Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by songoku1934 View Post
    Gordion serverinde uzun zamandır oyuncu sıkıntısı vardı. Yeni serverlerin açılmasıyla bu sıkıntılı durum daha da göze çarpmaya başladı. Bastığımız sc, aldığımız cash hep boşa gidiyor. Bir sc basıyoruz, bir adam kestikten sonra 29 dakika boş boş bowlda geziyoruz. Sadece aoclarda adam oluyor. Şaka gibi... Server resmen farm serveri haline geldi. Millet sadece para kasıyor. Server birleşme gibi bir durum olmayacaksa söyleyin de itemleri satıp oyunu komple bırakalım.
    Bence Gordion serverinde oynayan playerlar, kendi serverlerinden sıkılmış gibi gözüküyor.
    Gordion'un yarısı Ares'e , diğer yarısı Diez'e geçirilmeli. Tabii belli bir kota sınırı ile,
    Yani demem o ki; çaktırmadan Gordion kapatılmalı
    "Külli nefsin zâikatü'l-mevt" / "Her nefis ölümü tadacaktır."

Senior Member NeedB's Avatar
    gordion komple kapatılsa forumda açılacak konuya en fazla 1 sayfa yorum atılır.

Senior Member
    Gordion da oynamıyorum bir ara bütün serverlere girip pazar bakmıştım ramazan zamanı idi o zaman bile Gordion bomboş idi şimdi hiç adam yoktur

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Doğrusu Ares'te oynayan arkadaşlar mı bu başlık altında fikirlerini belirtiyor, merak ediyorum Aktif bir Ares oyuncusu olarak söylemek zorundayım. Server'ın hali gerçekten de içler acısı. Yalnızca akşam saatlerinde 1 ya da cam patlasın JR saatine kadar aktif pk dönüyor. Aktif pk'dan kastım ise lütfen yanlış anlaşılmasın, karşılıklı ırklardan 2 ya da 3 partinin dahil olduğu bir süreci betimliyorum Özellikle yeni serverların gelmesi ile birlikte ise pazarcı olduğunu iddia eden mafyalar da giderek ipin ucunu kaçırdılar. Utanmadan stokladıkları itemleri fahiş fiyattan zorla size satmaya çalışıyorlar. İtemlerin neredeyse tamamını topladıklarını belirtiyor ve yüzünüze bir de güzel pişkin pişkin gülüyorlar. Gordion ise oynadığım ve bilgi sahibi olduğum bir server olmasa da çoğu kişinin sıklıkla şikayet ederek oyuncu azlığından yakındığı bir duruma sahip. Kısacası, NTTGame'in bu durumu yapımcı firma ile tartışacağı ve en olası çözümü sunacağını umuyorum. Ares - Diez ve Gordion birleşimine sıcak bakıyorum.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by UEFAruhu View Post
    Gordionun bir yılı aşkın süredir birleşime ihtiyacı olmasına rağmen, forumda konusu her geçtiğinde gmler tarafından ölü taklidi yapılıyor veya ''birleşim düşünülmemektedir.'' şeklinde üstünkörü geçiştiriliyor. Üç yeni sunucunun açıldığı şu günlerde gordion iyice hayalet server haline geldi. NTT Game olarak yayıncılık felsefenizde ''Paramı sayar, keyfime bakarım.'' anlayışı hakimse altar, sirius ve vega sunucusu üzerinden kazandığınız paraları saymaya, eski sunuculardaki oyuncuları üstünkörü cevaplarla geçiştirmeye devam edebilirsiniz. Ayın 11'i olmasına rağmen sağ taraf 2k kasan adamda NP işareti bulunuyor. Servera yeni başlayan birinin(gerçi kim başlar.) eslantta parti bulması imkansız gibi bir şey. Camp 1'de yeri geliyor bir sayfa oyuncu olmuyor. Camp 2 de ise genellikle stone golem kesen bir, iki mage dışında kimse olmuyor. Savaşlarda millet sırf lunar war win achieve'i açmak için haritaya girip townda put gibi duruyor. +9 +10 iteme sahip charların %90'ı 7/24 galeride sergilenen otomobiller gibi moradonda oturuyor. Merak ediyorum, şu serverı bir Diezle birleştirmek ve oyunculara canlı bir ortam sunmak çok mu zor?
    NTTGame CEO mantığında çalışıyor.
    Gelir elde etmek için 3-5 sv de acarlar. Premiumlulara Ölümsüzlük İksiride satarlar. Çünkü; Şirket Otoriter veya Disiplin sahibi değil. GM ler gerek oyunda gerekse Twich Discord denilen şeylerde oyuncular ile fazlaca haşir neşir oluyor. Yani oyuncular fazlaca şımartılmış.
    Fazla muhattap almışlar ve alıyorlar oyuncuları. Oyunda iyi insan sayısı azalmış, mukabilinde bekleme burada video alır şikayet ederim diyen acayip insanlar mevcut... demek ki,bu şahıslara fazlaca güven verilmiş. Herkesin dilinde bi tehdit savurup duruyorlar.
    NTTGameden önceki şirketler politikaları geregi oyunda dahi görünmezdi.
    GM SAvaşlarında, GM CZ ye geldiğinde karşı ırkı talan ederdi çimbiçme makinası gibi giderdi; Hikayeye uyarlardı.
    Ticket harici GM forumda bile oyuncularla haşır neşir olmazdı. 40 yılda bir cevap verirlerdi.
    Knight Online bir dünyadır. Kendi Parası olan, Krallığı olan vs. vs. ve biz bu dünya içerisinde yer alıyoruz.
    NTTGama İktidar olduğuna göre her hareketi biliçli olmalı. Şu açıdan bakalım: Oyun Parası tıpkı bizim Eski TL gibi Milyon üzerine kurulu.
    Sundiresten/POtcudan 2 bişey alayım dersen 3-5 milyon coins tutar. RPR dahi 100.000coins
    Atak Def scleri 500k idi sanırım, gateden geçmek bile 10.000 coinsken gün içierisinde emek ile kazanacağın para 5 milyonu zor bulur.
    Herşeyin temelinde aslında Genie yatıyor. Sanki noah SC sı ve Oto Loot yok gibi Geniecilere özel Peri falan çıkartmışlar.
    Parayı veren düdüğü çalan mantığı olmaz. Koca bir şirket disiplininden ödün vermemeli 2 tane pot SC si satacağım diye.
    SW sc yi 1 banka dolusu alırdık satılırdı da. Şimdi tezgahlar Genie dolu.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Editler tek çatıda buluşsun