Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Telefon Numarası

Hesabımda eski kullanmadığım yani şuan kapalı olan telefon numaram kayıtlı ben bunu aktif olan telefon numaramla değiştirmek istediğimde bana böyle bir hata veriyor Bir telefon numarası maksimum 3 hesap için kullanılabilir. Bu telefon numarası için limiti doldurmuş bulunmaktasınız.(-7) 7 farklı hesapta bu telefon numarasını kullanmış olduğumumu gösteriyor bu anlamış değilim telefon numarama gelen prome codu bu yüzden kullanamıyorum hiç bir yolu yokmudur aktif olarak oynadığım hesapta aktif olarak kullandığım telefon numarasıyla değiştirme ?konu hakkında bilgi sahibi olan birileri varsa yardım ederse çok güzel olur şimdiden teşekkür ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bir telefon numarasını maksimum 3 hesapta kullanabilirsiniz. İstediğiniz telefon numaranızı kullanmak istiyorsanız, diğer o iki hesapta kayıtlı olan telefon numaranızı değiştirerek, boşa çıkartmanız gerekmektedir.

Promo kodunu kullanabilmek için hangi telefon numarasına sms doğrulaması yapıldıysa o hesapta deneme yapmalısınız. Numaraların eşleşmesi gerekmektedir.

Junior Member
    GamesDepot ilgin için çok teşekkür ederim fakat diğer hesaplarımı malesef unuttum hatırlasam bile acıklama yapılmadımı eski accountları sildik diye ? başka bir çözümü yok mudur ?