Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

8 Bilgisayar Farmerlar Hakkında

Arkadaşlar ilkönce belirtmeliyim ki,bir kişinin gidip 8-16-24 bilgisayar alıp Genie ile slota koymasında hiçbir illegallik yok oyun açısından
    Tabiki isteyenler farmını yapabilir,ister çharına yatırabiilir isterse dilediğini yapabilir.Lakin bireysel oyuncuların,oyun dinamiğini ve piyasayı çok fazla etkileyeceğini düşünmüyorum.
    Gelelim mevzumuza;
    Şuanda Vegada Slotların tamamı full, Altarda ise dolmak üzere. Peki bu slotlar hangileri ? Normal oyunculara bir yararı var mı ?
    Lüferson ; Stone Golem-Giant Golem [ Bu kişiler oyuna sadece ticari amaçla bakmakla birlikte piyasayı etkileyen insanlar ]
    Lüferson - El Morad Castle : Dragon Tooth Comander
    Yavaş yavaş dolmakla birlikte Eslant : Apostle of Piercing Slotları
    Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki bu bir itham değil kendi düşüncem slotlarda gece-gündüz Transformation Scrool basılabilmesinin tek sebebi,ts makroları ayarlamalarıdır.
    Şimdi soruyorum size ; bu oyunu bireysel veya grup halinde oynamaya çalışan kişiler bu slotlar oyunun içerisinde olsa ne olur olmasa ne olur ? Sarı Peri'yi geçici süreliğine kaldırdınız, Devada Gold Bar drobunu kaldırdınız. Benim bu sonuçlardan anladığım oyuna giren Gold Barı dahada minimize etmek.
    Sarı peri,bu slottaki insanları inanın hiç etkilemeyecek.Bir sonraki ay yine bu slotlarda olacaklar.
    Sayın yetkililerden ve değerli arkadaşlardan bu konu hakkında yorumları bekliyorum.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    insanlar artık bu oyunu yatırım gibi görüyor bitcoin madenciliği yapar gibi noah coin madenciliği yapıyor onlarda normal bir oyuncunun verdiği başlangıç ücretini veriyor ve para kazanmaya başlıyor kısacası yatırım yapıyor gibi bir şey bu arada oto ts bastıkları düşünmüyorum moblardan çıkan çöp diye adlandırılan eşyaları npcye satmak için pc başında duruyorlar bunun önüne geçilmelidir katılıyorum sadece sunuculara giren coin miktarında ve eşya miktarında artış sağlıyor oyuncuların görev yapmalarına engel oluyorlar normal bir oyuncu tek bir bilgisayarda farm yaparken onlar fazla karakter ile oynadıkları için haksız kazanç da sağlıyorlar

Katılmıyorum. bu bi ekip oyunu ekip olabilirsen hiç kimseye slot vermezsin. tek başınaysan yapabileceğin bişey yok adamlar parasını kasıp charını dizerken sen kenarda bekliyceksin. bu durum benim de hoşuma gitmiyor solo yapabileceğin bişeyler de olmalı ama ekip olarak yapılan şeyleri kaldırmak çözüm değil. deneme amaçlı 24 saat aoc de kastık 120 civarı bus 2 ib 1 shard aldık (elixir vs. de attı ama saymıyorum çöp item) bu da kişi başı 30m civarı para yapıyor + kişi başı 20m civarı da slottan coin çıkıyor (sarı periyle) yani oyun dengesini değiştirebilicek bir slot değil. düzenleme yapılcaksa bu Juraid chaos gibi eventlara gelmeli sadece 1. ve 2. serverlardan giriş sağlanmalı ( hatta bana kalırsa sadece 1. server ) ve giriş sayıları sınırlanmalı her ırktan max. 500-600 er kişi almalı.

