Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 72
    Quote Originally Posted by SohistoRumbaQ View Post
    Haluk reis arkadaşlara ne desen boş o yüzden dilini yorma derim ben Arkadaşların o kişilere kısacası bulaşmaya totosu yetmiyor veya hiçbir şekilde kesicek güçleri yok ama hep pastadan pay almak istiyorlar Ulaaaaaaaaa sen karakterini güçlendirmiyorsun kastığını siteye satıyorsun sonra biz neden bahçe farmı yapamıyoruz Durum bundan ibaret şuanda bu adamlar dönemediği içinde konular açıyorlar çok yanlış çok sende kur ekibini adamlarla savaş adamları yıldır slotların sahibi ol farkında değiller madem gücün yetmiyor şansını başka slotlarda ara.

Bu adamların hem gücü yok hemde ekibi yok ama Greed kesmek istiyorlar yaaaaaa pardon beylerde bu nasıl bir mantık anlatsanıza bana ? Güldürmeyin beni lütfen..
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    konuyu bilmediğiniz için yorum yapmak kolaydır mod arkadaş altar'a vega'ya bekleriz bu oyun yeni çıkmadı fakat yeni sunucularda başlayan çoğu kişi oyun yeni çıktı gözüyle oynuyor ve o duygularla devam ediyor öyle olmasaydı bu oyun bu kadar sevilmezdi

iki ırk arasındaki ittifak olaylarını meşrulaştırmaya çalışmaktan vazgeçin bir konuya dahil olmak için o konunun geçtiği konumdan geçmeniz lazım ares den konuşmak kolaydır iki ırk arasındaki dengeyi nasıl nts ile koruyorsanız aynı şekilde oyunun oynanışını bozmaktan bu oyunculara ceza uygulanması gerekiyor

banane girakondan aresten bizde zamanında oynadık ve bıraktık ares diez benim ilk gözağrı serverlarım arasındadır eskiden oynayanlar içinde durum hep böyle kalacak o iki sunucu ismi hiç silinmeyecek bu oyun 22 ocakta çıkış yaptı son olarak hadi size iyi forumlar
    Ya dostum geçen yayınını izliyorum 72 lvl bp priest 7 fabric setle orman farmında ne yapabiliceksin anlatsana bana güldürmeyin beni ya cidden komiksiniz

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şöyle düşün yıllarca aynı klanda olduğum ya da çok yakın bir arkadaşım karşı ırka geçti ve birbirimizi kesmiyoruz buna kimse ceza verebilir mi? Bir de şöyle düşün pk alanlarında görünce kaçtığın vs'ye girmeyi bırak kesileceğini bildiğin karakterleri görünce yolunu değiştirirsin ya da kaçarken aynı güzergahtaki çok rahat kesebileceğin oyuncuları kesersin. Sen bunu gördüğünde bunlar ittifak mı yapmış dersin? Pk haritaları 2 kişi, 2 parti ya da 2 karşı ırk klan ittifak yapmış diyelim sen de pk atmaya girmişsin ister human ol isterse karus her türlü onları kesmeye bakarsın. Pk alanlarındaki ittifak olarak adlandırdığınız şey bana göre o spot basılana kadardır. Komple karşı ırkı bağlayacak değil ya bu kişiler.
    Ares'in ne gibi bir özelliği olabilir ki? Hmmm madem modlar Ares'te oynuyor demek ki bunların hepsi arkadaş, eş, dost, tanıdık Tam aksine biz moderatör olarak görevlendirdiğimiz kişilerle forumdan tanıştık. Forumda üstün performans gösterdiler, başvuru yaptılar ve seçildiler. Hepsi bilek gücüyle hak ederek moderatör olmuşlardır.

Ne bileyim konu çarpıtmak için daha yaratıcı olmaları lazım.

Boş boş şeylere cevap vermek yerine neden altar ve vegada 2 haftadır aynı adamların aynı yerlerde farm yaptığına cevap verseniz ??
    Kimse sizin akıl ettiğiniz gibi ranktan 5 adam çağırmayı akıl edememiş galiba siz bize kıyasla fazla zekisiniz..

Senior Member
    Haluk reis arkadaşlara ne desen boş o yüzden dilini yorma derim ben Arkadaşların o kişilere kısacası bulaşmaya totosu yetmiyor veya hiçbir şekilde kesicek güçleri yok ama hep pastadan pay almak istiyorlar Ulaaaaaaaaa sen karakterini güçlendirmiyorsun kastığını siteye satıyorsun sonra biz neden bahçe farmı yapamıyoruz Durum bundan ibaret şuanda bu adamlar dönemediği içinde konular açıyorlar çok yanlış çok sende kur ekibini adamlarla savaş adamları yıldır slotların sahibi ol farkında değiller madem gücün yetmiyor şansını başka slotlarda ara.

