Results 1 to 2 of 2

Thread: Nokta

Threaded View

Junior Member
    Nickname
    TALENT - T4L3NT
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NOKTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Nokta Ailesi Clan Alımı Başlamıştır

- NOKTA -

YÖNETİM KURULU KARARI

Madde 1: NOKTA Ailesi bir kurucu ve kurucunun belirlediği Yönetim Kurulu'ndan oluşur.
    Madde 2: Clan El Morad mensubu ve +75 PK Clanı'dır.
    Madde 3: Clan amacı kesinlikle NP ve EXP değildir. Dostluk ve Aile ortamı en önemli silahımızdır.
    Madde 4: Clan içerisinde WhatsApp ve Discord uygulamaları kullanılmaktadır. (TeamSpeak uygulaması eklenecek.)
    Madde 5: Clan içerisinde öncelik olarak saygı, sonra birlik ve beraberlik ön plandadır.
    Madde 6: Clan içerisinde oyunda, uygulamalarda ve iletişim konularında aktif olunması dikkat edilmektedir.
    Madde 7: Clan Üyeleri, oyun içerisinde ve gerçek hayatta dini ve ahlaki kurallara karşı, ırk, mezhep ve bölge ayrımcılığı yapması, siyasi yazılar, küfürlü ve argo kabul edilebilen yazılar yazması kesinlikle yasaktır.
    Madde 8: Clan Üyeleri, içerisinde bulunan aile ortamına ve Clan adına zarar verir ise Yönetim Kurulu tarafından ihraç edilir.
    Madde 9: Clan Üyeleri, oyun içerisinden hiçbir şekilde Oyun Parası, Ganimet ve Şifre kesinlikle istemez.
    Madde 10: Clan Üyeleri, başka kullanıcıların aktarım işlerine kefil ve aracı olması yasaktır.
    Madde 11: Clan Üyeleri, herhangi bir hile programı kullanımı tespit edildiği zaman süresiz uzaklaştırılır.
    Madde 12: Clan Üyeleri, kuralları ihlal eder ise süresiz uzaklaştırılır.
    Madde 13: Clan Üyeleri, kendi aralarında oluşan sorunu konuşarak ve saygı çerçevesi içerisinde çözer. Çözemedikleri her türlü sorunu Yönetim Kurulu'na taşır.
    Madde 14: Clan Üyeleri, Etkinlik girişlerine öncelik olarak aile içerisinden sağlar.
    Madde 15: Clan Üyeleri, ailecek yapılacak BOSS kesimlerinde düşürülen Ganimet satılarak o an aktif olan oyunculara paylaşılacak. (Böylece daha fazla aktif süresi elde edilmesi planlanmaktadır.)
    Madde 16: NOKTA üyeleri ve katılacak olan üyeler koşulsuz/şartsız bu maddeleri kabul eder.
    Madde 17: NOKTA Yönetim Kurulu Kararları ancak ve ancak Yönetim Kurulu onayı ile değiştirilebilir.

NOKTA Kurucusu TALENT - T4L3NT
    Last edited by 0kanyildiz; 02-08-2019 at 10:42 PM.