Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Hesabım hk

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus

Hesabım hk

Ticket attım cevap verilmedi foruma yazdım dönen olmadı instagrama yazdım cevap verilmedi Sirius cortex7221 karakter adi Cortex stone golem görevi yaparken farmcı tarafından yanlış anlaşılma sebebiyle şikayet edildim farmcıya görev yapıyorum dediğim halde anlatamadım 6 stone görevi yaptım gerisini yapamayınca maradona gectim 10 dk sonra arkadaş bana yazıp mob cektin diyerek üzerime iftira attı böyle bir terbiyesizlik olamaz önünden araba geçse arabayı şikayet edicek adam görev yapmanın slota mob cekmekle ne ilgisi var ben uruktrona dogru stone golemi vur kac yaparak kesiyorum hizindan kaciyorum tek yemiyim diye ve kolay kolay z atak ölmüyor exp kasmak zor yatmaktan korkuyorum bunun nesi adamı rahatsız etti de ban yedim haksız yere ben banımı kaldırından vazgeciyorum artk vebali boynunuza ama bana dalga gecer gibi 7 gün ve zindan cezasi + cikmak icin 70 lira yukle cezasi veremezsiniz ben keriz deilim ceza yemesi gereken kişi beni haksız yere banlatan oyun mahremiyetimden men eden o farmcıdır beni süresiz banlayın ama dalga geçmeyin benimle +3 shel pesine düşüp haksiz yere banlandım birde 7 gün bekleyip zindan gorevi yapip 70 lira yüklüycem benim gibi 1000 tane kerize böyle yapılsa oh mis tertemiz tek isteğim adam akilli ticketime cevap verilsin ya da süresiz banlayın. Ben kimsenin slotuna mob falan cekmedim videoya bakarak her türlü iftira atsa gene banlanır zaten karakter bende adama iftira atsam öyle oda banlanır videoyla. 3 gündür 4 gündür oyun etkinliklerinden yararlanamıyorum bdw chaos forgetten temple benim banım şimdi bile açılsa o 4 gün boyunca zevkle oynamak istediğim ama oynayamadığım etkinlikler nolcak ben chaosta hep mavi kutu alıyorum mesela 2 bdw ye girip 2 sinide kazanıyorum mesela bunları nasıl telafi ediceksiniz ben hiçbir şey telafi etmenizi istemiyorum ama haksız olduğumu şurada yetkililer anlasın ve bana güzel bir cevap versin ben bu adam bana yazarken slota mob falan cekmedim dediğim halde dinletemedim ısrar edince adama ne yapıyorsan yap dedim adamın zoruna gidip iftira attı şimdi her iftirayla ban yiyceksem banım kalksa gene aynı şey başıma başka slotta gelicek brahman paramun eslant slotlarıda aynı şekilde bu tür olaylar başıma gelicek derdimi kime anlatıcam ben peki ? benim oyuna başlamam için en az 2 adet kırmızı ve mavi pot verilmesi lazım etkinliklerden geri kaldığım için ve benden özür dilenmesini istiyorum bu bir şaka deil ciddiye alınmak istiyorum ben cortex.

View Ticket: #QXV-871-60684
    Last edited by cortexdas; 02-08-2019 at 08:34 PM.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kardeşim yeter ya boş yapıyorsun 2 gündür. Şikayet edildiğin videoyu da izledik. Öyle görev yapılmaz. Koşa koşa 200 metrede bir ok atıyorsun. O şekilde Stone Golem'i kaç saatte kesmeyi planlıyorsun acaba? Bir de üstüne koskoca açık alan var farm yapan adamların üstünden üstünden geçiyorsun bilerek. Bariz bi şekilde kötü niyet var. Affedileceğini sanmıyorum. İnşallah da affedilmezsin zaten.

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Kardeşim yeter ya boş yapıyorsun 2 gündür. Şikayet edildiğin videoyu da izledik. Öyle görev yapılmaz. Koşa koşa 200 metrede bir ok atıyorsun. O şekilde Stone Golem'i kaç saatte kesmeyi planlıyorsun acaba? Bir de üstüne koskoca açık alan var farm yapan adamların üstünden üstünden geçiyorsun bilerek. Bariz bi şekilde kötü niyet var. Affedileceğini sanmıyorum. İnşallah da affedilmezsin zaten.
    eğer gerçekten senin dediğin gibiyse sınırsız ban atılsın oyunu oynayan benim ben böyle bir durum yaşadım ve haksızlığa uğradım 200 metrede bir vurdun dediğin stone golemden 1 light fit kaçır 2 atıyor sana dalgınlığına gelip ? hiç stone golem görevi yapmadın heralde ?

Yakında pk lanlarında pk atarken oyundaki priest heal atmadığı için öldüm bu nedenle de alacağım np yi kazanamadım deyip oyundaki priest karakteri banlatır bu videocu farmcılar yakında o tür videolar çıkarsa şaşırma. Bir genieli afk videocu farmdır gidiyo oyun elden kimse karakter geliştirmiyor, bu farmerler oyun beceri elde etme ve tecrübe gayretini de sıfıra özendirdiler bu sayede.
    Last edited by Tanksavar06; 02-08-2019 at 08:43 PM.

