Page 4 of 12 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 114
    Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Değerli Şövalyeler,

SMS sağlayıcımız tarafından kullanıcılarımıza doğrulama kodu mesajlarının iletilmediği tespit edilmiştir.
    Yaşanan bu aksaklığı gidermek adına gerekli çalışmalar başlamıştır, sorun giderildiğinde konuyla ilgili tekrar bilgilendirme yapacağız. Hata çözümlenene kadar lütfen bu işlemleri kullanmayınız.

Gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.

NTT Game | Knight Online Ekibi
    ben 2 dk once yaptım mesajlar delı gıbı gelıor ala ala ıosda hemde.. bende sorun cıkmadı .

Bilmiyorum ki

Quote Originally Posted by kuvvets View Post
    ben 2 dk once yaptım mesajlar delı gıbı gelıor ala ala ıosda hemde.. bende sorun cıkmadı .
    Kardeş zaten her telefonda değil sıkıntı belli başlı bazılarında nttnow kod yollamıyor

IOS kullanıyorum. Uygulamayı indirdim. Numaramı başında "0" olmadan yazmama rağmen, tarafıma bir kod gelmiyor. Oyunu oynayamıyorum. Hatayı düzeltiniz.

Quote Originally Posted by sis_cfzlwred View Post
    IOS kullanıyorum. Uygulamayı indirdim. Numaramı başında "0" olmadan yazmama rağmen, tarafıma bir kod gelmiyor. Oyunu oynayamıyorum. Hatayı düzeltiniz.
    6 gün oldu bekliyoruz kardeşim hoşgeldin aramıza

Quote Originally Posted by lincolnnav View Post
    6 gün oldu bekliyoruz kardeşim hoşgeldin aramıza
    6 gündür hali hazırda devam eden bir hatayı eminim düzeltmişlerdir. IOS güncellemeyi geç yükleyebilir. Ne olursa olsun, sessizliğe bürünmek beni aptal yerine koyduklarını göstermektedir. En azından bir bilgi istiyorum.

NTTNOW uygulması, Sorun düzelene kadar konu güncel ve üstte tutulacaktır.
    +
    +
    ++

Quote Originally Posted by sis_cfzlwred View Post
    6 gündür hali hazırda devam eden bir hatayı eminim düzeltmişlerdir. IOS güncellemeyi geç yükleyebilir. Ne olursa olsun, sessizliğe bürünmek beni aptal yerine koyduklarını göstermektedir. En azından bir bilgi istiyorum.
    Hepimizi aptal yerine koyuyorlar kaç gündür açılan konulara baksana

NTTNOW uygulması, Sorun düzelene kadar konu güncel ve üstte tutulacaktır.
    +
    +
    ++
    +

Güncelll+++