Results 1 to 6 of 6

Exclamation Bunu hala Yapyor ve Kimse Birşey Yapmiyor mu ?!?!

Tabiki online oyun çok kalabalık ve her oyuncuyu kontrol etmek zor ama bunu daha önceden'de benim dışında paylaşanlar olmuş ve hala bu adam dolandıryor.. Hadi onu da geçtim Sizin Resmi Sosyal Ağ sayfasında Avatara yorum olarak kendi sitesini koymuş. Bu gerçekten büyük tehlike.!!! (
    <<>>
    Last edited by ScORp_LiON; 02-12-2019 at 02:36 PM.

Bu nedir kardeşim

Senior Member
    Etiketleri yazanlar sahte hesap. Event olsa neden profil resminin altında paylaşsın nttgame. Açık açık duyurusunu yapar.
    Hadi hepsini geçtim insan sahte siteye girdikten sonra neden mail adresinin şifresini otp şifresini de girer. hiç işkillenmez mi.

Zaten o sahte hesaplara değil total ip ban atsınlar o zaman görürler ne kadar char actıysa hepsi bloklanır hırsızlık sahtekarlık ip ban hakedyor bence

şimdi banlanmıştır heralde report etmezseniz gm ekibi nerden bilsin banlasın anca gm ye pm atacak onuda dolandırmaya kalkacakki haberdar olsunlar banlasınlar bu arada aklıma geldi pm atarlardı abi elindekini çoğaltalımmı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by vladimirdumanskiy View Post
    Zaten o sahte hesaplara değil total ip ban atsınlar o zaman görürler ne kadar char actıysa hepsi bloklanır hırsızlık sahtekarlık ip ban hakedyor bence
    Dolandırıcının kendine ait hesapları bulunmuyor. Etkinlik mesajıyla sahte siteye yönlendirdiği kullanıcıları soyuyor. Bu gibi bildirimleri Cheat Reports üzerinden bizlere bildiriniz ve bu tür yalanlara inanmayınız. Zaten oyun içinden sürekli uyarı yazısı geçmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread