Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Member 17thofOctober's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Valla hocam kurnazlıksa siz de yapın bunu. İsteyen istediği fiyata koymakta özgür. Alışverişlerinizde daha dikkatli olmalısınız. Satın almak isterken özellikle adet ve fiyat sorguluyor. Buna rağmen daha neyin acelesini edip dikkatsiz davranabildiniz anlamadım. Oradaki oyuncu size herhangi bir vaatte bulunmamış.

Ben istersem 720lik potun 1 tanesini 100mden satabilme hakkına sahibim. Alıp almamak sizin kendi özgür iradeniz. Bu sizin için ders olsun, bir sonraki alışverişlerinizde daha dikkatli olursunuz artık.

Quote Originally Posted by 17thofOctober View Post
    Valla hocam kurnazlıksa siz de yapın bunu. İsteyen istediği fiyata koymakta özgür. Alışverişlerinizde daha dikkatli olmalısınız. Satın almak isterken özellikle adet ve fiyat sorguluyor. Buna rağmen daha neyin acelesini edip dikkatsiz davranabildiniz anlamadım. Oradaki oyuncu size herhangi bir vaatte bulunmamış.

Ben istersem 720lik potun 1 tanesini 100mden satabilme hakkına sahibim. Alıp almamak sizin kendi özgür iradeniz. Bu sizin için ders olsun, bir sonraki alışverişlerinizde daha dikkatli olursunuz artık.
    Tamamda dostum adam tasarımcıymış biraz yardımcı olmaya çalışıyor ben şahsen ne demek istediğini anladım ortada 30'luk çekilen ve 1'er 1'er çekilebilen 2 ayrı item var fakat simgeleri aynı yani burda sorun olabilecek bu meseleye çözüm getirmek yerine 'Uyanık olun, Kurnazlıksa siz de yapın' gibi cümleler gerçekten tuhaf. Biz ne oynuyoruz burda oyun mu yoksa dikkat simülatörü mü? Yani asıl değinmek istediğim konu bu kadar playeriniz var, bu kadar geliriniz var, öncelikli Türkiye olarak bu kadar rağbet görüyorsunuz hiç mi iyileştirme, bug-fix olmuyor? tamam bazı buglar fixleniyor bazı şeyler iyileştiriliyorda çok çok az. 10 senedir hala düzeltilemeyen buglar, yazım hataları bile var.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Magic hammer ve genie satışlarında bunu hep yapıyorlar zaten hala neden dikkat etmiyorsunuz ki ? Ya da bus satışlarında 5.... m e bus koyuyorlar ya da yakmalık satıcıları pazarda 1 itemi 9999999 fiyata koyuyor falan. Bunlar yıllardır devam eden şeyler biraz dikkatli olun bu insanlara para kazandırmayın zarar da etmeyin dostum.

Member 17thofOctober's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RikiCan View Post
    Tamamda dostum adam tasarımcıymış biraz yardımcı olmaya çalışıyor ben şahsen ne demek istediğini anladım ortada 30'luk çekilen ve 1'er 1'er çekilebilen 2 ayrı item var fakat simgeleri aynı yani burda sorun olabilecek bu meseleye çözüm getirmek yerine 'Uyanık olun, Kurnazlıksa siz de yapın' gibi cümleler gerçekten tuhaf. Biz ne oynuyoruz burda oyun mu yoksa dikkat simülatörü mü? Yani asıl değinmek istediğim konu bu kadar playeriniz var, bu kadar geliriniz var, öncelikli Türkiye olarak bu kadar rağbet görüyorsunuz hiç mi iyileştirme, bug-fix olmuyor? tamam bazı buglar fixleniyor bazı şeyler iyileştiriliyorda çok çok az. 10 senedir hala düzeltilemeyen buglar, yazım hataları bile var.
    Ticaret hayatın her yerinde dikkat gerektiren ciddi bir iştir. Bu kimin başına geldiyse kendisine ders olsun. Böyle şeylerin telafisi olmaz. Oyunda hem Genie hem de Magic Hammer olduğunu bilen birisi böyle yanılgılara zaten kapılmaz, kaldı ki Magic Hammer'ın ne olduğunu bilmeyen birisi Genie Hammer'ı hiç satın bile almaz.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    tamamen senin yapmış olduğun dikkatsizliğinin sonucu hata senin magic hammer ve genia hammerın resimleri degişirse sorun ortadan kalkar

bende pc lerini boşa açık bırakıp elektrik faturasına yazıyor sanıyordum bu uyanık pazarcıları vay be dolandırılanlar varmış

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Resimde de görüldüğü gibi bu ve buna benzer birçok durum söz konusu. O yüzden alacağınız eşyayı defalarca kontrol etmek sizin yararınıza olacaktır.

Junior Member
    kimlerle oyun oynuyoruz ya çıldırıcam bu kadar cahil olunmaz be sdfjgkhsdfkjgh

Senior Member ziskereg's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 17thofOctober View Post

Yahu adam dolandırılmış boş boş konuşuyorsunuz adama suçlu muamelesi yapıyosunuz. Nasıl insanlarsınız ? Herkes tabi istediği itemi istediği fiyata pazara koyabilir ama dolandırıcılık yapıp yapmamak dolandırılan birini suçlu sayıp saymamak herkesin kendi tercihidir. Parasını kaptıran arkadaşa geçmiş olsun. Bu tarz kurnazlıklar peşinde koşan dolandırıcı pazarlara bir önlem düşünülmeli tabiki .
    Boşuna kendinizi kandırmayın sürekli yaptığınız şey neyse siz osunuz.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Eşyaların görselleri değiştirilebir aynı olay pustaki stick var kanat zannedip çekiyorlar görsel sadece stick olabilir.