Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 72
    Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Pekte oyuna yıllar sonra başlamış gibi durmuyorsun. PK bitiyor diyosun, hep farm slotlarını örnek vermişsin.
    3 Yıl sonra başladım tekrar bu oyuna. Hep farm slotları diyorum çünkü pk bowlda dönüyor ve en büyük farmda bowlda bowlda pk atamaz olduk cunku clanlar anlasmalı kımsenın bowlda olmasını ıstemıyor ne cs kovalıyabılıyorsun ne gece user kalmayınca farm gıbı aktıvıteler yapabılıyorsun hıc altarda pk ya cıktınmı acaba ? demek ıstedıgımı anlarsın suan altarda pk nerelerde donuyor ben sana söylim . Ew slotlarında Aoc slotlarında bide bowla girmeye çalışırken başka pk yok suan altarda.

Quote Originally Posted by AkhilleusTurkey View Post
    METRODA REKLAMINIZI GÖRDÜK YILLAR SONRA DÖNDÜK 2 IRK ARASINDA AMANSIZ SAVAŞ SİZCE ÖYLEMİ GELİN Bİ KONUYA GÖZ ATALIM . . .!

Evet Altarda son durum şu şekildedir.

1- Cz de hiç bir şey yapamazsınız çünkü 3 clanın elinde ( Wanteds , CHİLL, BVB )

Tüm dropları cz eklediniz hoş güzel dedim tamam şimdi güzel bir pk ortamı olusacak kezaa cz de pk yok bir kaç mage clan hariç bu clanlara bulaşan yok.

Peki o zaman az bi farm yapayım item kasayım diyorsun bahçe farmına bulaştıgın an 3 party chill clanıyla karşılaşıyorsunuz çünkü bahçe farmı bvb ve wanteds a ait.

Tamam o zaman Bos taşı keselim diyoruz bi bakıyoruzki ordada chill clanı etrafı kolluyor bvb ve wanteds çatır çatır kesıyor onları elleyen yok.

Hmm tmm o zaman bari biraz dragon shel kasalım dıyorsunuz aman tanrım chill geliyor. Eminim bu durum karus arkadaşlarında başına geliyordur Not: Ben Humanım

Peki o zaman nerde o kadar yaptıgınız tanıtımın bi anlamı 2 ırk arasında amansız bir savaş adamlar savaşmıyor NTTGAME resmen piknik yapıyor kuzu otlatıyor kazandığı paraya bakıyor .

Altar pk sı her geçen gün bitmektedir artık sadece farm üzerine döndü oda başta belirttiğim 3 clan arasında dönmekte geri kalan oyuncular maradonda çay içmekte çünkü ellerinden gelecek bir şey yok.

Şimdi sizde aynısını yapın anlaşın diyeceksiniz yav biz nasıl yapalım her birinin 50 kişilik alt clanı var adamlar ortalama 200 300 kişi arası oyuncuya sahip sadece oyuncuya sahipte değil servere sahip.

Ben bu oyuna aylık 500 600 TL arası pus ücreti ödüyorsam ve benim gibi nitekim oyuncular ödüyorsa bizimle ilgilenmeniz gerekir biz müşteriyiz siz satıcı müşteri memnuniyeti nerede ?

Tek Çözüm :

Bahçe Farmını Kaldırın sadece taşlar bf açıldığı zaman bf den bf ye kasılsın.

Caos Stone Kaldırın eski sistem bowlda otomatik random doğsun.

Böyle geçimini oyundan sağlayan issiz tayfanın önüne geçmiş olur altarı yokoluştan kurtarmış olursunuz

Bu yazıyı üşenmeyip okuyan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.
    Dostum şuan NTT para sayma makinalarının sayısını kaç kat arttırmış gece gündüz para sayıyorlar. Senin bu söylediklerin, insanların bu düşündükleri umurlarında olur mu sence? Bence Hayır.

Ne zaman devreye girerler biliyor musun? Bazı para sayma makinaları çalışmamaya başlayınca, bizim bişeyler yapıp bu makinaların boş durmasını önlememiz lazım diyerek devreye girerler. Yani yine seni düşündüklerinden değil.

Şuan tek dertleri para saymak yani...

Member ZodBehelitss's Avatar
    Nickname
    Guts
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    katılıyorum gerçekten de öyle solo oyuncular napıcak kaldırın şu farmı tamamen!

