Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 72
    Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Bahçe farmının kalkması gerekiyor. Açın bifrostu günde 3 kere girip istedikleri kadar kassınlar. Bu şekilde günün 24 saati o slotlarda farm yapmaları hoş değil.
    ★ Vanguard ★

Senior Member DaddyIsHome's Avatar
    Nickname
    DaddyIsHome
    Class
    Rogue
    Clan
    Vengeance
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AkhilleusTurkey View Post
    METRODA REKLAMINIZI GÖRDÜK YILLAR SONRA DÖNDÜK 2 IRK ARASINDA AMANSIZ SAVAŞ SİZCE ÖYLEMİ GELİN Bİ KONUYA GÖZ ATALIM . . .!

Evet Altarda son durum şu şekildedir.

1- Cz de hiç bir şey yapamazsınız çünkü 3 clanın elinde ( Wanteds , CHİLL, BVB )

Tüm dropları cz eklediniz hoş güzel dedim tamam şimdi güzel bir pk ortamı olusacak kezaa cz de pk yok bir kaç mage clan hariç bu clanlara bulaşan yok.

Peki o zaman az bi farm yapayım item kasayım diyorsun bahçe farmına bulaştıgın an 3 party chill clanıyla karşılaşıyorsunuz çünkü bahçe farmı bvb ve wanteds a ait.

Tamam o zaman Bos taşı keselim diyoruz bi bakıyoruzki ordada chill clanı etrafı kolluyor bvb ve wanteds çatır çatır kesıyor onları elleyen yok.

Hmm tmm o zaman bari biraz dragon shel kasalım dıyorsunuz aman tanrım chill geliyor. Eminim bu durum karus arkadaşlarında başına geliyordur Not: Ben Humanım

Peki o zaman nerde o kadar yaptıgınız tanıtımın bi anlamı 2 ırk arasında amansız bir savaş adamlar savaşmıyor NTTGAME resmen piknik yapıyor kuzu otlatıyor kazandığı paraya bakıyor .

Altar pk sı her geçen gün bitmektedir artık sadece farm üzerine döndü oda başta belirttiğim 3 clan arasında dönmekte geri kalan oyuncular maradonda çay içmekte çünkü ellerinden gelecek bir şey yok.

Şimdi sizde aynısını yapın anlaşın diyeceksiniz yav biz nasıl yapalım her birinin 50 kişilik alt clanı var adamlar ortalama 200 300 kişi arası oyuncuya sahip sadece oyuncuya sahipte değil servere sahip.

Ben bu oyuna aylık 500 600 TL arası pus ücreti ödüyorsam ve benim gibi nitekim oyuncular ödüyorsa bizimle ilgilenmeniz gerekir biz müşteriyiz siz satıcı müşteri memnuniyeti nerede ?

Tek Çözüm :

Bahçe Farmını Kaldırın sadece taşlar bf açıldığı zaman bf den bf ye kasılsın.

Caos Stone Kaldırın eski sistem bowlda otomatik random doğsun.

Böyle geçimini oyundan sağlayan issiz tayfanın önüne geçmiş olur altarı yokoluştan kurtarmış olursunuz

Bu yazıyı üşenmeyip okuyan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.
    Hocam verdiğin çözüm önerilerinin hiçbiri bahsettiğin "sorun"un çözümüyle bağlantılı değil. Bahsi geçen oyuncular yine aynı şekilde domine edecek siz de izleyeceksiniz. Yani ben asla anlamadım, düzgün bir çözüm önerisi olsa dahi bu konuyla alakalı aksiyon alınması pek mümkün değil.
    Tek yol DEVRİM

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yine diğer konular gibi kapanacak bu konu da. Daha önce de benzer bir konuya yazmıştım, Manes'i içerden gözlemlemedim ama Olympia'nın (Akara ile birleşmeden önce ve sonra) hallerini çok iyi biliyorum. Bu klanlar serverların kanseri.

Ama gel gelelim her yerde bir strateji furyasıdır gidiyor. Şu kadar insanın şikayetçi olması yetmiyor. O zaman CSW de ortaklaşa yapılsın neden anlaşmalı baraka kesmek yasak ki? Neden banlanıyor o adamlar misal. O da bir strateji o zaman. Chaosta da parti kurulabilsin, al sana strateji? Hatta bence Npt yi de kaldırın, anlaşsın bu klanlar birbirlerine NP de kassın, bak ne güzel strateji. Knight Royale'de neden "teaming" kuralı vardı, kazanılan şeyler trade dahi edilmiyor üstelik. Ama Cz nin en değerli farm alanları tapulanıyor, adı da "strateji".

