Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 36

Thread: yardımcı olun

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Partye soktuğunuz zaman partysindeki adamlarda kullanan birileri vardır belki. Ban sebebinde ne yazıyor ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Partye soktuğunuz zaman partysindeki adamlarda kullanan birileri vardır belki. Ban sebebinde ne yazıyor ?
    Bu gibi durumda Gm partiyi analiz eder. Siz farkında olmadan birisi hile yapıyorsa bütün parti ceza almaz. Siz durumun farkında, bilerek ve isteyerek hileden faydalanıyorsanız inisiyatife göre hapse atabilir veya banlayabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu gibi durumda Gm partiyi analiz eder. Siz farkında olmadan birisi hile yapıyorsa bütün parti ceza almaz. Siz durumun farkında, bilerek ve isteyerek hileden faydalanıyorsanız inisiyatife göre hapse atabilir veya banlayabilir.
    bizim şüphemiz parti yüzünden çünkü akşam uyumadan önce partisindeki bir adam bu benim 3. 80 level çarım diye pm atmış o da pek önemsememiş. pm attığı için bilerek hileden faydalanıyor gözükme ihtimali olabilir mi? çünkü gerçekten çok temiziz 7 tane çarımız var neden klan bankası yaptığımız çara hile açalım

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Benim anlamadığım madem banka chari 35 yapıp bıraksaydınız. Neden parti parti girip kastınız ki?

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Benim anlamadığım madem banka chari 35 yapıp bıraksaydınız. Neden parti parti girip kastınız ki?
    80 lvl mage çarını banka çarı yaptık premiumsuz swye girilmiyor diye. yani banka çarı komutçumuzun çarı

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Biliyorum hocam. Ama burda "belki vardır" demeden "partyde koxp kullanan var çıksaydın" deyince insanlar deliriyorlar - Ayrıca konuyu açan arkadaş kusura bakma ama eğer illegal bi durumdan ban yediysen haberim yoktu vs olayları biraz bayatladı. Oyunu oynayan herkes partysinde kimin koxp kullanıcısı olduğunu anlar. Sorun değil ben kullanmıyorum ne olsa partydekinden banane atağını yapsın hatta daha hızlı atack yapıyor daha iyi vs. düşüncesinde olanların da ban yemesi çok hoş bi durum oluyor benim açımdan.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Nazdrovyamadara View Post
    80 lvl mage çarını banka çarı yaptık premiumsuz swye girilmiyor diye. yani banka çarı komutçumuzun çarı
    Kim kastı o chari? Sen değilsen diğer 6 kişinin illegale bulaşmadığını nereden biliyorsun ki? Şeytan dürtmüştür açmıştır olabilir? Zaten pvp oyuncusuymuşsunuz. Vardır illaki program falan.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Biliyorum hocam. Ama burda "belki vardır" demeden "partyde koxp kullanan var çıksaydın" deyince insanlar deliriyorlar - Ayrıca konuyu açan arkadaş kusura bakma ama eğer illegal bi durumdan ban yediysen haberim yoktu vs olayları biraz bayatladı. Oyunu oynayan herkes partysinde kimin koxp kullanıcısı olduğunu anlar. Sorun değil ben kullanmıyorum ne olsa partydekinden banane atağını yapsın hatta daha hızlı atack yapıyor daha iyi vs. düşüncesinde olanların da ban yemesi çok hoş bi durum oluyor benim açımdan.
    HOCAM genie diye bir şey var dimi bu oyunda. kimse adam hızlı atak yapıyor diye düşünmüyor geniesini çekip afk bırakıp uyuyorlar. böyle bir ban sebebi varsa bronze pre ile istediğin herkesi banlatabilirsin. isiliyona yüzdeci lazım diye bas bas bağıran klanlara girip tüm klanı patlatabilirsin öyleyse?

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Kim kastı o chari? Sen değilsen diğer 6 kişinin illegale bulaşmadığını nereden biliyorsun ki? Şeytan dürtmüştür açmıştır olabilir? Zaten pvp oyuncusuymuşsunuz. Vardır illaki program falan.
    diğer 6 kişi yerinde duruyor zaten hocam. arkadaş gerizekalı mı 21 trinanın olduğu çarı 80 lvl mage ile illegale bulaşsın. pvp oyuncusuyuz diye bir cümlemde olmadı. pvp serverlarda oynadık ordaki kalıntı dosyaları algılamış olabilir dedim. evet illaki program vardır biz de bunu akıl edemiyoruz ki burda hakkımızı arıyoruz

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Eğer hala bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bilet atarak itiraz edebilirsiniz ancak bilgisayarınızda 3. parti programlar varsa bunlar sistem tarafından tespit ediliyor, hile olduğu halde yok derseniz müşteri hizmetleri bu duruma inanmayacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.