Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 72
    Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rara View Post
    Bu ittifak olayinin onune gecilmeli.
    Tek temennimiz o resmen bizi cz de istemiyor o clanlar izliyorlar ve ölmemizi bekliyorlar sonra devam ediyorlar bu nasıl 2 ırk arasındaki savaş oluyor ? 2 dusman ırk bu oyunun mantıgı bır ırkın dıgerınden ustun olmasıdır adamlar bılerekten rakıp ırka gecırıyor bır dıger clanlarını ve ıttıfak sayesınde sw yi sömürüyorlar

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Arkadaşlar khenartın eski clanı CHILL
    Zaten bvb clanına yazınca işine bak hiç bir şey yapamazsınız deyip geçiyorlar

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HardcoreeHampton View Post
    ilginç bir konu
    bunlar gerçekler

ALTARI kötülemekteki amaç nedir? VEGA'da durum çok mu farklı? Veya BvB CHILL WANTEDS klanları oraları bıraktığında başka mafya klanlar yerlerini almayacak mı? Çok boş muhabbet. Kurallara "WinTrade" hakkında bir kural eklenmediği sürece güçlü olan alır serverı eline.

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Radhruin946 View Post
    Arkadaşlar GM'ler bu durumun normal olduğunu, sizin de toplanıp onları kesmeniz gerektiğini söylüyor.Ama bu tür konular açıldıkça GM ler de yanlış düşündüklerinin farkına varacaklar.Bu oyunda 2 ırk var.Birbirine düşman olan 2 ırk.Karşı ırka saldırmayıp kendi ırkının ölmesini beklemek kendi ırkına ihanettir.Böylelerine yaptırım uygulanmalıdır.Senin amacın ne? Kendi ırkının ölmesini bekleyip karşı ırka saldırmıyorsan o zaman senin karşı ırka geçmen gerekir.He bunu da yapmıyorsun o zaman senin amacın; anlaştığın insanlarla bir olup başka kimseye güçlenme fırsatı vermemektir.Bunu kendi çapında ve kendi ırkının içinde yaparsan anlarız.Ama sen karşı ırkla bir olup bu işi yaparsan bu oyunun doğasına aykırı bir şey yapmış olursun.Gmlere sorum şu Benim clanım var 20 kişiyiz.aynı anda bir chaosa girsek hepimiz aynı kill ve death sayısına ulaşsak normalden fazla kişiye mavi kutu kazandırsak ban yer miyiz? YERİZ.Bu adamların yaptığı da bu işgüzarlık.Oyunun doğasına aykırı işler yapıyorlar.Bu tarz konular açıldıkça emin olun Gmlerin tavırları da değişecektir.İlerleyen zamanda bu tip olaylar yasaklanacaktır.Buna emin olabilirsiniz.
    Aynen öyle kardeşim muhteşem açıklamızsın chaosta o dediğini yapsak ban yemekle kalmayız bir daha bu oyunu oynatmazlar bize bu adamlarında yaptığı bu karus olan clan karusların ölmesini bekliyor human olan humanların sonra o karus ıle human olan clan tekrar cz bowl slotunu eline alıp yoluna devam edıyorlar öylede bi anlaşmaları varki 8 saat bvb 8 saat wanteds 8 saat chill clanı caos stone ve bahçe farmını yapıyorlar baskaları geldımı dıger clan onları kesıyor ve anlasmalı oldukları clanlara hiç birşey yapmıyorlar gereği yapılmalı bir serveri bitiren hareketler bunlar yazık oluyor güzelim servere

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LOOOOOOOTUS View Post
    ALTARI kötülemekteki amaç nedir? VEGA'da durum çok mu farklı? Veya BvB CHILL WANTEDS klanları oraları bıraktığında başka mafya klanlar yerlerini almayacak mı? Çok boş muhabbet. Kurallara "WinTrade" hakkında bir kural eklenmediği sürece güçlü olan alır serverı eline.
    Bunun güçlü olan alır mantığıyla ne alakası var ? Altarı kötülemekle ne alakası var bunlar gerçekler ..! Ne yani oturup izleyelimmi ? Bende bu oyuna para yatırıp pusumu alıyorum bende full sc mi alıyorum ama ben pk atamıyorum çünkü bowla sokmuyorlar pk nı atarsın oyunun heyecanı bos kovalarsın dıger oyunculardan hızlı davranıp dropu sen almaya çalışırsın ama şuan öyle bir şey yok sen bowla girdiğin an anlaşmalı olan clanlar karşına çıkıyor hiç bir şekilde seni bowlda tutmuyor bu nasıl bir mantık ? bak yukarda bir arkadaş güzel özetlemiş biz clanca 20 kişi aynı caosa girsek ve aynı kil sayısına ulaşşak herkese mavi kutu aldırsak ban yermiyiz ? Tabikide evet yersin bunların yaptığıda bu . Bir Diğer konu bu oyunun mantıgı bir ırkın diğerinden ustun olmasıdır amansız bir savaş olması bunlar beraber kahvaltı yapıyor öğlen sporuna gidiyorlar akşamları bowlda oturup halay çekiyorlar bu mantıgın onune geçilmeli bahçe farmı kaldırılmalı boslar random atmalı 1 clanın nakit ihtiyacını karsılaması ıcın cz de kurmus oldugu ıttıfakın onune geçmeli oyun benım kımseyle ısım olmaz her ay 3200 6400 arası kc mı ceker pk mı atar keyfıme bakarım kımseye bulasmam kımseyle dıdısmem ama benım gıbı oyuncuları sogutuyorlar gereken yapılmalı bır onlem alınmalı tesekkurler ıyı oyunlar

