Results 1 to 5 of 5

2 CZ 1 ardream 0 Chaos önemli

Merhaba arkadaslar. 1. Sunuculardaki yogunlugu biliyorsunuz nedeni Cz ve ardream aynı sunucuda eski dönemleri hatirlayanlar bilir 2. Sunucudada Cz vardi. Mesela ben Altardayım 1 ve 2 ye Cz konulsa ardream 2. Sunucuda olsa cunku ardreamda basma olayi yok 1 de pazarda yok. 1. Serverda olmalarina gerek yok. Yada 1 e girmek +70 e donebilir. Jr zamanlarida cok yogun lag oluyor icerde yaratiklar buglaniyor.
    Chaosta ise ismini burda veremeyeceğim bir youtube kanalı 3. Party yazilim kullaniyor reklamini yapiyor. Chaosta duvarlara girip uzaktan vuruyorlar. Ayrica Cz de asaslarin pedal makro ve tbl tarzi seyler kullandigi yururken cure atmasi gibi. Priler dbleri ayni anda atması gibi ve oto teleport mageler gibi. Oyun eski harika gunlerine dönuyor bunu goruyoruz ama direkt mudahalede bekliyoruz. Bu sayede kalite artar kitle artar. Onerim ve sikayetim bunlardir.

Bencede iyi olur

Junior Member
    +1 kesinlikle katılıyorum.

Junior Member
    O zaman millet premium almaz. Zaten 1. servera girmek için premium almıyor mu bu İnsanlar.

Yeni sunucuya premiumsuz girmek zor zaten pcde duvar icinde adamin oldugu foto var. Ftlere mause macro ile griyorlar. chaosun kapatilmasi lazim en azindan hak yiyen hackerlari temizleyene kadar. Yani sen oyunculugunla kazandigin chaosta adam k0xpla kazaniyor. Zar zor mavi kutu aliyoz adamlar her chaosta k0xp aciyor.

Tags for this Thread