Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member Threadripper's Avatar
    Nickname
    DinahMadani
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    MAHSER
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus

Chaos ETKİNLİĞİ VE KOXPERLER İLE İLGİLİ ÖNEMLİ

Sayın yetkililer resimde Wormradfer denen hile numarasını anlatayım ilk 10 dk hile ile oynuyorlar sonra hiç adam kesmiyorlar ilk 3'ü garantiledikten sonrada hileyi felan kaptıyorlar normal oyun oynarmış gibi oynuyorlar ayrıca bilerek fazla killde almıyorlar aklınca uyanıklılık yapıyorlar lütfen artık şu chaos etkinliğinde hileye bir çözüm getirin
    Last edited by SkCLucky; 02-10-2019 at 04:53 PM.

ben de çok denk geldim chaosta koxperlara. açtığım cr ler sonuçlarını göremeden kapatılıyor. buna bir çözüm bulunması lazım

Nickname
    DinahMadani
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    MAHSER
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hagan View Post
    ben de çok denk geldim chaosta koxperlara. açtığım cr ler sonuçlarını göremeden kapatılıyor. buna bir çözüm bulunması lazım
    Gerçekten sinir bozucu oluyor ya ayar ediyolar insanı eskiden chaos odalarına girilip kontrol ederlerdi koxperlerı banlanlardı şimdi neden yapmıyolarsa anlamıyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selamlar,

Bu tarz bildirimleri Cheat Reports bölümü üzerinden bize bildirebilirsiniz. Aşağıdan Cheat Reports kullanışı ve sistemin işleyişi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

#Gerekli kontroller yapılmaya devam etmektedir.

Nickname
    DinahMadani
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    MAHSER
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selamlar,

Bu tarz bildirimleri Cheat Reports bölümü üzerinden bize bildirebilirsiniz. Aşağıdan Cheat Reports kullanışı ve sistemin işleyişi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

#Gerekli kontroller yapılmaya devam etmektedir.
    İyide önceden chaos odalarına gm ler girerdi şimdi neden böyle bir şey yapmıyorlar ?

Evet çok var cosda

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Maalesef chaos koxper kaynıyor.

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    Cr den bildirin diyorsunuz yetersiz kanıt diye 10raporumun 9unu kapatiyorsunuz ama adamlar koxpla ucup kaçıyor . Rapor göndermeye bile gerek duymuyorum artık .

Senior Member
    Oyunu 1 aydır oynamıyorum ama sayın yetkililer hile kullananları kullanıcıların report etmesi olayı çok saçma değil mi? Yani bu cheat reports olayı bile yönetimin ve oyunun kodlarını yazanların ne kadar yetersiz olduğunu gösteriyor çok aciz bir durum. Evet knight online eski çok açıkları olan bir clientin üzerine yapılandırılmış bir oyun. Ama şu koxp olayı hatırladığım kadarıyla 2007 lerden beri var. 10-12 yıldır aynı olaya isyan ediyoruz. Çok komik değil mi? Çok acı bir durum değil mi arkadaşlar. Bir oyun 12 yılda gelişemez mi hiç? Teknolojide tıpta ne kadar çok geliştik insanlık olarak. Ama şu oyunda böyle şeyin hala engellenememesi içler acısı. Ve bu koxpu yapan insanlar da harwarddan,cambridgeden de mezun değil. Oyunun açığını bulmak bu kadar kolay olmamalı.

Junior Member
    chaos girmiyorum cok yıl oldu