Results 1 to 2 of 2

Thread: Nokta

Junior Member
    Nickname
    TALENT - T4L3NT
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NOKTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Nokta Ailesi Clan Alımı Başlamıştır

- NOKTA -

YÖNETİM KURULU KARARI

Madde 1: NOKTA Ailesi bir kurucu ve kurucunun belirlediği Yönetim Kurulu'ndan oluşur.
    Madde 2: Clan El Morad mensubu ve +75 PK Clanı'dır.
    Madde 3: Clan amacı kesinlikle NP ve EXP değildir. Dostluk ve Aile ortamı en önemli silahımızdır.
    Madde 4: Clan içerisinde WhatsApp ve Discord uygulamaları kullanılmaktadır. (TeamSpeak uygulaması eklenecek.)
    Madde 5: Clan içerisinde öncelik olarak saygı, sonra birlik ve beraberlik ön plandadır.
    Madde 6: Clan içerisinde oyunda, uygulamalarda ve iletişim konularında aktif olunması dikkat edilmektedir.
    Madde 7: Clan Üyeleri, oyun içerisinde ve gerçek hayatta dini ve ahlaki kurallara karşı, ırk, mezhep ve bölge ayrımcılığı yapması, siyasi yazılar, küfürlü ve argo kabul edilebilen yazılar yazması kesinlikle yasaktır.
    Madde 8: Clan Üyeleri, içerisinde bulunan aile ortamına ve Clan adına zarar verir ise Yönetim Kurulu tarafından ihraç edilir.
    Madde 9: Clan Üyeleri, oyun içerisinden hiçbir şekilde Oyun Parası, Ganimet ve Şifre kesinlikle istemez.
    Madde 10: Clan Üyeleri, başka kullanıcıların aktarım işlerine kefil ve aracı olması yasaktır.
    Madde 11: Clan Üyeleri, herhangi bir hile programı kullanımı tespit edildiği zaman süresiz uzaklaştırılır.
    Madde 12: Clan Üyeleri, kuralları ihlal eder ise süresiz uzaklaştırılır.
    Madde 13: Clan Üyeleri, kendi aralarında oluşan sorunu konuşarak ve saygı çerçevesi içerisinde çözer. Çözemedikleri her türlü sorunu Yönetim Kurulu'na taşır.
    Madde 14: Clan Üyeleri, Etkinlik girişlerine öncelik olarak aile içerisinden sağlar.
    Madde 15: Clan Üyeleri, ailecek yapılacak BOSS kesimlerinde düşürülen Ganimet satılarak o an aktif olan oyunculara paylaşılacak. (Böylece daha fazla aktif süresi elde edilmesi planlanmaktadır.)
    Madde 16: NOKTA üyeleri ve katılacak olan üyeler koşulsuz/şartsız bu maddeleri kabul eder.
    Madde 17: NOKTA Yönetim Kurulu Kararları ancak ve ancak Yönetim Kurulu onayı ile değiştirilebilir.

NOKTA Kurucusu TALENT - T4L3NT
    Last edited by 0kanyildiz; 02-08-2019 at 11:42 PM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Kurul karar defterini ve imzaları görebilir miyim?

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.