Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 48
    Hiç getirmeseydiniz keşke ne güzel siriusta gb fiyatı artıyodu.

Member 17thofOctober's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ne güzel kendi başımıza eğleniyorduk, şimdi ceza alan gereksiz insanların geriye dönebilme şansları da oldu.

Güzel oldu bu doğru karar.

Junior Member
    telefona nttnow uygulamasini indirdim ama please use device diye bir hata aliyorum varmidir arkadaslar bunun bi cözümü

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Sunucu seçmenize gerek yok istediğinize girebilirsiniz.
    İlk kayıdımız SIRIUS olduğu için olası bir kapanma durumunda mağduriyet yaşamayız değil mi ?

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Junior Member
    Kesinlikle her numara icin 2.ci account kaydi açılmalı özellikle yeni gelecek onaylı giris güncellemesinden önce

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Şövalyeler!

8 Şubat 21:38 itibariyle Altar ve Vega sunucularının kayıtları tekrar aktif hale getirilmiştir.

Sizleri orada görmek için sabırsızlanıyoruz.

NTT Game - The Knight Online Team
    Mrb CluTaah evde kullandıgım 2 telefonum var birisi iş yerinde kullandıgım birisi sabit kendi cep telefonum o gün nttnow kayıt esnasında hangi telefonumu kayıt ettiğimi tam hatırlamıyorum bunu nasıl öğrenebilirim. 1. telefonu kayıt ettiysem sorun yok ama iş telefonunu kayıt ettiysem yarın bi gün telefonu iş yerine iade etmem gereken durum olabilir. 1 defaya mahsus bazı şeyler yapılabilir bunla ilgili bi güncelleme şart nttnowa giriyorum numaramızı göremiyoruz mesela

Ben altarda oynuyordum vegaya geçiş yapmak istiyorum .İlk kaydımı altara giriş için oluşturmuştum sıkıntı yaşarmıyım ?

doğru bir karar oyuncuların istediyi serveri seçme yada deyiştirme özgürlüyü elinden alınmamalı

Senior Member
    Teşekkürler baya bekledik bu haber için.