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tanksavar06 View Post
    Yakında pk lanlarında pk atarken oyundaki priest heal atmadığı için öldüm bu nedenle de alacağım np yi kazanamadım deyip oyundaki priest karakteri banlatır bu videocu farmcılar yakında o tür videolar çıkarsa şaşırma. Bir genieli afk videocu farmdır gidiyo oyun elden kimse karakter geliştirmiyor, bu farmerler oyun beceri elde etme ve tecrübe gayretini de sıfıra özendirdiler bu sayede.
    ya ben hayatım boyunca farmer yapmadım farmcılıktan anlamam etmem +3 sheli pazar kurup satıcaktım geceden 2m 3m lik bir parayla old takı alıp satıcaktım elime +7 ironbow alıcaktım adamın slotunda gözüm yok adam kalkıp bana iftira atıp video çektim diyor videoyu gören yetkililer de adama güvenip adamı onaylıyor ayıp ya tarafsız olsunlar biraz kendi gözlerinden baksınlar aynılarını onlar yapsın bakalım sonuç ne olcak hiç bir muhattabım yok benimle şu sorunu çözecek ben etkinliklerden yararlanamıyorum 3 gündür adam şimdi köşeyi dönmüş haklı ve ya haksız herkesi banlatmaya devam ediyordur ben görevimi yaptım ama adamın slotuna mob ceken varsa cezasını ceker buna bende dahil ama ben piçlik yapıp adamın slotuna mob falan çekmedim videoda öyle görünüyor diye adamlar beni haksız adamı haklı buluyor.

Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    ya ben hayatım boyunca farmer yapmadım farmcılıktan anlamam etmem +3 sheli pazar kurup satıcaktım geceden 2m 3m lik bir parayla old takı alıp satıcaktım elime +7 ironbow alıcaktım adamın slotunda gözüm yok adam kalkıp bana iftira atıp video çektim diyor videoyu gören yetkililer de adama güvenip adamı onaylıyor ayıp ya tarafsız olsunlar biraz kendi gözlerinden baksınlar aynılarını onlar yapsın bakalım sonuç ne olcak hiç bir muhattabım yok benimle şu sorunu çözecek ben etkinliklerden yararlanamıyorum 3 gündür adam şimdi köşeyi dönmüş haklı ve ya haksız herkesi banlatmaya devam ediyordur ben görevimi yaptım ama adamın slotuna mob ceken varsa cezasını ceker buna bende dahil ama ben piçlik yapıp adamın slotuna mob falan çekmedim videoda öyle görünüyor diye adamlar beni haksız adamı haklı buluyor.
    bu farmerler oyunu oyun olmaktan çıkarmış para kazanma slotu davasına dökmüşler. Sen level derdinde adam para derdinde birde bu farmerler slotu parsel parsel kapatınca sen sazan gibi banlanıyorsun ve bu yönetim de bunu görmezden gelir gibi farmerin yanında oluyor. Asıl sıkıntı bu asıl dert bu asıl eziyet bu asıl oyun işkencesi de burda başlıyor gerçek oyuncular için. Yani kasap et derdin de koyun can derdinde. Bu farmerler farm yapsın bişi demiyorum ama slota gelen playerleri tehdit etmesin, inanıyorum ki sana bir tehdit vari konuşmasa sen ona karşılık pm de ona olumsuz cevap vermezdin. Zaten suçların oluşumunda hep bir karşılıklı iletişim eksikliği vardır. o sana öyle demese sen ona öyle demessin vs. gibi. Ancak farmerler seni videolu ve gerçek player olarak yakaladıklarından sen masumane oyun içi normal bir karakter gibi davranıp onları da o şekilde görüyorsun ve o şekilde pm den yazıyorsun. Halbuki sana attığı her pm bir tuzak...! sen bundan bi habersin...! Zaten bu PM tuzağı sayesinde sen farmerin eline düşüyorsun ve seni daha da taciz edip hatta oyun içi kendi gibi farmerlerı da daha önceden tanıdığı için o farmerlerle de iş birliği yaparak senin üzerine tuzağı daha da yerleştirerek yoğunlaştırıp sana komple kurma pozisyonuna kadar olayı büyütebiliyorlar. Neyse çok geçmiş olsun inşallah dilediğin oyunu bulursun ilerde... temennisiyle...

