Results 1 to 9 of 9

Exclamation Altar - Vega LAG Problemleri Çözümü Hakkında !

Bu serverlarda özellikle akşam '' 21:00 '' dan sonra sonra lag oluşuyor buda insanların pk atma hevesini kırıyor bilindiği gibi yani laglı oyun oynamak bu devirde herkesin canını sıkıyor. Bu sorunları acilen halletmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Çözümü ise Altar 1 - Vega 1 sunucularında, BDW-Chaos-JR-FT etkinliklerinin başka serverlara aktarılması. Etkinlik saatlerinde karakterler adım atamıyacak hale geliyor.

Sunucu iyileştirmesi yapamıyorsak bunu yapmak oldukca basit diye tahmin ediyorum acilen halletmemiz gerekiyor. İnsanlar lag vardır diye Ronark Land bölgesinde akşam çıkmıyor.

Herkes kendi fikrini yazarsa güzel olur arkadaşlar.

1. sunucuda CZ dışında hiçbir şeyin olmaması lazım. Ne ESLANT nede eventler...

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Mantıklı bir çözüm sunulmuş.Destekliyorum.

Senior Member iVibe's Avatar
    15 günden fazla oldu ne zaman çözülecek bu lag? Servera bir hevesle başladık işten gelip pk atacağız ve lagtan yürüyemiyoruz bile. Çözülme belirtisi bile yok her geçen gün daha kötü lag var.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LOOOOOOOTUS View Post
    1. sunucuda CZ dışında hiçbir şeyin olmaması lazım. Ne ESLANT nede eventler...

kesinlikle katılıyorum

Junior Member
    SORUN eventler değil ona tahammül edilir. Sorun zaten cz si kalabalık olan yeni servera yeni güncellemeyi alelacele getirmek . Amaç herkesi cz ye çekmekmiş ! Önce ronarkland haritanı güncelle ! oyuna girince sıralamada 300-400 arası bişey yazıyor karşı ırkta o kadar olsa 800 kişi akşam lagdan ne pk atılıyor ne exp ne farm. Dalga geçer gibi amatörce saçma sapan bir yaklaşım. Heves edip başladık ne hale geldi yeni serverlar.
    Çöp slotlarını değiştirdiniz , chitin gürevini iptal ettiniz, devadan gb düşmesini engellediniz ne güzel herkes yavaş yavaş item yaparken çok mu acil lazımdı mytril setler bilmemneler ? Buyur akşam iş güç sahibi bizim gibi insanlar artık pk atamıyor bırak pk yı oyun oynayamıyor. Oynayın gündüz bomboş olan işsiz güçsüz farm - site gb sat tayfasıyla. Tebrikler ! ! ! !

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    1.sunucular da örnek: ALTAR1 , Eslant haritası kapanmalıdır. Sadece LFC/EMC , Maradon , Delos , CZ , Ardream Bölgesi olmalıdır.
    Ve etkinlikler 2.3.4.5. sunuculara aktarılmalıdır.

Fikirlerinizi bekliyoruz.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar,

Lag sorunuyla ilgili ekiplerimizin devam ettirdiği çalışmalar mevcut. Bunlar tamamlandığında sizlere gerekli açıklamaları yapacağız.