Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25

Thread: Hesap desteği

forumdan insanlar niye kaçıyor belli modellere bak muhabbetlere bak .

Member 17thofOctober's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mik_x1qwdvTL View Post
    forumdan insanlar niye kaçıyor belli modellere bak muhabbetlere bak .
    Hesabını koruma altına almayıp daha hala neyin tantanasını yapıyorsun? Benim hesabım niye soyulmuyor, hacklenmiyor arkadaşım? Güvenlik önemli alıyoruz diye. Siz her şeyi devletten mi bekliyorsunuz? Sen evinin kapısını açık mı bırakıyorsun bu devlette polis var diye? Saçmalamayın ya. Haftasonu destek biletlerine cevap gelmez.

Haftaiçi 10:00/18:00 arası yanıtlanır. Ayrıca göndermiş olduğunuz destek biletine tekrar mesaj eklemeniz işlem sıranızı geriye düşürür. İşlemler sırayla yapılıyor. Sizin başkalarından farkınız nedir ki size önce hizmet verecekler? Biraz saygı duymasını öğrenin.

Member
    Race
    El-Morad
    Hesabı satıp ticket atıp geri almaya çalışanlar var. İnsan işkillenmiyor değil.. Gerçi hesap satışı artık yasak tespiti halinde 2 tarafında tüm hesaplarını banlıyorlar

Junior Member
    hesap satışlarında alıcı taraf kendini güvenceye alacak bir yazı bir vesika bulundurmalı elinde bu geri almaya calısmalar için . ama artık yasak diyorlar hesap satışı böyle birşeye de gerek kalmıcak yani . Tamam da hesabı hacklenmiş admaın ''sen işkilleniyorsun , o işkilleniyor , şu işkilleniyor DİYE '' adamın yeni serverdaki 80 level charını hesabı calan kişi ring basıp satmasını mı bekliyosunuz hep beraber işkillene işkillene ona hayret ediyorum harbiden 1 haftada bir ticket acılmıyorsa yetersizlik vardır bana kkimse maasal anlatmasın . Sen işkillen öbürü eleştirsin sonunda hesabı calınan kişi hesabın peşine düşmesin Düzenbazlara Peşkeşmi çeksin ne tatavası dönmüş konu acıldıgından beri belli değil ? Şirketmisiniz siz ?

tam 1 hafta oldu bekliyoruz ... Arkadaşlar gerekli önlemleri alın hesaplarınız için hack vs benzer durumlarda yoksa en az 1 ay unutun hesabı Çünkü ticket attık beklioruz bakın 1 hafta oldu daha hiçkimse görmedi aynı calındıgı gıbıyız beklıyoruz 1 hafta oldu daha haftalarca beklicez gibi duruyor

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    Quote Originally Posted by mik_x1qwdvTL View Post
    tam 1 hafta oldu bekliyoruz ... Arkadaşlar gerekli önlemleri alın hesaplarınız için hack vs benzer durumlarda yoksa en az 1 ay unutun hesabı Çünkü ticket attık beklioruz bakın 1 hafta oldu daha hiçkimse görmedi aynı calındıgı gıbıyız beklıyoruz 1 hafta oldu daha haftalarca beklicez gibi duruyor
    Kardes bence sal gitsin 1 ay daha beklersin böyle forumda gerçekten ilgisizlik var chaos da uçan kaçan var adamlar video çekti koxpla nasıl mavi kutu alınır diye kimse sallamiyor onu bile . Ki senin işini hiç görmezler boşver :/

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Öncelikle biletinizin neden bu kadar süredir cevaplanmadığı bölümü hakkında size ufak bir bilgi vermek istiyorum. Destek sistemi sayfasında belirtilmiş olduğu gibi, bilet içeriğini güncelleme ya da aynı içerikle yeni bilet gönderimi yaptığınız zaman sistem tarafından bilet süreci son gönderdiğiniz tarihe göre değişmektedir. Bu da sizin geç cevap almanızı sağlamakta, destek sayfası içerisinde zaten bu bilgi bulunmaktadır.

Diğer bir durum maalesef foruma konu açmanız bilet cevabını hızlandırmamakta, bildiğiniz gibi biletlere destek ekibi cevap veriyor. O yüzden foruma konu açmanızın cevabınıza ya da cevap sürenize hiç bir katkısı bulunmamaktadır.

Ekstra not olarak çalındığını belirttiğiniz hesap güvenlik sebebiyle, kapatılmış durumdadır. Yani destek ekibi vereceğiniz bilgileri kontrol ve doğruluğunu kontrol edecekler ve doğru bilgileri paylaştıysanız eğer hesapla ilgili gerekli düzenlemeleri yapıp, size teslim edecekler.

Lütfen bu süreçte aynı içerikle bilet gönderimi yapmayın ya da ilgili bileti güncellemeyin.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

eyv dostum valla umut dünyası bekliyoruz hala .. DESTEK BİRİMİNİN BU KADAR KÖTÜ çalıştığını hiç tahmin etmezdim Gerçekten Bu kadar vurdumduymaz ve daha kötü olamaz heralde bu kadar para ödenip DESTEK alamadığın başka bir platform başka bir ekip olamaz hayretler içindeyim . ÇOK BASİT NTTNOW a kayıt ettiğimiz telefona tüm bilgileri tek tıkla gönderebilirler isteseler böyle bir düzenleme olabilir ve hırsızlıklarlar son bulabilir . BEnim burdan anladığım rant var bu işlerde kendilerininde eli kulağı var bu hack işlerinde yoksa bu kadar işi zorlaştırmazlardı

"Tedbirli olsaydın, gelip burada ağlanma" diye çok gereksizce ne dediğini bilmeyen çok sayıda insan var burada. O zaman senin evine hırsız girsin, poliste geldiğinde: Kardeş kapını 3 kez kilitleseydin ya da çelik kapı taktırsaydın ya da pencerelere kilit taktırsaydın deyip gitsinler. Boş boş konuşmayın...

Ama destek ekibinin de dikkatli davranması lazım tabi. Arkadaş karakterini ring e basıp satıp sonra hacklendim deyip karakterini geri almaya da çalışıyor olabilir.

Konuyu açan kişi burada hemen bize de yüklenme belki sen yapmıyor olabilirsin ama bu oyunda neleri gördük...

kardeşim charı ringe bastıklarından emin değilim benim demek istediğim ben mağduriyetimi anında ilettim niye charı ringe basamasınlar diye . yani biri hemen benim hesabımı bana versin derdinde değilim ama calan kişi de benim karakterimi ringe basıp satamasın iş işten geçmesin derdindeyim aslında ama ben ticketı attım 1 hafta oldu kimse ilgilenmedi adam bu sürecte ringe de basar satarda bunun telaşındayım yani başından beri . O diğer saçma sapan yorum yapan arkadaşların ben hiçbir iyi niyeti olduğunu düşünmüyorum aksine hack programları kullanan insanlar olduklarını düşünüyorum . insanlar haklarını savunmasın yaptıkları yanlarına kar kalsın diye burdan paralel şekilde operasyon yurutuyolar magdurlara karşı en mantıklı olan bu geliyor aklıma yoksa adamın derdi ne bana yürüyor burdan .