Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 72
    Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şöyle düşün yıllarca aynı klanda olduğum ya da çok yakın bir arkadaşım karşı ırka geçti ve birbirimizi kesmiyoruz buna kimse ceza verebilir mi? Bir de şöyle düşün pk alanlarında görünce kaçtığın vs'ye girmeyi bırak kesileceğini bildiğin karakterleri görünce yolunu değiştirirsin ya da kaçarken aynı güzergahtaki çok rahat kesebileceğin oyuncuları kesersin. Sen bunu gördüğünde bunlar ittifak mı yapmış dersin? Pk haritaları 2 kişi, 2 parti ya da 2 karşı ırk klan ittifak yapmış diyelim sen de pk atmaya girmişsin ister human ol isterse karus her türlü onları kesmeye bakarsın. Pk alanlarındaki ittifak olarak adlandırdığınız şey bana göre o spot basılana kadardır. Komple karşı ırkı bağlayacak değil ya bu kişiler.
    Quote Originally Posted by SohistoRumbaQ View Post
    OOOOOOOO neden sinirlendin ben sana sorduğum sorulara cevap alamıyorum ekibini kurarsın mücadele edersin slotların sahibi sen olursun ters Qk'la orman sahibi olmanın hayallerini kur sen devam bu şekilde
    Sinirlenmek ? lol
    Bak benim eğitimsiz ve vasıfsız kardeşim 89 IQlu bir ilkokul mezununa anlatır gibi anlatıyorum. Kişiselleştirmeden dinle olur mu ?

X takımı ve Y takımının ikisi de karus olsun bunlar aynı slotta mücadele ederken human olan Z takımı Y ile anlaşır ve slotta sürekli X takımına sataşır. Db atar birilerini tekler vb. X takımının bunlarla savaşması için ya full sc olması gerekir ( ki böyle farm yapılmaz ) ya da slottan ayrılır.

Şimdi bu adaletsizlik değil midir ?
    Size sürekli gelip darlayan birileri varsa farm yapamazsınız.

Quote Originally Posted by weaswera View Post
    Konuya post atmayı düşünmüyordum ama senin için bir kaç görsel veriyim ne yapılabileceği hakkında resten sonra çekilmiştir bu arada lust a kadar tek kesilebiliyor greed envy denemedim bu arada

bir clana dahil değilim artık dahil olanda bir şey yapamıyor onu demek istiyoruz burada bir clan yetmiyor artık ittifak şeklinde devam etmesi gerekiyor gördüğüm kadarıyla bu konuda çok sağlam bir şekilde devam ediyor
    Eeeeeee ne güzel işte seni drop alman o kadar sevindirmiş olucakki ksc bile çekmişsin Evet zaten ittifak olmasa bile sen o ormanda o itemlerle kasabileceğinimi zannediyorsun Bunun senin kasmanla veya ittifakla ne ilgisi var allah aşkına şu attığın resimdeki canına bakarmısın kardeşim Daha partin yok bahçe farmı yapmaya çalışıp ittifaklardan sözediyorsun yazık gerçekten yazık. Ya en çokta anlamadığım olay sen yapamıyorsan bu sana neden batıyor

Sen +7 Fabric setle ormana saldırmaya devam et hoca daha çok camdan ekmek banarsın

Quote Originally Posted by v3revenge View Post
    Sinirlenmek ? lol
    Bak benim eğitimsiz ve vasıfsız kardeşim 89 IQlu bir ilkokul mezununa anlatır gibi anlatıyorum. Kişiselleştirmeden dinle olur mu ?

X takımı ve Y takımının ikisi de karus olsun bunlar aynı slotta mücadele ederken human olan Z takımı Y ile anlaşır ve slotta sürekli X takımına sataşır. Db atar birilerini tekler vb. X takımının bunlarla savaşması için ya full sc olması gerekir ( ki böyle farm yapılmaz ) ya da slottan ayrılır.

