. Bu sorun düzeltilecek mi? Yan karakterde oynamak istediğimiz vakit ona ekstra magic bag mi çekmek zorundayız?
    Yanlisin var arkadasinda dedigi gibi hic bi zaman cikarilmadi. Millet ring basarken skinti yaşamasin diye silme ozelligi getirdiler. Keza cikarilsa napcan suresi devam ediyo olcak. Cikarip boş olana takcan orasi dolunca digerine mantikliymis bak he. Bende cikarilmasini isteiyorum artik.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Anlamadım sorunu. Pazardan m.bag aldın ve kırmadın. Şimdi sen bunu inn'e veya yan karakterlere veremiyor musun?