İki düşman ırkın en çekişmeli savaş alanında anlaşma yapması diye bir şey olamaz. İster kendi clan üyesi olsun ister olmasın fark etmiyor. Aciliyetle "teaming" durumunun oyun kurallarına eklenip, tüm pk alanlarında yasaklanması şart.
    Last edited by NocturnalCreature; 02-12-2019 at 12:20 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Yine diğer konular gibi kapanacak bu konu da. Daha önce de benzer bir konuya yazmıştım, Manes'i içerden gözlemlemedim ama Olympia'nın (Akara ile birleşmeden önce ve sonra) hallerini çok iyi biliyorum. Bu klanlar serverların kanseri.

Ama gel gelelim her yerde bir strateji furyasıdır gidiyor. Şu kadar insanın şikayetçi olması yetmiyor. O zaman CSW de ortaklaşa yapılsın neden anlaşmalı baraka kesmek yasak ki? Neden banlanıyor o adamlar misal. O da bir strateji o zaman. Chaosta da parti kurulabilsin, al sana strateji? Hatta bence Npt yi de kaldırın, anlaşsın bu klanlar birbirlerine NP de kassın, bak ne güzel strateji. Knight Royale'de neden "teaming" kuralı vardı, kazanılan şeyler trade dahi edilmiyor üstelik. Ama Cz nin en değerli farm alanları tapulanıyor, adı da "stateji".

İki düşman ırkın en çekişmeli savaş alanında anlaşma yapması diye bir şey olamaz. İster kendi clan üyesi olsun ister olmasın fark etmiyor. Aciliyetle "teaming" durumunun oyun kurallarına eklenip, tüm pk alanlarında yasaklanması şart.
    +++++

başka söze gerek yok, aynen katılıyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post

Ama gel gelelim her yerde bir strateji furyasıdır gidiyor. Şu kadar insanın şikayetçi olması yetmiyor. O zaman CSW de ortaklaşa yapılsın neden anlaşmalı baraka kesmek yasak ki? Neden banlanıyor o adamlar misal. O da bir strateji o zaman. Chaosta da parti kurulabilsin, al sana strateji? Hatta bence Npt yi de kaldırın, anlaşsın bu klanlar birbirlerine NP de kassın, bak ne güzel strateji. Knight Royale'de neden "teaming" kuralı vardı, kazanılan şeyler trade dahi edilmiyor üstelik. Ama Cz nin en değerli farm alanları tapulanıyor, adı da "strateji".

NPT den farkı yok. Ayrıca çok çok iyi dropları olan slotların drop oranının düşürülmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yani o kadar GM arkadaş bu rezilliği görüpde nasıl birşeyler yapmıyor insanın aklı almıyor hergün bekliyoruz bi haber olurda ilgilenilir diye ama yok.

Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AkhilleusTurkey View Post
    METRODA REKLAMINIZI GÖRDÜK YILLAR SONRA DÖNDÜK 2 IRK ARASINDA AMANSIZ SAVAŞ SİZCE ÖYLEMİ GELİN Bİ KONUYA GÖZ ATALIM . . .!

Evet Altarda son durum şu şekildedir.

1- Cz de hiç bir şey yapamazsınız çünkü 3 clanın elinde ( Wanteds , CHİLL, BVB )

Tüm dropları cz eklediniz hoş güzel dedim tamam şimdi güzel bir pk ortamı olusacak kezaa cz de pk yok bir kaç mage clan hariç bu clanlara bulaşan yok.

Peki o zaman az bi farm yapayım item kasayım diyorsun bahçe farmına bulaştıgın an 3 party chill clanıyla karşılaşıyorsunuz çünkü bahçe farmı bvb ve wanteds a ait.

Tamam o zaman Bos taşı keselim diyoruz bi bakıyoruzki ordada chill clanı etrafı kolluyor bvb ve wanteds çatır çatır kesıyor onları elleyen yok.

Hmm tmm o zaman bari biraz dragon shel kasalım dıyorsunuz aman tanrım chill geliyor. Eminim bu durum karus arkadaşlarında başına geliyordur Not: Ben Humanım

Peki o zaman nerde o kadar yaptıgınız tanıtımın bi anlamı 2 ırk arasında amansız bir savaş adamlar savaşmıyor NTTGAME resmen piknik yapıyor kuzu otlatıyor kazandığı paraya bakıyor .

Altar pk sı her geçen gün bitmektedir artık sadece farm üzerine döndü oda başta belirttiğim 3 clan arasında dönmekte geri kalan oyuncular maradonda çay içmekte çünkü ellerinden gelecek bir şey yok.

Şimdi sizde aynısını yapın anlaşın diyeceksiniz yav biz nasıl yapalım her birinin 50 kişilik alt clanı var adamlar ortalama 200 300 kişi arası oyuncuya sahip sadece oyuncuya sahipte değil servere sahip.

Ben bu oyuna aylık 500 600 TL arası pus ücreti ödüyorsam ve benim gibi nitekim oyuncular ödüyorsa bizimle ilgilenmeniz gerekir biz müşteriyiz siz satıcı müşteri memnuniyeti nerede ?

