Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 43
    Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Ben slota gelen adama siz bu kafayla oynar bırakırsınız dedim diye adam bana küfür etmişti, crye attığımda bana adamı kışkırttığım ve bidaha yaparsam kendim ceza alacağım söylendi. Artık CRye report atmaya da korkar oldum. Yani biraz kışkırınca sanırım karşındakinin anasına falan küfür etmek serbest.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by aboooooOo00 View Post
    iyi incele oyun içi küfürüde ekledim dostum
    Birşey sorabilir miyim ? Bak konuna hep objektif yorum yaptım adam gibi doğruyu söylesene ordaki amacın ne ? Sırf adama rahatsızlık vermek için neden bunu yapıyorsun ki ? Kesme amacında falan değilsin çünkü adamlar slotu bıraksa sen de gideceksin.

Senior Member theDreadweepKO's Avatar
    Nickname
    BazingA
    Class
    KO -> Rogue
    Yayıncıyı savunmak amaçlı söylemiyorum ama yaptığını kime yapsan küfürü yerdin. Gelip burda mağduru oynama, hadi yallah köyüne.
    Kazanmak yada kaybetmek önemli değildir; iyi dövüş, saygı duysunlar.
    Cheat Reports Kullanımı

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Oyun içerisinde edilen bir hakaret, küfür ya da rahatsız olduğunuz bir durum var ise lütfen tarafımıza cheat reports üzerinden bildirin.

Bunun dışında yayında kullanmış olduğu kelimeler, hakaretler ile ilgili yargıya başvurarak kişiden şikayetçi olmanızı tavsiye etmekteyim.

Keyifli oyunlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Bu yaptığınla slotu alacağını sanıyorsan yanılıyorsun.Oyun içerisinde küfür ve hakaret edilirse banlanmasını sağlayabilirdin.Yayından görüntü alıp bu oyuncuyu cezalandırman söz konusu değildir.Yanlış taktik uyguladın başka bir şey dene.
    iyi incele oyun içi küfürüde ekledim dostum

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Birşey sorabilir miyim ? Bak konuna hep objektif yorum yaptım adam gibi doğruyu söylesene ordaki amacın ne ? Sırf adama rahatsızlık vermek için neden bunu yapıyorsun ki ? Kesme amacında falan değilsin çünkü adamlar slotu bıraksa sen de gideceksin.
    oradaki amaç cz de aldığım görevi orada sayıyor mu denemek canı az kalınca çekip vurmaktı taki küfür yiyene kadar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Oyun içerisinde edilen bir hakaret, küfür ya da rahatsız olduğunuz bir durum var ise lütfen tarafımıza cheat reports üzerinden bildirin.

Bunun dışında yayında kullanmış olduğu kelimeler, hakaretler ile ilgili yargıya başvurarak kişiden şikayetçi olmanızı tavsiye etmekteyim.

Keyifli oyunlar.
    bildirdim çok saolun ama arkadaşın yüzünü forumdaki arkadaşlar görsün diye ekledim buraya Spacex clanından diğer arkadaşların bot kullandığını tespit edip banladığınız içinde ayrıca tebrik ederim sonuçta bu iki yayıncı aynı clanda umarum koxpla kasıp diğer chara aktardıkları itemleri tespit edip onlarıda banlarsınız zira alperen eski kulagı kesik koxperlerden.

Junior Member
    Acikcasi yayinciyi tanimiyorum ama sirf senin konusmalarindan bile yayincinin hakli oldugunu anlamak cok mumkun lafa bak slotu kim alirsa onun olur senin kastigin slota biri cokmeye calissa kim bilir sen neler dersin benim bu hayatta en nefret ettigim seylerden biridir once birini delirtirsin sonra adam sovunce vay efendim nie sovdu insani o raddeye getiriyosunuz sovmesi tabiki dogru degil ama bagzen insani cileden cikartiyosunuz ben bu konuda hic tanimamakla birlikte yayinciyi destekliyorum ayrica adam oyundan sovmediyse buraya bu sekilde konuda acamassin git twitch e report et burda aglamayi birak

Junior Member
    Selam kardeşim.

Burda ks gibi bir durum söz konusunu değil olayı yanlış anlamışsın. Burda olan olay tamamen art niyet. Adam ben yayında farmımı yaparken slotu farmlamak için ks atmadı. zehirli ok atıp benim birleştirdiğim slotu sürekli dağıttı ve benim kasmama engel oldu. Ben o slottan çıksam bile o slotta kasabilecek güçte bir charı yoktu. Ben o slottan çıksaydım başka bir slota geçseydim yine yayından görüp gelip aynısını yapıcaktı. Küfür etmem yanlış ama delirdim. Arada böyle şeyler olur.

Banned
    Quote Originally Posted by Logostafff View Post
    Acikcasi yayinciyi tanimiyorum ama sirf senin konusmalarindan bile yayincinin hakli oldugunu anlamak cok mumkun lafa bak slotu kim alirsa onun olur senin kastigin slota biri cokmeye calissa kim bilir sen neler dersin benim bu hayatta en nefret ettigim seylerden biridir once birini delirtirsin sonra adam sovunce vay efendim nie sovdu insani o raddeye getiriyosunuz sovmesi tabiki dogru degil ama bagzen insani cileden cikartiyosunuz ben bu konuda hic tanimamakla birlikte yayinciyi destekliyorum ayrica adam oyundan sovmediyse buraya bu sekilde konuda acamassin git twitch e report et burda aglamayi birak

Biraz Türkçe öğrenmeye çalış lütfen.