Results 1 to 8 of 8

Angry Cr ve Kxp hakkında...

Son bir kaç gündür sürekli kxp veya macro gördüğüm oyuncuları video çekip CR ye gönderiyorum iyi hoşta. Neden bunu ben yapıyorum ya?
    Yani gerçekten çok zor değil saat başı 1 tane gm arkadaşımız sadece Moradon bölgesini dolaşsa en az 20 kişi ban yer. Video çekiyosun, youtube yüklüyosun, CR ye konu açıyorsun falan derken benim yarım saatim gitti! Sadece bir gereksiz kxper banlatmak için yarım saatimi çöpe atıyorum(Video upload etmek uzun sürüyor malesef). Geçenlerde okumuştum yönetici bir arkadaş zorunda değilsiniz diyordu )) Yani insan verdiği para karşılığında iyi hizmet bekliyor, en azından temiz bir oyun oynamak istiyor. Yok mu dur ya böyle saat başı oyun içerisinde dolaşacak gmleriniz? Ya da çok fazla ban olunca oyuncu azalmasından mı korkuyorsunuz?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    GM Ekibi sürekli olarak slotları gezmektedir. Genelde banlanan oyuncuları notice olmadan sessiz bir şekilde işlem yapmaktadır. Alttan banlanan oyuncu görmeyince gm'ler oyuna bakmıyor gibi algılanmaması gerekiyor.

Video da alsanız kscde alsanız artık bütün karakterler araştırılıp kapatılıyor artık yok öyle ben video aldim ksc aldim diye bir olay iyi günler keyifli oyunlar

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    GM Ekibi sürekli olarak slotları gezmektedir. Genelde banlanan oyuncuları notice olmadan sessiz bir şekilde işlem yapmaktadır. Alttan banlanan oyuncu görmeyince gm'ler oyuna bakmıyor gibi algılanmaması gerekiyor.
    Siriusta 3 gün boyunca bariz bir sekilde kxpla dire wolfu dar eden bir oyuncu vardı, ordan anlaşılıyor zaten gm' lerimizin gezindiği Neyse siz bilirsiniz işinizi...

cz koxxper kayniyor. ekip kuran klanlar kendi adamlarindan kxxperleri ifşa etmiyorlar cz yi bildigin sarmislar 4 yil aradan sonra döndüm cz olsun slotlar olsun yine çetelerin elinde. kxxpu bitirmediginiz sürece adil bir oyun oynanmiyor

Member
    Race
    El-Morad
    Bence Gm ekibi maradonda dolaşmıyor. Maradonda her yer kxp ve macro kaynıyor.

http://y2u.be/9r9QJJWah00

SERVER: DİEZ

KOXP HİLE KULLANIYOR GEREĞİNİN YAPILMASINI İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER NTTGAME...

Senior Member
    Pazarda kurian cetesi maradonda kxxp yuzunden exp kasamiyoruz uzun arasana sonra oyuna yeniden temiz bir sekilde basladim cz desen kxxperlerin elinde su kxxpu kaldirin artik