Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Sunucu Kayitlari Kapalı Olması Tek Konu Altında Devam.

Arkadaşlar farklı farklı konular acılıyor tek bi konu altında devam edersek sesimizi duyurabiliriz . Sirius da 5 girişlerde acildi artik buda sunu beli ediyorki artik userler eşitlendi . Artik biz Teamleri olan kişilerde altar , vega sunucularına girişlerimizin acilmasını istiyoruz artik beklemekten yorulduk ve geç kaldık . Gm Arkadaşlarinda bize kesin bir aciklama yapmasını rica ediyorum . KONU DIŞI YORUM YAPACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KONU ALTINA YORUM YAPMAMALARINI RİCA EDİYORUM TUZU KURU ARKADAŞLAR LÜTFEN KONUDAN UZAK DURUN BİZ MADUR OLAN KİŞİLER SADECE BU KONU ALTINDA YORUMLARINI GÖRMEK İSTİYORUM .

Arkadaşlarım altarda oyuna başladı benide çağırdılar evimde bilgisayarım yoktu gittim 0 dan sistem topladım 10000 kc için bütçe ayırdım hesaba yükledim kayıtlar kapandı yaklaşık 1 hafta oldu her gün açılır umuduyla foruma bakıyorum. Beraber kasıcağım arkadaşlarım şuan pk atıyor ben daha karakter oluşturamadım

Junior Member
    Bugün açılsa en azından haftasonunu kaçırmayalım boş yere.

Member
    Race
    El-Morad
    Benimde ekibim Vega'ya kayıt olamıyor bekliyorlar çaresizce.

sunucular dolu diye kapattilar pazarcilar 10 carla pazar yapiyor isi ticarete dokuyorlar bu durumu arastirip engel koysalar yogunluk sorunu cozulur emin olun kurian ceteleri rahatca dolasirken biz kayit olamiyoruz adelet boyle yeni kayitlarda 1 2 hafta gelecek gibi deil premiumsuz siriusa rahatca girilyor 3 haric siriusmu dolmus ? isterseler 1 sene sonra acsinlar vega altar kayitlarini gene sirius ful cekmiycek

Onlarca hesap açıp Ön kayıtt yaptıranlar şu an karaborsa da altar vega sunucularına girebilen hesap satıyor 25 tl tanesi şaka gibi ne hale getirdiler oyunu.

Quote Originally Posted by Marinaaa View Post
    Onlarca hesap açıp Ön kayıtt yaptıranlar şu an karaborsa da altar vega sunucularına girebilen hesap satıyor 25 tl tanesi şaka gibi ne hale getirdiler oyunu.
    nttnow uygulaması otp sistemine geçtigi zaman hesaplar cöp olacagından dolayı o hesaplarada yanaşamayız onların hepsi emulator programlarıyla kurulan hesaplar sağlik bakımından ileride cöp olan hesaplar onları illagel karakter acacak kişiler tercih eder .

Junior Member
    Haftasonu geldi açın artık!..

Güncel Tutmaya Önem Verelim Lütfen .

Neden kimse bize bi açiklama yapmiyor vega veya altarda dilediğimiz gibi oynayabiliriz bu hakkimizi engellemek kullanicilara resmen hakarettir bu karari alan kişiyi nttgame sorgulamali ve bizlere acil olarak cevap verilmeli bu haftasonu da boş geçerse oyunu moyunu silerim 6400 cash çekecektim sizde kazanamazsiniz