Tek Çözüm :

Bahçe Farmını Kaldırın sadece taşlar bf açıldığı zaman bf den bf ye kasılsın.

Caos Stone Kaldırın eski sistem bowlda otomatik random doğsun.

Böyle geçimini oyundan sağlayan issiz tayfanın önüne geçmiş olur altarı yokoluştan kurtarmış olursunuz

Bu yazıyı üşenmeyip okuyan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.
    Arkadaş haklı beyler, destek verin.
    Kaos taşını kaldırsınlar, bahçe farmını kaldırsınlar,
    Boş beleşten para kasıp, oyundaki diğer oyuncuların zevkini ve şevkini kaçırmasın.
    Kiminin +7 md si varsa kiminin +9 olabilir. Biz item eşitliğinden bahsetmiyoruz..
    Kimisi pazarcılık yapıp takılıyor kimi ise farmcılık yapıyor, sonuç olarak pkcılık sistemi nerede?
    Pk atılacak alanda farm yapmak nedemek? Bunların sistemini bozdunuz. Lütfen geri getirin..
    Böyle heyecanı filan yok , tadı yok oyunun. Sıradanlaşmazdı eskiden knightonline, MMORPG gitmiş, Hack and slash olmuş oyun.
    Yahu insan eskiyi özler mi? Yıl 2019 olmuş Allah aşkına, peygamber aşkına.
    Şu saçmalıkları kim getirdiyse, düzeltsin. Lütfen rica ediyorum.
    "Külli nefsin zâikatü'l-mevt" / "Her nefis ölümü tadacaktır."

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by MSACOMPANY View Post
    Yani o kadar GM arkadaş bu rezilliği görüpde nasıl birşeyler yapmıyor insanın aklı almıyor hergün bekliyoruz bi haber olurda ilgilenilir diye ama yok.
    Konuya alakasız değiliz ve görmezden gelmiyoruz. Fakat daha önce bu konuyla ilgili verdiğimiz cevaplar mevcut.

Örneğin;

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar bir çok yorum yapılmış fakat, tam olarak kişileri ya da ekipleri hangi gerekçe ile cezalandıracağız? Sunucularda ekipler arasında yapılan anlaşmaların gerçek olup olmadığını araştıracağız ve birbirine PvP bölgelerinde saldırı yapmayan ekiplere ceza vereceğiz? Böyle bir şey olamaz, olmayacak.

Hiç bir oyuncuya yanında duran ya da yanından geçen karşı ırk oyuncusuna saldırı yapmadığı için ceza veremeyiz. Bu konuyla ilgili ceza vermemizi istemek yerine Altar sunucusunda bugün "Isiloon" katında gözlemlediğim gibi birlik olabilir, bu kişilerin aynı ırkta yer almalarını sağlayabilir hatta bu kadar rahatsızlık duyuyorsanız bu bahsi geçen ekipler sunucuyu terk edene kadar bu ekiplere karşı birlik olarak savaşabilirsiniz. Türü MMORPG olan bir oyunda yapılan ittifaklar ile rakiplere üstünlük sağlamak ceza gerektiren bir durum değildir.

Ortada illegal bir eylem olmadığı sürece bu tür hareketlerde bulunan ekip ya da ekipler herhangi bir ceza almayacaktır.
    Bahçe farmı kalksın, Chaos Stone kalksın ve buradaki mantığa göre "Klan" sistemi tamamen kalksın. Tekrarlıyorum, bu eylemi gerçekleştiren klanları nasıl tespit edeceğiz ve neye göre ceza vereceğiz? Yanınızda karşı ırktan 2 tane oyuncu var, sizleri rahatsız etmiyor, engel teşkil etmiyor ve siz onlara saldırmıyorsunuz. Bu bir ceza sebebi olabilir mi?

Bahsi geçen ekipler yakın takibimiz içinde fakat sadece farklı ırklarda oynayıp, birbirlerini destekledikleri için ceza verme gibi bir durumumuz yok. Eğer sizin sunucunuz da düzeni bozduklarını düşünüyorsanız, siz de onlara düzenlerini bozarak karşılık verebilirsiniz.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben item dizip pk atmayı bıraktım zaten bunlar yüzünden başka oyunlara yöneldim. Jr ft giriyorum item basıp satıyorum sadece. Baş edemezsiniz onlarla. Boşu boşuna strese girip boş insanlara kendinizi güldüreceğinize hiç oynamayın daha iyi.

Junior Member
    Ben hiç post atmadım bu konuyla alakalı, ben de oynamak amaçlı item yapmıyorum. Farm yapıyorum pazar yapıyorum, en temizi. öneririm.

Khenarth, bu adamların düzenini bozmanın doğrudan 15-20 bin tl harcaman gerektirdiğini biliyorsundur.