Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 114
    Sorun devsm ediyor

Herhangi bir gelişme ve değişim yok.

Junior Member
    Oyun İçerisinde Gece ve Gündüz Oyuncuların Sorunları İle İlgilenen GameSage Kadrosu Olması Gerekli. Oyunda Sorun Yaşadığım Zaman Sadece Bu Durumu İletebileceğim Kimse Yok. Yetkili Yönetim Kadrosu Neden Sadece Oturuyorlar İnsanların Sorunları İle İlgilenmiyorlar... Bu Oyunun Sahipleri Kimlerdir Bilmiyorum Ama Her kimlerse İnsanları Eşşek Yerine Koymayı Bırakarak, Oyun İçinde Sürekli Online [GS] Üyeleri Oluşturun Ki İnsanlar Sorunlarını Anlatacağı Size İleteceği bir Yöntem Bulsunlar... sizinle İrtibata Geçemiyoruz Yönetim Kadrosu !!!!

Kod gönderme sorunu var ama işlem yapılıp 5 cash alınıyor.. Yani madem böyle bi sorun var, işlemi iptal edin ki kimse cashlerini boş yere harcamasın.. Bu sorun bir an önce giderilmeli ve mağduriyetler çözülmeli. Zira resmi sitenin sorunu yüzünden 10 cash kaybettim.

Sorun hala devam ediyor

Junior Member
    sms kodu gelmiyor ne zaman düzeltilcek trade yapamıyoruz

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Değerli Şövalyeler,

SMS sağlayıcımız tarafından kullanıcılarımıza doğrulama kodu mesajlarının iletilmediği tespit edilmiştir.
    Yaşanan bu aksaklığı gidermek adına gerekli çalışmalar başlamıştır, sorun giderildiğinde konuyla ilgili tekrar bilgilendirme yapacağız. Hata çözümlenene kadar lütfen bu işlemleri kullanmayınız.

Gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.

NTT Game | Knight Online Ekibi
    artık sabır ve anlayış tükendi ne kadar zor olabilir bu sorunu düzeltmek bu kadar insan günlerdir bir cevap bekliyor!!!

yetkililer şu problemi çözelima rtık

Junior Member
    arkadaşlar sms geliyor telefona ancak telefona gelen sms kodu NTTNow girilmemektedir. bilginiz olsun

Junior Member
    ios ta sorun hala devam ediyor. 10 yıl sonra heveslendik başlayalım diye giremiyoruz arkadaş =)