Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Kutuyu DC Preli açsın muhabbeti

Merhaba arkadaşlar özellikle JR de çok duyduğum için kısaca açıklayacağım yetkili biri de biliyor ise aynı yorumu yapacaktır.

8 kişi partyde bos keserken yada jr de nerede olursa olsun kutu en çok damage vuranın presine göre çıkar. Yani o 8 kişi partide değilken kutu kime çıkacaksa partydeyken de kutu ona göre çıkar.

Yani Jr de 1 mage ex preli ve 7 tane dc preli okçu varsa tüm kutular ex preye göre çıkar çünkü jr de en fazla damageyi veren mage olacaktır. Kutuya kimin baktığı hiç birşeyi etkilemez artık şu boş şeylere inanmayı bırakın.

Banned
    Her ikiside yanlış. Doğru bilgiyi 50TL'ye satarım =)

Senior Member SyraX07's Avatar
    Nickname
    Ronark SyraX >>> Vega Xarri
    Clan
    eXPiRe
    Race
    Karus
    Ben 40 liraya satayım doğruyu , var mı düşüren

Senior Member
    Quote Originally Posted by IamBone View Post
    Her ikiside yanlış. Doğru bilgiyi 50TL'ye satarım =)
    bende 100 tl ye sallarım bişiler ortaya

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bunu eski bir GM olan Rhales (şimdiki Pwnage) 'in yayınında duymuştum kutunun damage e göre çıktığını. Eski bir GM olduğu için doğrusunu biliyordur illa ki diye düşünüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Bunu eski bir GM olan Rhales (şimdiki Pwnage) 'in yayınında duymuştum kutunun damage e göre çıktığını. Eski bir GM olduğu için doğrusunu biliyordur illa ki diye düşünüyorum.
    ben onunda pek bir şey bildiğini sanmıyorum. Bu yazın maneste oynadıkları zaman yayınında " İşte JR deki bugları kaldırdılar" dedi. Eskiden jr ler bugsuz oynanmıyordu bak adamlar çalışıyor jr de bug yok filan diye cümleler kuruyordu.
    JR ye tıklayan kişi sayısı 400-400 oluyordu totalde 900 ü geçmiyorduk bile o yüzden bug olmuyordu ve bu eski GM nin haberi yok.

Ardından 1+1 level jump ve görev sıfırlama geldi Maneste user patlaması yaşandı ve JR lere en az 800-800 kişi tıklamaya başladı ve bu sebepten dolayı her odalarda bug olmaya başladı.

800-800 girilen JR lerde bug olmamasının tek yolu; BDW sistemi gibi yapılması party ler içeriye teker teker çekilmesi gerekli. İçeriye hurra 1600 kişiyi çekerlerse olacağı bu yani. Ben dua ediyorum allahtan deva oluyor son odada, devada olmayabilirdi şükür

Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    https://www.frmtr.com/knight-online/...-hikayesi.html

Ben 2014 de aynısını demiştim millet gene pek anlamamıştı galiba hala anlamıyorlar.

Senior Member
    kardeş 10 canlı worma 1 lvl adam yumruk atıp 1 canını gotursun geri kalan 9 canı 83 reb 30 çarla vur. kutudan coin + monster stone ve item atabilir. buda demek oluyor kiii?

Banned
    Ya ama Gökay! Çok bilenlere karışma balım.

Junior Member
    en çok damage yapanın presine göre değil sistem, atak yapanların damage oranlarının genel preye oranıdır doğrusu, basit anlatmak için partiyi sadece 3 kişi düşünün, birisi % 60 damageyi atmış, 2. oyuncu % 40 damage atmış, 3. oyuncuda priest % 0 damage atmış

60 atanın presi dc pre olsun, 40 atanın exp pre, priestin farketmez, sonuçta bosun drobu dc pre değildir, % 60 dc preli % 40 exp preli drop alırsınız
    dc preli attackerların sayısı arttıkça drop güzelleşir, ptnin hepsi dc predeyken % 100 dc pre etkisini gösterir ( priler onemsiz damage atmıolarsa )