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by AkhilleusTurkey View Post
    3 Yıl sonra başladım tekrar bu oyuna. Hep farm slotları diyorum çünkü pk bowlda dönüyor ve en büyük farmda bowlda bowlda pk atamaz olduk cunku clanlar anlasmalı kımsenın bowlda olmasını ıstemıyor ne cs kovalıyabılıyorsun ne gece user kalmayınca farm gıbı aktıvıteler yapabılıyorsun hıc altarda pk ya cıktınmı acaba ? demek ıstedıgımı anlarsın suan altarda pk nerelerde donuyor ben sana söylim . Ew slotlarında Aoc slotlarında bide bowla girmeye çalışırken başka pk yok suan altarda.
    Hâla farmı örnek veriyorsun Altarda okçu clanız çok güzel pk atıyoruz.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by LOOOOOOOTUS View Post
    ALTARI kötülemekteki amaç nedir? VEGA'da durum çok mu farklı? Veya BvB CHILL WANTEDS klanları oraları bıraktığında başka mafya klanlar yerlerini almayacak mı? Çok boş muhabbet. Kurallara "WinTrade" hakkında bir kural eklenmediği sürece güçlü olan alır serverı eline.
    Sanırım herkesin hemfikir olduğu konuda bu. Güçlü clanlar yine farmını yapsın drobunu alsın ama bunu PK'nın yanında yapsın. Şuan öyle bir ortam oluşturulmuş ki PK farm için atılıyor. Ve kendilerine zorluk çıkaran rakip ırkdaki clanları da pay karşılığında ikna edip sadece etrafta dolanan 3-5 solo oyuncuyla mücadele etmek zorunda kalıyorlar.

Kendi ırklarından birisi KS'yemi gelecek ? Hemen rakip ırka haber salıp KS'ye gelenleri kestiriyorlar daha sonrasında o ekip town atıp başka bir KS'ci gelene kadar AFK oluyor.

Knight Online oluyor sana Farm Online.

Yazık çok yazık oysa ki Eryudes oyunun gelişmesi adına bir ekip kurduk güzel işler oluyor demişti...

Senior Member
    Boss dediğin random çıkmalı buna sonuna kadar katılıyorum, taş farmı da madem bf sınırlı madem krowaz sınırlı(şu an olmasa bile) taş farmı neden sınırlı değil ? Ve ya hala işlevsiz moblar var cz de neden bütün droplar paylaştırılmıyor da belirli bölgelere yoğunlaştırıp o bölgelerin belirli clanlar tarafından kapatılmasına ortam hazırlanıyor. Ve en önemli 3 farm mekanı 2 bahçe ve Chaos stone neden iç içe? Bunun yüzünden bir bölümü kapatan clan oluyor ve onlardan fazla kasabilen olmuyor. Son güncelleme çok iyi geldi bir slot kapatan adamlara darbe oldu fakat yeterli değil , bütün slotlara aynısı uygulanmalı.

Banned
    kaldırın pvp'yi o zaman ne gerek var sayın GM'ler, ko pve olsun sadece pve oynasın herkes. karuslar ile humanlar büyük bir etkinlikle barış ilan etsin. herkes sabah akşam farm yapsın, farm online oynayalım tam olsun. bi farkı yok şu an yani...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Server değiştir çok ilerlemediysen, Siriusa veya vega ya geç. Burada bu clanlar oyuna sürekli para basıyor, üstlünlük kurup sonra o parayı çıkartmaya çalışıyorlar. Unutma bütün anlaşmaların temelinde para var, seve seve herkes kabul ediyor. İtem farkını bir kere yaptıklarında kapatmanız çok zor olur, örnek verecek olursak Rosettada bizde gelene geçene tek atıyoruz adamlar nasıl yetişsin? Para basıp item farkını kapatacaklar tabiiki de. Buda o mantık, bu clanlar rosetta bile gelse gerçi o bile zor anca böyle yeni serverlerde işte 3-5 item yapıp itemsiz düşük karakterleri kesebilirler, oturmuş serverlerde dayağı yer burada yeni server ne zaman geliyor diye konu açarlar

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    Savaş bölgelerinde human-karus ittifak yapan klanlara yaptırım yapılmazsa bir çok oyuncu resmi sunucuyu bırakıp,alternatif resmi olmayan sunuculara döneceklerine inanıyorum, bir göç daha yaşanırsa usko'da gerçekten oyun için oynıyan adam kalmaz anca parmakla gösteririz.