Şuan küçük bir jr hesabı yaparsak altar da 5 serverda karus + human toplamda jr girenlerin sayısı 5000 in üzerinde bunların yarısı kazanıyor ve silver gem alıyor ( yaratıklardan düşen dropları hesaba katmıyorum ) 2500 silver gem burdan servera ne kadar item girdiğini anlayabilirsin. itirazlarınızı yanlış şeylere yaptığınız düşüncesindeyim. Oyunun eski halini özledik diyoruz 5 server 3 camp oyun geliyo hala slotların dolu olduğundan yakınıyoruz. Gidin ks party kurun abi

Junior Member
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    Katılmıyorum. bu bi ekip oyunu ekip olabilirsen hiç kimseye slot vermezsin. tek başınaysan yapabileceğin bişey yok adamlar parasını kasıp charını dizerken sen kenarda bekliyceksin. bu durum benim de hoşuma gitmiyor solo yapabileceğin bişeyler de olmalı ama ekip olarak yapılan şeyleri kaldırmak çözüm değil. deneme amaçlı 24 saat aoc de kastık 120 civarı bus 2 ib 1 shard aldık (elixir vs. de attı ama saymıyorum çöp item) bu da kişi başı 30m civarı para yapıyor + kişi başı 20m civarı da slottan coin çıkıyor (sarı periyle) yani oyun dengesini değiştirebilicek bir slot değil. düzenleme yapılcaksa bu Juraid chaos gibi eventlara gelmeli sadece 1. ve 2. serverlardan giriş sağlanmalı ( hatta bana kalırsa sadece 1. server ) ve giriş sayıları sınırlanmalı her ırktan max. 500-600 er kişi almalı.

Şuan küçük bir jr hesabı yaparsak altar da 5 serverda karus + human toplamda jr girenlerin sayısı 5000 in üzerinde bunların yarısı kazanıyor ve silver gem alıyor ( yaratıklardan düşen dropları hesaba katmıyorum ) 2500 silver gem burdan servera ne kadar item girdiğini anlayabilirsin. itirazlarınızı yanlış şeylere yaptığınız düşüncesindeyim. Oyunun eski halini özledik diyoruz 5 server 3 camp oyun geliyo hala slotların dolu olduğundan yakınıyoruz. Gidin ks party kurun abi
    Kardeşim grup halinde yapılanlara birşey dediğimiz yok zaten,bu saydıklarımı tek bir kişi birden fazla bilgisayarıyla yapmakta.Serverın ömrünü etkileyenlerden en önemli faktör piyasaya giren coin'lerdir.
    Bu kişilerin amacıda coin kasmak zaten.Bu yüzden piyasayı etkilediklerinden bahsetmiştim

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Kardeş şu ilk mesajdaki yazı rengini değiştirsen keşke, kör oldum okurken.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    şair burada ne demek istemiş ben anlayamadım yahu 8 10 pc farm yapanlara mı gömçürmüş yoksa piyasayı etkileyecek bişi yapmıyolar mı demiş

afq farmı yüzünden solo oyuncular farm yapamaz durumdalar farmı geçtim görev bile yapamıyoruz

ama ben karşı değilim herkesin elinde olan bişey parası olan her daim kazanıyor daha doğrusu güçlü olan 8 pc tek pt ekip kurmuş herif ks atıp slotu elinden alabilmek size kalmış

geçim sağlıyorlar diyenlerin yüzde 70 inin ellerinde imkanlarının olmadığı için kendileri pus yada item dizilimini diğer alternatifle karşıladıklarından o kişilerin kasmasını istemiyorlar kanısındayım birazdan birisi gelir demekki sende de 3 5 pc var sende onlardansın der ama değilim
    ve cidden geçim sağlayanlar var buna bende tilt oluyorum

asıl konuda şu 4 5 yıldır üst düzey clanların yaptığı soykırımlardan ne farkı var diye düşünen var mıdır acaba

biri serverı kurutuyor diğeri 8 pcsi var tek slotu kurutuyor bunu yaparkende herkes gibi cash yüklüyor genie alıyor premium alıyor diceksinizki kastıklarıyla oyun içi alıyodur nttgame kazanmıyodur çok yanlış ve saçma bi düşünce pazardan çekmesi için pazara onu koyan birinin nttgame para kazandırmış olması gerekir

her türlü nttgame kazanıyor neyse

elinde imkan olmayan 8 pc farm yapamayanlar onları istemiyorlar ama onların yerinde kendileri olsa emin olun aman ip sınırlaması felan başka bi terane gelmesin diye dua ediyolardır bknz delos mafialar öldüler

Bence çok gereksiz 1 hesapla oyna