Results 1 to 8 of 8

Pazardaki Kurian sıkıntısı Hakkında.

Kendi düsüncem olan birşeyi dile getirmek istiyorum . Hemen konuya sacma sapan yorumlar yapmayın . Fikri olan sunarsa sevinirim.
    Bilindigi gibi kurian portu karakterleri oyun içerisinde pazar kurmak icin tercih ediliyor. Gercek anlamda pk atmak icin oynuyanlarda var ama geneli böyle.Bu karakterler maradonu katlediyor.

Bu karakterin merchant kurma özelligini kapatsalar olmaz mı ? Gercekten oynayan adam pazar kurucaksa yan karakterle halleder.

Bu pazarcı cetesi de ince nazik karakterlere yönlendirilse? Suan 3 sunucudada her yerdeler upgrade yaptıgım itemleri koyacak yer bırakmadılar. Bildigin adamın icine giriyorlar.

Bende 2 pc oynuyorum ama kurian seçmiyorum bu kurian lar 1 şahsin olabilir.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    pazar kurduktan sonra normal bir karakter formuna gelebilir kapatılması mantıklı olmaz

Quote Originally Posted by weaswera View Post
    pazar kurduktan sonra normal bir karakter formuna gelebilir kapatılması mantıklı olmaz
    Güzel düsünce bu tür fikirler değerlendirilmeli bunu demek istiyorum .

Düsüncesi olanlar yazarsa bir cıkar yol bulabilirler belki. Yoksa maradon rezil bir hal almıs durumda oyun saten kalabalık birde bu karakterler yan yana geldiginde pazar kurulacak alanı komple kapatıyorlar.

kurianlarin denetlenmesi gerek 20 çarla pazar yapiyorlar benmde 2 pcm var arkada 20 çar ne demek

multi girişede kesin bir çözüm bulunmasi gerek

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bana kalırsa sırf pazar için tamamen yeni bir harita yapılsa, burası güvenli ticaret bölümü olsa. Konsept Chaos ya da Delos kalesi zindanı gibi girdiğin zaman aynı şekil şemale sahip karakterler olsa, all chat ve shout yazıları glikonca olsa mesela. Sadece pm ve parti ile iletişim açık olsa. İsimler gözükse de sıkıntı değil.

Yapılabilirliği nedir ne değildir oyuna entegre olur mu bilemem ama çok daha adil ve düzenli olacağına eminim.

Edit: Moradon mesela 2 harita şeklinde olabilir. Birincisi görev yapılan, gem kutu kırdırılan ve ft girilen vb. , 2. kısım da bahsettiğim pazar haritası gibi. Ya da camp şeklinde geçişle de olabilir.
    Last edited by NocturnalCreature; 02-09-2019 at 02:12 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    en temizi auction house lagdan geçilmiyor sunucular pazar geziyorsun fps 10 a düşüyor pazarlar açılmıyor tıklıyorsun sürekli yakalamak için iç içe kurulan pazarlar vb bir sürü sorun var bence şöyle olmalı pazar arasına mesafeler gelmeli bu seferde pazar kuracak yer kalmayacak kısacası çok sorunlu bir sistem