Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 48
    Junior Member
    Quote Originally Posted by ferdici55555 View Post
    yeni kayıt yaptım ama aldığım hata "access to this server is currently unavailable for your account " ne yapmalıyım
    bende oyuna yeni başlamıs bir kişiyim ama son servere giriş yapamıyorum

Junior Member
    oyuna girerken bu servere giremezsiniz diye bir uyarıyla karsılasıyorum

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Altarda lag düzelsin bug düzelsin, vegada da vardır onlar da düzelsin. 2 adım atamıyoruz ya. PM açıcam 80980dk sürüyor.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by ferdici55555 View Post
    yeni kayıt yaptım ama aldığım hata "access to this server is currently unavailable for your account " ne yapmalıyım
    Quote Originally Posted by ssahin042 View Post
    bende oyuna yeni başlamıs bir kişiyim ama son servere giriş yapamıyorum
    Merhaba,
    Yeni sunuculara girmek için nttnow uygulamasını mobil uygulama ile doğrulamanız sonrasında ana sayfadan yeni sunucu için kayıt yapmanız gerekiyor.

NTTNow Uygulaması Yayında!

Yeni Sunucu Kayıtları Başladı!

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Yeni sunuculara girmek için nttnow uygulamasını mobil uygulama ile doğrulamanız sonrasında ana sayfadan yeni sunucu için kayıt yapmanız gerekiyor.

NTTNow Uygulaması Yayında!

Yeni Sunucu Kayıtları Başladı!
    selamlar altar vega sunucularına giriş kapalı iken siriusa kayıt yaptırmıştım şuanda bu iki sunucuya geçme şansım var mı? sunucu değiştirme gibi bir seçenek bulamıyorum.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndreas View Post
    selamlar altar vega sunucularına giriş kapalı iken siriusa kayıt yaptırmıştım şuanda bu iki sunucuya geçme şansım var mı? sunucu değiştirme gibi bir seçenek bulamıyorum.
    Sunucu seçmenize gerek yok istediğinize girebilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Vega için 1. servera girişte premiumlu bile beklenmesi söz konusu. Bu nedenle 2. servera cz planlaması var mıdır?

Not: Lütfen birisi gelip premium kesin giriş hakkı vermez giriş önceliği verir yazmasın.

Senior Member
    banla banla yer açılsın tekrar dolsun zati lagdan geçilmiyor tmm teamlerinden uzak kalan oyuncular elbet vardır ama

arada yaşanan kayıp için yeni kayıt olanlara exp kasımında kolaylık için letterdan exp artıran bişi gönderseniz de sevinse garipler

kendim için demiyorum vegada oynayan birisiyim ben

Kayitlar açildi da ntt now uygulamasi sağlikli çalişmiyor telefon numarasi yaziyoruz başinda sifir olmadan+90 seçili please use device diyor öteki yandan siteden numaraya onay kodu gönder diyoruz data no found diyor hatalar silsilesi az cok anlamayan cildirir deliye döner sizde 1 hafta geçtikten sonra paralar geldikten sonra müjde diye yazarsiniz.

NTTNOW uygulması onay sms'i gelmemesi, Sorun düzelene kadar konu güncel ve üstte tutulacaktır.
    +
    +
    ++
    +