Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    chaos kaldırılsın +1

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Chaos koxperlerinden bende rahatsızım. Fakat chaosu kaldırın nedir yahu Kaldıra kaldıra oyunda birşey kalmayacak. Koxp varsa girip bakacaklar oyuna etkinlik niye kaldırılıyor. Oyuna o kadar para veriyorsunuz etkinlik kaldırmak mi çözüm?

Senior Member Threadripper's Avatar
    Nickname
    DinahMadani
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    MAHSER
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    Eskiden chaos odalarına girerdi gm ler koxperleri banlarlardı şimdi öyle bişey yapmıyorlar etkinlik sırasında kontrol etmiyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _Perfect_Lord_ View Post
    Severek oynadığım ve genelde 1. liğe oynadığım etkinliktir Chaos.. Koxperler yüzüne çoğu zaman 5. felan olmuşluğum var gerçekten sinir bozucu bi durum.Burada dikkat edilmesi gereken konu etkinlikte koxper var diyip kaldırılması deil koxpun engellenmesi yada koxperin banlanması anlık olarak Dc den reportlanması gibi durumlardır. Mademde koxp var dediniz maden çöp oldu slotlar birleşik adamlar para kasıyor dediniz goblinle zombi dağının hali ortada buna benzer bissürü örnek var siz simdi gelmiş 500 kişi kaosa tıklayıp expini amblemini alıyor kutusunu alıyor oynuyor felan 10 kişide koxp var diye koca etkinliği kaldıralım olsun bitsin diye yorum yapmışsınız Mantıklı mı ? Gülüyorum sadece gidin önce o kxperleri reportlatın banlatın hocam ben her yakaladığımı video alıyorum bıkmadan usanmadan belkide haftada 1-2 kişi de olsa reportlama şansım oluyor denk geldikce devam ediyorum sizde edin..
    sen mavi alıyorsun da başkası almıyor mu? Hani nerde 10 tane kxper ben hergün 4 tane kxperle oynuyorum chaosta bu aksam 19.00 da kinde 5 tane vardi. Ancak 3 tanesini video ile yakalayabildim. Tabi yakalayacağim diye kutu alamadım. Sonucta ne oldu. Ben bunlarin ameleliğini yaptım karşılıgında ne kazandım koskoca hiç. Nerden biliyorum ? Cünkü 8 in cr ye attigim videolara daha bakılmamış bile.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rougee2 View Post
    sen mavi alıyorsun da başkası almıyor mu? Hani nerde 10 tane kxper ben hergün 4 tane kxperle oynuyorum chaosta bu aksam 19.00 da kinde 5 tane vardi. Ancak 3 tanesini video ile yakalayabildim. Tabi yakalayacağim diye kutu alamadım. Sonucta ne oldu. Ben bunlarin ameleliğini yaptım karşılıgında ne kazandım koskoca hiç. Nerden biliyorum ? Cünkü 8 in cr ye attigim videolara daha bakılmamış bile.
    aynen hocam ben bu chaosu savunan kişileri bir gram anlamıyorum aynı chaosa 3-4 tane koxper denk geliyor. ben yönetimin bu nasıl göz ardı ettıgını anlamıyorum abi. bu kadar iyi güncelleme gelirken nasıl chaos gibi oyunu rezil eden iteme bogan koxper yuvası bir etkinlige göz yumuyorlar.

altar 5 server her serverde 500 kişi giriyor 2500 kişi 2000 ttanesi kutu alsa günde 3 tane var 7500 kutu ediyor 10 günde 75 000 ayda 225 000 kutu oyun bu kadar kolay olmamalı. aklım almıyor...
    Last edited by gokaygorkem; 02-11-2019 at 09:58 AM.

Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    Chaos kapatılmalı,
    Gerçekten server pazarlarına da etkisi oluyor.
    Kolay elde etmek için programlar geliştiriyorlar.
    Duvardan geçme, seri knife atışı, seri skill vurma bunların hepsini barındıran programlar elde ediliyor.
    Lütfen chaos'un atmosferine yakışır şekilde önlem alınacaksa devam edilsin,
    Yoksa önlem alın(a)mayacak ise, chaosu kapatın gerçekten herkes isyanlarda

Saygılarımla,
    "Külli nefsin zâikatü'l-mevt" / "Her nefis ölümü tadacaktır."

70 kusur kille birinci oldu koxper ama bir anlıgına duvardan cıkma hatasını yaptı . kestim, aldım nicki CR ye salladım. 6 m için banlanacak. Ama alımlar acık oldugu ıcın adama giren cıkan olmayacak. yeni hesap acıp devam eder büyük ihtimal..
    - +60 sınırı.
    - eskisi gibi duvarlarda oto-hapis eklenmesi
    - KD oranı 1.5 tan yukesk oyunculara inceleme ( 70-30 oynuyan adamda bi gariplik vardır yani.)
    - Odüllerin düşürülmesi ( % 20 den %15 e .. koxper mavi istiyorsa kendini belli edicek kadar hile kullanmaya mecbur eddilir. )

Junior Member
    s.a hocam haklısınız her odada 1 yada 2 tane koxper oluyor yada makro ayarlıyorlar adam z alması yetiyor bana denk elenleri raporluyorum ama adamlar için bir gelir kapısı olmus. elden fazla bir şey gelmiyor bazıları da takıyor sana sürekli sana oynuyor orası sogutuyor insansı chaostan.

Moderator Testing Group Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Etkinliği suistimal edenler yüzünden kaldırmak, emeğiyle bir şeyler yapmaya çalışanlara haksızlık olur. Kaldırılması yerine bir düzenleme getirilebilir. +70 yapılabilir, 5k NP şartı koyulabilir gibi daha birçok şey. Yapmak istedikten sonra bir şekilde önlem alınabilir.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau