Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 48 of 48
    Junior Member
    25 saat oldu hala server seçemiyorum. Türkiye numarası ile kayıt yaptırmama rağmen.
    ''Türkiye dışındaki telefon numaralarıyla kayıt yapan hesapların manuel olarak bir GM tarafından onaylanması gerekmektedir. Bu işlemin tamamlanması 1 günü bulabilir.'' yazısını alıyorum, server seçemiyorum. Artık kayıtlara bir GM bakabilir mi, rica ediyorum? Tüm haftasonu boşa gitti.

Junior Member
    Nttnow uygulaması için sms onay kodu gelmiyor arkadaşlar bu durumu düzelten var mı ? İos için

Junior Member
    55 SAAT OLDU !!!
    hala server seçemiyorum. Türkiye numarası ile kayıt yaptırmama rağmen.
    ''Türkiye dışındaki telefon numaralarıyla kayıt yapan hesapların manuel olarak bir GM tarafından onaylanması gerekmektedir. Bu işlemin tamamlanması 1 günü bulabilir.'' yazısını alıyorum, server seçemiyorum. Artık kayıtlara bir GM bakabilir mi, rica ediyorum?

Junior Member
    ön kayıt yapamıyoruz telefon numarasını yazıyoruz orada kalıyor kabul etmiyor sayın yetkili ilgi alakanız olduğu konumudur kimbilir..

Benimde kayit islemi tamamlandi yaziyor yanindada "User Banned" niye yani sirf yurt disindayiz diye illa cile mi cekmemiz lazim yeni serverda oynayabilmek icin. Lütfen sorunu cözün oynamak istiyoruz...

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Şövalyeler!

8 Şubat 21:38 itibariyle Altar ve Vega sunucularının kayıtları tekrar aktif hale getirilmiştir.

Sizleri orada görmek için sabırsızlanıyoruz.

NTT Game - The Knight Online Team
    ACcess to this server is currently unavailable for your accountt HATASI ALIYORUM sürekli oyuna girp car açamıyorum çözümü nedir?

Senior Member JOHNFORBESNASH's Avatar
    Nickname
    yamyam
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Bu saatten sonra yeni kayıt yaptıranların çoğu illegal kullanıyordur. Tekrar kayıtların kapatılması taraftarıyım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Yeni sunuculara girmek için nttnow uygulamasını mobil uygulama ile doğrulamanız sonrasında ana sayfadan yeni sunucu için kayıt yapmanız gerekiyor.

NTTNow Uygulaması Yayında!

Yeni Sunucu Kayıtları Başladı!
    Hocam oyle dıyorsunuzda nttnowa onay msjı gelmıyorkı suna bı cozum bulunsun artık lutfen rıca edıyorum