Bu adamların hem gücü yok hemde ekibi yok ama Greed kesmek istiyorlar yaaaaaa pardon beylerde bu nasıl bir mantık anlatsanıza bana ? Güldürmeyin beni lütfen..
    altına imzamı atarım bunların tek dertleri 0 item 0 yetenek ile pastadan pay alıp sitelere satmak baktılar öyle genie dönemi kapandı forumda zırlamaya başladılar masrafa birde 500np satın alma eklendi battılar battılar qweqwe

Quote Originally Posted by v3revenge View Post
    Boş boş şeylere cevap vermek yerine neden altar ve vegada 2 haftadır aynı adamların aynı yerlerde farm yaptığına cevap verseniz ??
    Kimse sizin akıl ettiğiniz gibi ranktan 5 adam çağırmayı akıl edememiş galiba siz bize kıyasla fazla zekisiniz..
    Ya dostum eminim onlarla kapışabilicek ekibin dahi yoktur bak bundan %100 eminim ama sen yapamadığın için orada barınamadığın için, kescek gücün olmadığı için ben yapamıyorsam kimse yapmassın mantığında olamassın İtemini yap adamlarla savaş oyunun mantığı bu değilmi ?

Senior Member
    charının resmini atarmısın nolur bakayım 2 haftadır farm yapanlarla senin charın arasında ne fark var ben sana söylimmm

Junior Member
    Şöyle düşün yıllarca aynı klanda olduğum ya da çok yakın bir arkadaşım karşı ırka geçti ve birbirimizi kesmiyoruz buna kimse ceza verebilir mi? Bir de şöyle düşün pk alanlarında görünce kaçtığın vs'ye girmeyi bırak kesileceğini bildiğin karakterleri görünce yolunu değiştirirsin ya da kaçarken aynı güzergahtaki çok rahat kesebileceğin oyuncuları kesersin. Sen bunu gördüğünde bunlar ittifak mı yapmış dersin? Pk haritaları 2 kişi, 2 parti ya da 2 karşı ırk klan ittifak yapmış diyelim sen de pk atmaya girmişsin ister human ol isterse karus her türlü onları kesmeye bakarsın. Pk alanlarındaki ittifak olarak adlandırdığınız şey bana göre o spot basılana kadardır. Komple karşı ırkı bağlayacak değil ya bu kişiler.
    Ya dostum eminim onlarla kapışabilicek ekibin dahi yoktur bak bundan %100 eminim ama sen yapamadığın için orada barınamadığın için, kescek gücün olmadığı için ben yapamıyorsam kimse yapmassın mantığında olamassın İtemini yap adamlarla savaş oyunun mantığı bu değilmi ?
    Genç, eşit itemliyim adamlarla yalnız onlarla rekabet ederken hatta onlardan drop alırken 8 human kafama binip beni kesiyor onları kesmiyor aramızdaki fark bu. Bu da rekabetsizliktir.
    Biraz kafanızı çalıştırsanız anlayacaksınız da ya onlardan birisiniz ya da saksı çalışmıyor.

Senior Member
    Genç, eşit itemliyim adamlarla yalnız onlarla rekabet ederken hatta onlardan drop alırken 8 human kafama binip beni kesiyor onları kesmiyor aramızdaki fark bu. Bu da rekabetsizliktir.
    Biraz kafanızı çalıştırsanız anlayacaksınız da ya onlardan birisiniz ya da saksı çalışmıyor.
    inventory açık bir show yaparmısın kardeşşşşşş kingsen repini atarız ama çöp charın varsa diyeceklerimize katlanırsın

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    moderatör bile zengin olandan yana. her şey czye tasındı. artık iyi ittifak yapan swnin kralı olur tıpkı maneste borissa ile wanted klanının anlasıp manesi mahvetmesi gibi kaleyi bile anlasarak al ver yapıyorlardı. videolara ragmen ban atmıyordunuz hiçbirisine. yazık cidden

Tamam o zaman NTS bas adamlarla party vs at adamları kesersen büyük bir ihtimalle cz'den çıkıcaklardır adamlar geldiğinde kesemiyorsun kafama çöküyor diyorsun Adamları önce kesip sonrasında yaratığa dönmen gerekmiyormu Sen neden adamları kesmeyi tercih etmeyipte ilk önceliğin '' MOB '' kesmek oluyor açıkla bana bunu Bence sen saksıyı çalıştır

Junior Member
    Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    inventory açık bir show yaparmısın kardeşşşşşş kingsen repini atarız ama çöp charın varsa diyeceklerimize katlanırsın
    Soru ekini ayırmaktan aciz bir vasıfsızı ciddiye bile almam. İlkokulu tekrar oku.

Modlar için sorumu tekrarlıyorum Eşit itemli 2 grup rekabet ederken karşı ırkın sadece birini kesmesi adaletli midir ?