Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus

Exclamation Chaos Etkinliğine Çözüm Gelecek mi ?

Arkadaşlar açtığım konu kapatılmış
    Adminler işine geldiğini gösterip, işine gelmeyenleri siliyorlar.
    Böyle forumda kalan yani görüntülenen konularda hep saçma sapan şeyler.
    Gerçekten oyuncuların çektiği azabı, sinir sistemlerini bozan şeylerin önlemini alan yok.
    Slotlar koxper kaynıyor. Kaos etkinliği diye bir etkinlik var ki sormayın, illegal oyuncular pot,mana alsın diye kutu dağıtıyorlar.
    Dağıtıyorlar diyorum. Çünkü önlem alınmıyor. Aldıkları kill sayısı 70 ve üzeri olduğu için legal oyuncu yetişmesi imkansız.
    Yani sonuç olarak mavi kutular hep koxper illegal adamlara gidiyor. pot , mana beleşe gelmiş oluyor.
    Biz de sinir sistemini bozup , psikolojimizle oynuyorum resmen. Bence arkadaşlar ya tepki koyun, ya da silin oyunu.
    Böyle saçmalık ben hiç bir yerde görmedim. Admin yok, yetkili sıfatında biri yok. Böyle iş olmaz olsun.
    "Külli nefsin zâikatü'l-mevt" / "Her nefis ölümü tadacaktır."

Birilerinin yine kalbi kırılmış red çest almış go :/

Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SohistoRumbaQ View Post
    Birilerinin yine kalbi kırılmış red çest almış go :/
    Kardeşim kırmızı kutu yeşil kutu alırsın o önemli değil zaten.
    Benim içime sindiremediğim adamlara dokunamıyorsun, duvarların içine giriyorlar ordan 1000 damage vuran bıçakları atıyorlar.
    Ya tek atacaksın killing blade ile yada alana denk gelecek öyle gidecek. Başka şekil yok yani öldürme imkanı.
    Adam saniyede 4000-5000 damage vuruyor. hem bıçağı hem seri vuruşu 2 kere aynı anda vuruyor. Böyle birşey olabılır mı?
    Chaos kaldırılmalı ! Anket mi yapıyorlar referanduma mı gidiyorlar. Bir şekilde bunun önlemini almaları lazım.

Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Senior Member DaddyIsHome's Avatar
    Nickname
    DaddyIsHome
    Class
    Rogue
    Clan
    Vengeance
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    Sormayın.. Her chaos sonrası birinci olduğumda aldığım taciz mesajlarının haddi hesabı yok. VEGA açıldığından beri tek bir chaos kaçırmadım, birinciliği de kaptırmadım, her chaos sonrası da istisnasız en az 3 kullanıcı sözlü taciz/ban tehdidi içerikli PM'ler atıyor. Mesela ben de bundan şikayetçiyim. Legal olarak bir şeyler başaramayıp, chaos gibi üst-düzey basit mekanikli bir etkinlikte bile 70 kill almaktan aciz insanlar, birileri 80-90 kill / 60-70 death yaptığında kuduruyorlar. Hadi benim derdime de el birliğiyle çözüm bulalım. Legal oyuncuların taciz edilmesine hayır diyelim.
    Tek yol DEVRİM

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ferhatcirak View Post
    Kardeşim kırmızı kutu yeşil kutu alırsın o önemli değil zaten.
    Benim içime sindiremediğim adamlara dokunamıyorsun, duvarların içine giriyorlar ordan 1000 damage vuran bıçakları atıyorlar.
    Ya tek atacaksın killing blade ile yada alana denk gelecek öyle gidecek. Başka şekil yok yani öldürme imkanı.
    Adam saniyede 4000-5000 damage vuruyor. hem bıçağı hem seri vuruşu 2 kere aynı anda vuruyor. Böyle birşey olabılır mı?
    Chaos kaldırılmalı ! Anket mi yapıyorlar referanduma mı gidiyorlar. Bir şekilde bunun önlemini almaları lazım.
    Ben anlamıyorum bu işi gerçekten. Kardeşim on numara beş yıldız oynuyor şu chaosu ben izlerken hayrete düşüyorum. her chaos +70 kill alıyor afedersin k0xperların da eline veriyor. Chaos bittiğinde de bir iki tane kendini bilmez video aldım forumdasın ban yicen tarzında konuşuyor senelerdir bi ban yiyemedi o yüzden geçeceksiniz bu işleri kendinizi geliştirmeye çalışıp alacaksınız maviyi

Senior Member DaddyIsHome's Avatar
    Nickname
    DaddyIsHome
    Class
    Rogue
    Clan
    Vengeance
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by vince1562 View Post
    Ben anlamıyorum bu işi gerçekten. Kardeşim on numara beş yıldız oynuyor şu chaosu ben izlerken hayrete düşüyorum. her chaos +70 kill alıyor afedersin k0xperların da eline veriyor. Chaos bittiğinde de bir iki tane kendini bilmez video aldım forumdasın ban yicen tarzında konuşuyor senelerdir bi ban yiyemedi o yüzden geçeceksiniz bu işleri kendinizi geliştirmeye çalışıp alacaksınız maviyi
    İşte bu kadar, nokta.
    Tek yol DEVRİM

Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by vince1562 View Post
    Kardeşim sen adminin ya yeğenisin ya da kardeşi filan. Boş yapma.

Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DaddyIsHome View Post
    Sormayın.. Her chaos sonrası birinci olduğumda aldığım taciz mesajlarının haddi hesabı yok. VEGA açıldığından beri tek bir chaos kaçırmadım, birinciliği de kaptırmadım, her chaos sonrası da istisnasız en az 3 kullanıcı sözlü taciz/ban tehdidi içerikli PM'ler atıyor. Mesela ben de bundan şikayetçiyim. Legal olarak bir şeyler başaramayıp, chaos gibi üst-düzey basit mekanikli bir etkinlikte bile 70 kill almaktan aciz insanlar, birileri 80-90 kill / 60-70 death yaptığında kuduruyorlar. Hadi benim derdime de el birliğiyle çözüm bulalım. Legal oyuncuların taciz edilmesine hayır diyelim.
    Sende adminsin. Yeğenin yada kardeşine cevap vermişsin bilmem aynı ağızdan cıkan iki hikaye okudum. Yazık acıyorum size. Boş yapmayın

Junior Member
    Chaosda gordugum koxperları reportluyorum konusturarak bunun gıbı 4 5 tane banlattım bıtmıyorkı yanınızda telefonunuzda gm numarası yokmu bu adam hala cırıt atıyor chaosda kac defa reportladım anında banlanması sızın elınızde konu sılıcegınıze su adamı banlayın dıye mesaj atsanız bırbınıze cok mu zor

Tags for this Thread