Şimdi bu adaletsizlik değil midir ?
    Size sürekli gelip darlayan birileri varsa farm yapamazsınız.
    Senin amacın neden orada farm yapmak ben onu anlamadım IQ seviyesi dip seviyedeki vasıfsız insan anlatırmısın bana

DB atıp birini teklerken senin partin halay çekiyor sanırım karşılık veremeden direk townamı gidiyorsun ? Sende aslanlar gibi mücadeleni ediceksin koçum bu oyun bunu gerektirir Sen fare gibi kaçarak mücadele tabikide edemessin. Sen farm yerine önce adamları kesip sonra farm yapmayı denedinmi bi dene bakalım

Junior Member
    Şöyle düşün yıllarca aynı klanda olduğum ya da çok yakın bir arkadaşım karşı ırka geçti ve birbirimizi kesmiyoruz buna kimse ceza verebilir mi? Bir de şöyle düşün pk alanlarında görünce kaçtığın vs'ye girmeyi bırak kesileceğini bildiğin karakterleri görünce yolunu değiştirirsin ya da kaçarken aynı güzergahtaki çok rahat kesebileceğin oyuncuları kesersin. Sen bunu gördüğünde bunlar ittifak mı yapmış dersin? Pk haritaları 2 kişi, 2 parti ya da 2 karşı ırk klan ittifak yapmış diyelim sen de pk atmaya girmişsin ister human ol isterse karus her türlü onları kesmeye bakarsın. Pk alanlarındaki ittifak olarak adlandırdığınız şey bana göre o spot basılana kadardır. Komple karşı ırkı bağlayacak değil ya bu kişiler.
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    eskiden gülmek için tiyatroya giderdim şimdi buraya geliyom ne eğlenceli tipler var birisi türkçe örtmeni muhtemelen qweqwe
    İmla bilmek için Türkçe öğretmeni olmaya gerek yok dostum *** ve *** olmamak yeterli.
    Last edited by ScORp_LiON; 02-08-2019 at 12:20 PM.

Senior Member

dostum seni medeni cesaretinden dolayı tebrik ederim çoğu kişi yalan dolandan bir ss atabilirdi photoshop ile canını 14k yapabilirdi sen undy 3k can ile ittifak konusuna kafa atmışın

Junior Member
    Senin amacın neden orada farm yapmak ben onu anlamadım IQ seviyesi dip seviyedeki vasıfsız insan anlatırmısın bana

DB atıp birini teklerken senin partin halay çekiyor sanırım karşılık veremeden direk townamı gidiyorsun ? Sende aslanlar gibi mücadeleni ediceksin koçum bu oyun bunu gerektirir Sen fare gibi kaçarak mücadele tabikide edemessin. Sen farm yerine önce adamları kesip sonra farm yapmayı denedinmi bi dene bakalım
    2 cümlede 3 imla 2 kelime yazım hatası yazıp başkasının IQ seviyesi hakkında laf edecek kadar cüretkar olmak ? Üstadım bu vasıfsızlıkta kaçıncı seviye

2 cümlede 3 imla 2 kelime yazım hatası yazıp başkasının IQ seviyesi hakkında laf edecek kadar cüretkar olmak ? Üstadım bu vasıfsızlıkta kaçıncı seviye
    Allahımıza şükürler olsunki bugünde forumda bir türkçe öğretmeniyle karşı karşıya geldik Ya oğlum bu kadar naylon olmayın gözünüzü seveyim ya. Üst tarafta adamın attığı resimdeki gibi bi resim sende atsana azcık bakıp güleyim Camdan ekmek banmaya devam. Kolsuz varlık..

Senior Member
    siriusta karuslar bahçeye gelince human pt karusları kesiyor humanlar gelince yandaki karuslar kesiyor hala birde savuuyorsunuzz

Senior Member
    ilkokulda hocam derdi hep cümlenin sonuna her zaman nokta konur diye sen ogün hastaydın heralde sen türkçe dersini bırak bak adam charının resmini attı cüretkar falan diyosun sende at birazda sana gülelim yamuk bowlu

Junior Member
    Allahımıza şükürler olsunki bugünde forumda bir türkçe öğretmeniyle karşı karşıya geldik Ya oğlum bu kadar naylon olmayın gözünüzü seveyim ya. Üst tarafta adamın attığı resimdeki gibi bi resim sende atsana azcık bakıp güleyim Camdan ekmek banmaya devam. Kolsuz varlık..
    Türkçe öğretmeni değilim genç.
    Ortalama bir zeka seviyesine sahip her eğitimli bireyin bildiği basit imla kurallarını biliyorum sadece. ( ki bunlar ilkokulda öğretiliyor )
    Bunları bilmek birini Türkçe öğretmeni yapmaz sadece bilmemek vasıfsız ve eğitimsiz yapar.