Results 1 to 8 of 8

Angry Bdw'den atma sorunu olanlar toplansin...!!!!

Böyle birşey yok arkadaş ya kısa sürelide olsa bir pk atmak istiyoruz. 200 küsür fark attığımız bdw'den 1 kere ölünce atıyor. nasıl bir mantığı var bu bdw nin bilen birisi gerçekten anlatabilir mi ? Bu etkinlikte bir sorun mu var ? Irk sayısının fazla olduğu yerde ki boş bdwleri geçtim artık. Pk atmak istiyoruz onuda yapamıyoruz.

Bizdedevar aynı sikinti

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Aslında mantığı şuydu; ölen biri veya parti sayı vermemek için kalkınca afk kalıyor, aşağı inmiyor diye, ölünce kalkmayanı bdw'den atıyordu. Fakat çoğu şey de olduğu gibi bu da bugda. AFK ol, olma ölüp kalktığın zaman atıyor. Bazen mage kendi bölgene tp yapınca bile atıyor. Yapılış amacı farklı ama bug kısacası.
    Last edited by GengaR_AreS; 02-10-2019 at 02:33 PM.

Member
    Race
    El-Morad
    Uzun zamandır süregelen bir durum, hali hazırda bir çözüm bulunamadı. Öldükten sonra kalkıp savaşamayacaksak BDW'nin mantığı nedir? İnşallah kısa süre içerisinde bir çözüm getirilir.

Senior Member
    Kaybetsek bile BDW kağıdını alabiliyorduk. Bu nedir arkadaş. Tak diye atıyor. Saçmalığın daniskası.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    İlk BDW haritası ne güzeldi. Kallugadan girilen, Orada alınmış KSC lerim vardı. PC çöktü bütün fotolar gitti. Halen beni üzer.
    O BDW haritasında Alt+F4 mü öyle bişey yapınca yukarı zıplanıyordu. Yapanları uyardık, dinlemediler söz konusu Knight Oyuncuları olunca fazla efor harcamıyorlar. Yani sen Worm kesiyor olsan Elit char ile gelip KS atar sana gövde gösterisi yapmak için o derece yani...

İlk harita gitti, yenisi geldi. BDW ye giren kalmamıştı.
    Şimdi de bu şuan kullanılan harita var. Bahsettiğiniz gibi aynı sorunu 3-4 kere yaşadım. Sayı alamayan tarafı drek atıyor. Yukarda denildiği gibi AFK lar için getirilmişti o olay.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben bu gidişle bdw de girmicem artık. Çünkü girdikçe strese giriyorum.

Bdw ye el atın atık
    Günde 5 kereye çıksın
    Atma sorunu düzelsin
    Yetersiz karşı ırk boş bdw girsin
    +81 bdw girsin