bugün yayının birinde pişkin pişkin 70 level asas gelip drop almasın gidip bilmemnegame'e gb satmasın diye böyle bir şey yapıyoruz dedi. bunların oyun ahlakı yok.

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FreeStyleAkar View Post
    bugün yayının birinde pişkin pişkin 70 level asas gelip drop almasın gidip bilmemnegame'e gb satmasın diye böyle bir şey yapıyoruz dedi. bunların oyun ahlakı yok.
    Resmen kendilerini haklı cıkarmaya çalışmışlar alakası bile yok ben full pus full ıtemım bır asasım solo takılıyorum bosla dropla ısım neredeyse yok o zaman benım gıbı oyuncuları nıye sokmuyorlar bowla bugun sabaha karşı bı baktım cs aman tanrım spike vurmaz olaydım bvb ve wanteds geldi caosu kesıo chill clanı 39123 kişi beni kovalıyor bu nasıl bir mantık kimseyi bowla yaklaştırmamak bu nasıl 2 ırk arasındakı savaş vallahi hem komedi hem trajedi yani aklına ne geliyorsa altarda mevcut mısırını al cz yi izle hep gülüyorsun ve acıyorsun çok vahim çok. Bu clanların manes ve olympiaya yaptıklarıda ortada o 2 server suan acınacak halde .

Quote Originally Posted by AkhilleusTurkey View Post
    Bunun güçlü olan alır mantığıyla ne alakası var ? Altarı kötülemekle ne alakası var bunlar gerçekler ..! Ne yani oturup izleyelimmi ? Bende bu oyuna para yatırıp pusumu alıyorum bende full sc mi alıyorum ama ben pk atamıyorum çünkü bowla sokmuyorlar pk nı atarsın oyunun heyecanı bos kovalarsın dıger oyunculardan hızlı davranıp dropu sen almaya çalışırsın ama şuan öyle bir şey yok sen bowla girdiğin an anlaşmalı olan clanlar karşına çıkıyor hiç bir şekilde seni bowlda tutmuyor bu nasıl bir mantık ? bak yukarda bir arkadaş güzel özetlemiş biz clanca 20 kişi aynı caosa girsek ve aynı kil sayısına ulaşşak herkese mavi kutu aldırsak ban yermiyiz ? Tabikide evet yersin bunların yaptığıda bu . Bir Diğer konu bu oyunun mantıgı bir ırkın diğerinden ustun olmasıdır amansız bir savaş olması bunlar beraber kahvaltı yapıyor öğlen sporuna gidiyorlar akşamları bowlda oturup halay çekiyorlar bu mantıgın onune geçilmeli bahçe farmı kaldırılmalı boslar random atmalı 1 clanın nakit ihtiyacını karsılaması ıcın cz de kurmus oldugu ıttıfakın onune geçmeli oyun benım kımseyle ısım olmaz her ay 3200 6400 arası kc mı ceker pk mı atar keyfıme bakarım kımseye bulasmam kımseyle dıdısmem ama benım gıbı oyuncuları sogutuyorlar gereken yapılmalı bır onlem alınmalı tesekkurler ıyı oyunlar
    Demek istediğim Oyun yöneticileri bu konuya el atmadığı sürece; BvB gider başka klan gelir. Oyunun metası artık bu oldu. Hiç bir serverda anlaşmasız ortam yok.

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LOOOOOOOTUS View Post
    Demek istediğim Oyun yöneticileri bu konuya el atmadığı sürece; BvB gider başka klan gelir. Oyunun metası artık bu oldu. Hiç bir serverda anlaşmasız ortam yok.
    Umarım artık bu konuya bir el atarlar artık bıktık ve gına geldi oyun ticarete döndü resmen 2 rakip ırk piyasadaki gb lere itemlere yön veriyor ve tl sini kazanıp keyfıne bakıyorum bende yatırıyorum bu oyuna para ben ısın tıcaretınde değilim ama nerde bu oyunun mantığı 2 ırk arasındaki amansız savaşmış adamlar savaşmıyor hakim bey .... devamını anladınız.