Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

2 jr fazla geliyor

sunucuda 4k kişi jr giriyor her taraf gem satılmıyor sunucunun ömrünü kısaltıyor özellikle siriusa bir yetkili girip baksa manzarıyı görücek yarın silvery gem 7ye falan düşücektir jr 2günde veya 3günde 1olmalı yeni sunucularda eminim benim gibi bir çok oyuncunun dikkatini çekmiştir durum

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Şuan yeni kayıtlar sadece Sirius'a girebiliyor. Yakında oyuncu sayısı artar merak etme.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    adam oyuncu sayısından söz etmiyor gemlerin fazlalığından söz ediyor zaten şuan sirius diğer 2 sw ile kafa kafaya user sayısına sahip

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lSkydazl View Post
    adam oyuncu sayısından söz etmiyor gemlerin fazlalığından söz ediyor zaten şuan sirius diğer 2 sw ile kafa kafaya user sayısına sahip
    İyi de, diğerlerinde neden böyle bir sorun yok? Kimse Vega'da çok gem var Altar'da çok gem var demiyor? Herkes satmak için girerse böyle olur. Ben de diyorum ki alacak adamlar gelir yavaş yavaş. Anladın?
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    arkadaşlar siz şaşırmışsınız... ya herkeste item olsun ne olacak? senin gemlerin para etmeyecek diye jr'nin sayısının fazla oldugunu nereden çıkartıyorsun?
    bu nasıl bir taleptir? ben belki her iki jr ye giremiyorum.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bizim serverda 3.5 m nolmus yani o fiyatlar dusecek gucluler silver kassin satsin diye jr sayisimi duser ne kadar sacma ya. Tek item sizde olsun millet kasmasin sonra yamuk bowlular jr ye girmesin

gb drobu kalktı zaten daha ne istiyorsunuz

Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    2 jr fazlamı bilmem de sabahki jr nin saati çok sıkıntı gece uyusan ayrı dert uyumasan ayrı dert.

Member taciiiiii's Avatar
    Nickname
    AirBone
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Putanyum
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    ulan 2 jr diyon da diyer jr sabah 7 de şimdi sana burdan bişey derim ama olmaz ban yerim neyse