Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

NTT Now sms kodum gelmiyor

NTT Now uygulamasını indirdim gerekli izinleri verdim numaramı giriyorum next diyorum kod penceresi aaçılıyor fakat kod gelmiyor defalarca denedim olmuyor detek bölümüne ticket attım numaramı sistemden bir defalığına silmişler uygulamayı yeniden yükleyip numaranızı girin dediler numarayı giriyorum hala kod gelmiyor ne yapacağım nasıl kod alacağım günlerdir uğraşıyorum net bir bilgi verecek sorun çözebilecek birisi ypok mu?

Junior Member
    Aynı sorun bende de var numaramı yazıyorum sms gelmiyor nasıl çözülecek bu sorun acaba?

Dünden beri uğraşıyorum "data not found" yazıyor

Neden kimse bu sms gelmeme sorunuyla ilgili bi açımlama yapmıyor. N points yükledik yeni servera kayıt yapamıyoruz dolandırıldığımı düşünüyorum artık.

Junior Member
    hiç umurlarında degilki kac gundur bilet attık hıç cevap yok

Junior Member
    üyelik açtım cash çektim herşeyi yaptım sıra geldi yeni sw'ye kayıt olmaya.. Telefon numaramı giriyorum kod gelmiyor. NTT now kurdum telefonumu giriyorum 6 hanelik yer açılıyor bekliyorum kod gelsin diye ama gelmiyor.. Mesajlarda mı sıkıntı var acaba diyorum her türlü mesaj geliyor ama bu oyunla alakalı kodlar gelmiyor.Kafayı yiyecem cash çektik oyuna giremiyoruz.. Ön kayıt ön kayıt dediniz oldu bitti. Kaldırın şimdi şu engelide normal üyelik açanlar da direk girebilsin.

Junior Member
    bendede aynı sorun var şifre yeri görünyor şifre gelmiyor gelse bile tuş takımı görünmüyor nasıl girilicek şifre ? boşa cash aldık sanırım 3 gün oldu şifre gelmiyor kimsede yardımcı olmuyor.

sorunu cozebilen varmı ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by goldfish1989 View Post
    sorunu cozebilen varmı ?
    Kod gelmiyorsa bilet atıp yardım istemeniz gerekiyor.

Gençler kod SMS olarak gelmiyor telefona. NttNow uygulamasının mesajlar kısmında OTP yazan yere geliyor.