Results 1 to 4 of 4

Thread: Maradonda 3Saat

Maradonda 3Saat

Bir GM'nin 1level karakter açarak Aktar/Vega/Sirius sunucularının herhangi birinde görevleri yapmayı denemesini istiyorum.
    Silan warewolf görevini yapmak 40 dakikami aldı ancak genie'li makrolu farmerlarin skili sekecek tek atmayacaklar ki bir vuruş yapabilelim.

Rica ediyorum bir GM sıradan bir karakter açarak maradon görevlerini kaç saatte yapabildigine bı baksın.

Bulcan gavolt görevi bile yapilamior her slotta iron bar ya da kanat kasan var maradonu geçmek imkansız ciddi söylüyorum üç saatten önce bitmiyor maradonun ezik görevleri .

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunu test eden yüzbinlerce oyuncu oldu zaten, elbette yeni açılan sunucularda her şey kolay olmayacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Eskiden de böyleydi. Hatta eskiden server yeniymiş eskiymiş fark etmeden böyleydi. O iskeletin ortasında durduğu nehirde werewolf item görevini yapmak için oyunculara yalvarırdık minnacık moradonda biraz zor olsun bişeyler... zaten her şey yeterince kolay.

Senior Member
    eskiden görev bile yoktu ki 30 lvl olmak için kaç gün harcıyorduk. 3 saat te yapabılıyorsan gayet ıyı bence.farmcılar b.kunu cıkarıyor ama yapacak bır sey yok maalesef