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    bu farmerler oyunu oyun olmaktan çıkarmış para kazanma slotu davasına dökmüşler. Sen level derdinde adam para derdinde birde bu farmerler slotu parsel parsel kapatınca sen sazan gibi banlanıyorsun ve bu yönetim de bunu görmezden gelir gibi farmerin yanında oluyor. Asıl sıkıntı bu asıl dert bu asıl eziyet bu asıl oyun işkencesi de burda başlıyor gerçek oyuncular için. Yani kasap et derdin de koyun can derdinde. Bu farmerler farm yapsın bişi demiyorum ama slota gelen playerleri tehdit etmesin, inanıyorum ki sana bir tehdit vari konuşmasa sen ona karşılık pm de ona olumsuz cevap vermezdin. Zaten suçların oluşumunda hep bir karşılıklı iletişim eksikliği vardır. o sana öyle demese sen ona öyle demessin vs. gibi. Ancak farmerler seni videolu ve gerçek player olarak yakaladıklarından sen masumane oyun içi normal bir karakter gibi davranıp onları da o şekilde görüyorsun ve o şekilde pm den yazıyorsun. Halbuki sana attığı her pm bir tuzak...! sen bundan bi habersin...! Zaten bu PM tuzağı sayesinde sen farmerin eline düşüyorsun ve seni daha da taciz edip hatta oyun içi kendi gibi farmerlerı da daha önceden tanıdığı için o farmerlerle de iş birliği yaparak senin üzerine tuzağı daha da yerleştirerek yoğunlaştırıp sana komple kurma pozisyonuna kadar olayı büyütebiliyorlar. Neyse çok geçmiş olsun inşallah dilediğin oyunu bulursun ilerde... temennisiyle...
    hay senin daşşağına kurban ya vallaha öyle pm ye cevap verip beni tuzağa düşürdü adam aceba bunlar bynogame gibi sitelerden birilerimi bunların amaçları nedir çözemedim delosta da böyle tipler vardı delosu yasakladılar bu tiplere ama şu bana yapılan şeyi özetleyen tek kişi sensin eğer şuan banım açılırsa ve siriusta oynuyorsan söz veriyorum 10m para vericem bu güzel konuşman için pot paranı vericem sana helali hoş olarak haksız olduğum ispatlanana kadar buradayım modoretörlerden ricam eryudesi buraya davet edip sorunumu çözmeleri bu pm tuzağıyla ban yedim ben

Emc de slotları parsel parsel farm tutan farmerler için lütfen ayrı bir server kurun lüften. Yeter artık bu slotlar ne kimsenin tapusu altında ne de kirasındadır. Yazık değil mi bu oyuna hadi anladıkki eslantta bu durum hoş değil ölünce exp kaybediyorsun ama kardeşim emc*lufer de yapmayın farmcılık yeter ya! hadi yapın farmcılık bişi demiyorum ama koca milleti bi ırkı şikayet mi edeceksiniz yazık ya!! Allahtan korkun bea yeterrrrrrrrrrrrrrr
    Last edited by Tanksavar06; 02-08-2019 at 09:26 PM.

Emc de slotları parsel parsel farm tutan farmerler için lütfen ayrı bir server kurun lüften. Yeter artık bu slotlar ne kimsenin tapusu altında ne de kirasındadır. Yazık değil mi bu oyuna hadi anladıkki eslantta bu durum hoş değil ölünce exp kaybediyorsun ama kardeşim emc*lufer de yapmayın farmcılık yeter ya! hadi yapın farmcılık bişi demiyorum ama koca milleti bi ırkı şikayet mi edeceksiniz yazık ya!! Allahtan korkun bea yeterrrrrrrrrrrrrrr
    Sözüm sana değil cortexdas, videocu komplocu farmerlere...

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Emc de slotları parsel parsel farm tutan farmerler için lütfen ayrı bir server kurun lüften. Yeter artık bu slotlar ne kimsenin tapusu altında ne de kirasındadır. Yazık değil mi bu oyuna hadi anladıkki eslantta bu durum hoş değil ölünce exp kaybediyorsun ama kardeşim emc de yapmayın farmcılık yeter ya hadi yapın milleti bi ırkı şikayet mi edeceksiniz yazık ya
    ula +3 shel görevi bana 3 gün boyunca etkinliklere girememeye mal oldu iftirayla ban yiyorum kimse ilgilenmiyor ondan sonra bu oyuncular neden 1 ay içinde 2 ay içinde bırakıyor oyunu diyorlar valla ayıptır farm olayı denen şey ortadan kalkmalı elle kasma olayı gelmeli önceden slot kiralama olayı yoktu delosta slot kiralama olayı da var yeni fark edip delos olayını kaldırdılar mesela hayatımda ilk defa delosta saatlik gb kasıldığına şahit oldum 1 saatte 3 m para kastım sermaye parası çıksın diye oyunda. bu farmcılara güzel bir ayar çekilmesi lazım bunlar farmcı olamaz tamamen pm tuzaklarıyla insanları haklı sebepler veya haksız sebeplerden banlatan farmcılar bunlar gerçek player değil bunlar yeni ve oyunu asıl bitiren kişilerdir tam seviniyoruz 2019 knight online bomba gibi geliyor diyoruz benim gibi binlerce kişi mağdur ediliyor.