Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Junior Member
    Hani nerdesiniz? Hani yardım ediyordunuz ? Hani siz bizim oyun içi huzurumuzu sağlıyordunuz ?222

Member Jurdehati's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Aynı sorun bendede var malesef telefon numarası kendiliginden değişmiş. Arkadaşlar ICS'nin kendi teknik hatasından dolayı onca emek verdigimiz karakterimize giremiyoruz. 10 gün oldu hesabıma giremiyorum.Lütfen gereği yapılsın sorun ticketlamı yoksa dava acarakmı hal edilecek en azından bir bilgi alalım.

Member
    Nickname
    lRoseLynSanchez
    Class
    Mage
    Clan
    PoleStar
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jurdehati View Post
    Aynı sorun bendede var malesef telefon numarası kendiliginden değişmiş. Arkadaşlar ICS'nin kendi teknik hatasından dolayı onca emek verdigimiz karakterimize giremiyoruz. 10 gün oldu hesabıma giremiyorum.Lütfen gereği yapılsın sorun ticketlamı yoksa dava acarakmı hal edilecek en azından bir bilgi alalım.
    Bende telefon numarası aynı ama mesaj gelmiyor kaç kere denediysem ...
    5. gün herhalde bugün premıum,kanat vb. hepsi boşa gidiyor

Junior Member
    ICS OTP kaldırılsın bunedir böyle char güvenlik sistemi diyorsunuz ama adamlar giriyor resmen charın otp telefon numarasını değiştiriyolar.3 günden beri charıma giriş yapamıyorum yardımcı olun yada şu ticketlarla ilgilenin lütfen...

Member Alvino's Avatar
    Nickname
    JavennaVATIO
    Class
    Mage
    Clan
    TheKoAngelS
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    aynı sorunları bende yaşıyorum ne forumdan yardımcı olunuyor nede ticket sistemi ile geri dönüş bile yapılmıyor müşteri hizmetleri kadronuz sağlıklı değil veya yetersiz 2 aydır accountuma giriş yapamadıgımı hem ticket yolu ile hemde destek bileti atarak defalarca kez bilgilendirdim oyuncunuz olarak hiç bir şekilde geri dönülmüyor halledicez diyerek oyunculara yardımcı olunmuyor lütfen sorunlarla artık ilgilenin

Ticket numarası : 1596595
    Ticket atıldıgı tarih : (09/06/2013)
    Last edited by Alvino; 09-20-2013 at 02:34 AM.