Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

anvil bug vega 3

11.02.2019 saat 01:00 da vega 3 te iron impact +6 yı 7 bastım item beyaz yandı ve geçtini gordum o sırada aşırı lagdan dolayı üzerime geldi gibi kayboldu video sonradan alabildim lütfen durumu incelermisiniz

video : https://youtu.be/wB8Rb0eZb30

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bahsettiğiniz durum için hesabınızın incelenmesi gerekiyor. Bu nedenle destek bileti göndermelisiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Destek Bileti

Junior Member
    Hangi bölümden yollucam

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    adam link atmıs zaten. daha neyı soruyorsun arkadasım?

Junior Member
    adamın link attını gördüm hangi şık üzerinden yollanıcanı sordum ve bu durumu başka yaşayanlar varmı +6 ii yerine ya 9 raptor basarken boyle bi durum yaşansadı ?

Senior Member Fauwk's Avatar
    Forumda ikinci kez böyle bir konu görüyorum, garip. Bug/Hata Bildirimi kategorisinden biletini gönderebilirsin. Eğer kategoriyi seçemezsen CTRL + F5 yapıp tekrar denemeyi unutma.

Junior Member
    bende çok eskilerden beri oynarım ilk defa karşılaştım ticket attım umarım halledilir

Junior Member
    ticket attım cvp hala gelmedi 1 tane gm konuyla ilgili açıklama yapabilirmi

Kısaca açıklayayım hocam, aşırı lag olan sunucuda upgrade yaptığınızda, gecikme süresi upgrade süresinin üzerindeyse eğer eşya upgrade yapmamış gibi çantanıza eski haliyle geri gelir, daha sonra yaptığınız upgrade'in sonucuna göre eşya üstünüzden ya kaybolur ya da kalır. Bu gayet normal bir durum herhangi bir bug vs. yoktur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by edw_RcHGVstC View Post
    Kısaca açıklayayım hocam, aşırı lag olan sunucuda upgrade yaptığınızda, gecikme süresi upgrade süresinin üzerindeyse eğer eşya upgrade yapmamış gibi çantanıza eski haliyle geri gelir, daha sonra yaptığınız upgrade'in sonucuna göre eşya üstünüzden ya kaybolur ya da kalır. Bu gayet normal bir durum herhangi bir bug vs. yoktur.
    +7 geçti sonra anvilde kayboldu sağ alt köşedede sadece iron impcat upgrade yazısı var baska bısı yok